افسردگی در یائسگی

افسردگی در یائسگی : اما به چالش کشیدن افسردگی ممکن است به معنای کشف ارزش ها و نگرش هایی باشد که دیگر مفید نیستند.

سخت کار کردن برای خوب شدن ممکن است به معنای تلاش سخت برای تغییر برخی از نگرش‌هایمان باشد – نه اینکه آنها را با شدت بیشتری دنبال کنیم.

افسردگی در یائسگی : فیلمنامه های زندگی راه دیگری برای اندیشیدن در مورد نگرش ها و ارزش ها این است که آنها را در قالب «فیلم نامه های زندگی» یا به عنوان نقش های معمولی که به راحتی وارد آن می شویم، مورد بررسی قرار دهیم.

اینها یک هویت ارائه می دهند. مثلاً برای لحظه ای فکر کنید که چه جور آدمی هستید. سعی کنید این جمله را کامل کنید: «من از آن دسته افرادی هستم که .

  افسردگی و کنکور

افسردگی در یائسگی : ممکن است پایان های زیادی داشته باشید، نه فقط یک. به چی رسیدی؟ آیا مواردی مانند “من از آن دسته افرادی هستم که به دیگران اهمیت می دهم / فردی سخت کوش هستم / هرگز نباید عصبانی باشم” داشته اید؟

یا «من از آن دسته افرادی هستم که همیشه شکست می‌خورم/ تسلیم می‌شوم/ عقب می‌مانم/در آخرین مانع شکست می‌خورم»؟ یا “من از آن دسته افرادی هستم که به جای اینکه فعالانه انتخاب کنم/خودنمایی نکنم، منتظر انتخاب شدن هستم”؟ نکته ای که در مورد فیلمنامه های زندگی وجود دارد این است که آنها مانند قسمت هایی از یک نمایشنامه هستند.

  آدرس های خرید حضوری لورازپام

افسردگی در یائسگی : گاهی اوقات، به نظر می رسد که ما در حال اجرای بخشی هستیم که توسط شخص دیگری نوشته شده است. حتی ممکن است سرنوشت را مقصر بدانیم.

اما در چند روز آینده در مورد اینکه چگونه ممکن است به این سوال پاسخ دهید فکر کنید و ببینید آیا ایده جدیدی به ذهن شما می رسد یا خیر.

افسردگی در یائسگی : ببینید آیا یکی از فیلمنامه های زندگی شما – یعنی یک نقش – تکرار می شود یا خیر. اگر چنین است، این تکرارها را یادداشت کنید.

  اختلال خلقی افسردگی شدید

به این فکر کنید که این اسکریپت ممکن است از کجا آمده باشد. به آرامی در نظر بگیرید که برای تغییر آن چه کاری باید انجام دهید، اگر ارزش‌های متفاوتی داشتید.

افسردگی در یائسگی : چگونه می‌توانید به روش‌های مختلف عمل کنید. برای شروع، فقط با چند ایده بازی کنید. ۱۸۲ چالش بیشتر برای افکار منفی یکی دیگر از فیلمنامه های زندگی که ممکن است امتحان کنید این است: “من از آن دسته افرادی هستم که نیستم یا نیستم.” در اینجا ممکن است.

  افسردگی نوجوانان پسر

توجه داشته باشید: “من از آن دسته افرادی هستم که خودخواه نیستم/عمداً برای سرگرمی به دیگران صدمه می زنم/به دیگران خیانت می کنم/یا”من از آن دسته افرادی هستم.

افسردگی در یائسگی : که از رابطه جنسی لذت نمی برم/نیازهایم را در اولویت قرار می دهم” و غیره . تشکیل هویت اغلب به معنای کشف هر دو چیزهایی است.

که فکر می کنیم هستیم و چیزهایی که فکر می کنیم نیستیم. اگر یک فیلمنامه زندگی را شناسایی کردید – سبکی از زندگی که شما را به “شما” تبدیل می کند.

  ایا افسردگی درمان دارد

افسردگی در یائسگی : به این فکر کنید که چگونه ممکن است بخواهید آن را تغییر دهید. چه کاری باید انجام دهید؟ آیا می توانید راهی را به سمت بیشتر شدن آنطور که دوست دارید پیش ببرید؟

تغییر یادآوری می تواند آهسته باشد، گام به گام. نکات کلیدی و تمرین‌ها • می‌توانید فلش کارت‌هایی با افکار منفی و جایگزین بسازید تا به عنوان یادآور عمل کنید.

افسردگی در یائسگی : اجازه دهید احساساتتان صحبت کنند. به آنها صدایی بدهید و سپس معنای درونی آنها را کشف کنید.

از صندلی استفاده کنید تا بتوانید انواع مختلفی از افکار را که ممکن است در ذهنتان می گذرد با صدای بلند بیان کنید.

  با 800 میلیون کجا خانه بخرم

افسردگی در یائسگی : برخی از تصاویری که در هنگام افسردگی در ذهن خود دارید را در نظر بگیرید و سعی کنید تصاویر آرامش بخش و شفابخش بیشتری را معرفی کنید.

برخی از ارزش ها و نگرش های اساسی زندگی خود را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که آیا آنها برای شما مفید هستند یا خیر. برای کسانی که اینطور نیستند.

افسردگی در یائسگی : سعی کنید آنها را با فکر کردن در مورد ارزش هایی که ممکن است بخواهید به دیگران منتقل کنید تغییر دهید.

این ارزش‌ها به احتمال زیاد ارزش‌ها و نگرش‌های واقعی شما هستند. • همه ما در نقش های مختلف یا «فیلمنامه های زندگی» زندگی می کنیم.

  افسردگی بارداری ناخواسته

افسردگی در یائسگی : اینها را می توان تغییر داد اگر به خودمان فضایی بدهیم تا ببینیم چه چیزی ممکن است باشد و چگونه می توانیم قدم به قدم با آنها مقابله کنیم.

این صفحه عمداً خالی گذاشته شده است. من این بخش را نوشته ام تا اگر به ترتیبی که داده شده روی آنها کار کنید، فصل ها معنی بیشتری پیدا کنند.

افسردگی در یائسگی : اگر بخش‌های خاصی را متوجه نمی‌شوید، آن‌ها را رد کنید و بعداً به آنها بازگردید. برخی از فصول یک زمینه و موضوعات مشابه را اما از دیدگاه های متفاوت پوشش می دهند.

  دلایل افسردگی زنان بعد از ازدواج

این صفحه عمداً خالی گذاشته شده است. ۱۲ تأیید، تبعیت و قلدری تأیید ما قسمت سوم را با موضوع تأیید شروع می کنیم زیرا تمایل به تأیید.

افسردگی در یائسگی : شناخته شدن، تحت تعقیب قرار گرفتن، قدردانی، ارزش گذاری و احترام قرار گرفتن اغلب در قلب بسیاری از درگیری های شخصی ما قرار دارد.

در هنگام افسردگی نگران می شود وقتی زمینه‌های مشکل‌ساز دیگر را بررسی می‌کنیم، مانند شرم، عصبانیت، ناامیدی و کمال‌گرایی، متوجه می‌شویم که موضوع «تأیید دیگران» اگر در پیش‌زمینه نباشد.

  ماشین با بودجه 1 میلیارد

افسردگی در یائسگی : اغلب در پس‌زمینه است. برخی از افراد ممکن است به دلیل نیاز بیش از حد به تأیید، که گاهی اوقات «اعتیاد تأیید» نامیده می شود.

در برابر افسردگی آسیب پذیر شوند. ممکن است شخصی معتقد باشد که تایید همیشه خوب و ضروری است و یک فاجعه را رد کند. برخی از افراد نیاز به تحت تاثیر قرار دادن دیگران و خاص دیده شدن دارند. دیگران اگر مورد انتقاد قرار بگیرند کاملاً احساس ناراحتی می کنند.

افسردگی در یائسگی : با این حال، دیگران اگر تأیید دائمی دریافت نکنند، احساس می‌کنند که دوست‌داشتنی نیستند یا رها شده‌اند.

  بهترین ماشین با بودجه 1 میلیارد

گاهی اوقات، از دست دادن تایید ما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا ما آنچه را که دیگران در مورد ما می گویند تمام حقیقت است.

افسردگی در یائسگی : اگر دیگران بگویند که ما دوست نداشتنی، بی فایده یا احمق هستیم، احساس می کنیم که این درست است (حتی اگر قضاوت های آنها نسبتاً افراطی باشد و جنبه های مثبت خودمان را نادیده بگیریم).

یا ممکن است بیش از حد تعمیم دهیم و به این نتیجه برسیم که اگر یک نفر در مورد ما بد فکر کند، دیگران نیز چنین خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *