افسردگی دو قطبی درمان

افسردگی دو قطبی درمان : بیشتر مردم رفتار عادی انسان را بیانگر ارزش های اجتماعی مثبت می دانند. با این حال، وقتی افراد از نظر اجتماعی درگیر نیستند.

درک رفتار آنها برای دیگران اغلب دشوار است. برخی از افرادی که مرتکب اعمال پرخاشگرانه می شوند هیچ تصوری از این ندارند که مشکلی در آنها وجود دارد.

افسردگی دو قطبی درمان : آنها متقاعد شده اند که شخص مقابل باعث رفتار آنها شده یا آنها را توجیه می کند. به عبارت دیگر، افراد پرخاشگر بر این باورند که اقدامات آنها یک پاسخ طبیعی است: “او می‌خواست بیاید.” آنها حتی ممکن است عمل خود را کمک به طرف مقابل بدانند: “این تنها راهی است که او یاد می گیرد.” شاید درک اینکه چرا افراد به ظاهر عادی مرتکب جنایات خشونت آمیز می شوند دشوار باشد.

  چطور افسردگی خود را درمان کنم

با مشاهده اعمال آنها، می توان نتیجه گرفت که آنها فاقد همدلی هستند، اما این به ما نمی گوید که در درون آنها چه می گذرد. چه چیزی آنها را هدایت می کند؟

افسردگی دو قطبی درمان : آیا قلمرو، قدرت، پول، سکس، حسادت یا شاید از خود بیگانگی است؟ یا فقط یک احساس ناخوشایند است که تشدید می شود و سپس مانند بمبی به رفتارهای ضد اجتماعی منفجر می شود؟ بسیاری از جنایات خشونت آمیز از پیش طراحی نشده اند.

  افسردگی در فصل پاییز

من شنیدم که یک محکوم سابق در دانمارک در یک مصاحبه رادیویی صحبت می کند. او در بیشتر سال های بزرگسالی خود به دلیل بسیاری از جرایم مختلف از جمله چندین سرقت از بانک در زندان بوده است.

افسردگی دو قطبی درمان : پس از ترک زندان، او به یک برنامه توانبخشی داوطلبانه که شامل یوگا، مدیتیشن و تمرینات تنفسی بود.

  چگونه بیماری افسردگی را درمان کنیم

پیوست و احساس کرد که این برنامه به او کنترل احساسات و اعمالش را داده است. وقتی مجری از او پرسید که آیا از تأثیر اعمال خود بر قربانیانش پشیمان است.

افسردگی دو قطبی درمان : او گفت نه – نه زمانی که او در حال ارتکاب جنایات بود. او گفت: در جنگ، سربازان دشمن چهره ندارند.

تا زمانی که او فعالیت های مجرمانه خود را متوقف کرده بود و در برنامه توانبخشی قرار گرفته بود، فعالیت های مجرمانه خود را متوقف کرد و در برنامه توانبخشی قرار گرفت که شروع به فکر کردن به تأثیرات آن روی افراد دیگر کرد.

  چطوری افسردگی را درمان کنیم

افسردگی دو قطبی درمان : مرتکب یک جنایت خشونت آمیز ممکن است انگیزه منطقی داشته باشد یا نداشته باشد که افراد دیگر بتوانند آن را درک کنند.

اما هنوز به نوعی وارد یک وضعیت روانی فیزیولوژیکی جنگ یا گریز شده اند که باعث اعمال آنها می شود. “مرد خوب” جنایات جنگی مرتکب می شود مرد جوانی برای خدمت به کشورش در ارتش نام نویسی کرد و برای جنگیدن آموزش دید.

  افسردگی معافیت سربازی

افسردگی دو قطبی درمان : او همچنین قوانین رفتاری مورد انتظار برای رفتار سربازان در یک منطقه جنگی را، طبق کنوانسیون ژنو، یاد گرفت – شکنجه نکردن، کشتن غیرنظامیان، تجاوز نکردن، دزدی نکردن. تقریباً همه سربازان به این قوانین پایبند هستند.

اما گاهی اوقات اتفاق دیگری رخ می دهد. در یک گشت معمولی، بهترین دوست این سرباز جوان توسط یک تک تیرانداز دشمن کشته شد.

افسردگی دو قطبی درمان : سپس چند نفر دیگر از دوستانش در کمین بمب کنار جاده کشته یا زخمی شدند. یکدفعه سرباز کوبید. او دوید، چند غیرنظامی بی گناه را جمع کرد.

  افسردگی بعد از ترک گل چقدر طول میکشد

آنها را بست، به یکی از زنان در مقابل خانواده اش تجاوز کرد و سپس همه آنها را قتل عام کرد. او توسط ارتش به دادگاه کشیده شد، گناهکار شناخته شد و به حبس طولانی محکوم شد.

افسردگی دو قطبی درمان : والدین و دوستان سرباز در بازگشت به خانه شوکه شده بودند. آنها نمی توانستند باور کنند که او توانایی انجام چنین کاری را دارد: “او پسر خوبی بود و از خانواده خوبی می آمد.” “این خیلی شبیه او بود.” زمانی که بزرگ می شد همیشه مثبت، کمک کننده و دوستانه بود.» اصطلاح “اختلال انفجاری متناوب” وقوع دوره های مجزا از پرخاشگری به افراد دیگر یا به اموال را توصیف می کند.

  مصاحبه انگیزشی رتبه برتر کنکور

فرد ممکن است بگوید که رفتار انفجاری قبل از یک احساس تنش یا برانگیختگی بوده است. از دیدگاه سیستم عصبی خودمختار، رفتار انفجاری متناوب نمونه ای از بسیج افراطی همراه با ترس است.

افسردگی دو قطبی درمان : مانند اضطراب، منجر به رفتار غیرقابل کنترل جنگ یا گریز می شود. اعمال منفرد رفتار انفجاری متناوب به طور منظم در اخبار عصر ظاهر می شود.

  اختلال دوقطبی و وسواس فکری

تیراندازی به کودکان و معلمان در یک مدرسه ابتدایی، منفجر کردن یک کلیسا، یا بمب گذاری های انتحاری. ما گزارش‌ها را تماشا می‌کنیم.

افسردگی دو قطبی درمان : مجذوب وقایع می‌شویم و با خود فکر می‌کنیم که نمی‌توانیم بفهمیم که چگونه کسی می‌تواند چنین کاری را با دیگران انجام دهد.

رفتار فرد موجه به نظر نمی رسد؛ به نظر می رسد که اپیزودهای خشونت آمیز به شدت با هرگونه تحریک آمیز تناسب ندارند. اگر از شخص بپرسید که چرا این عمل را انجام داده است.

  افسردگي بعد از مهاجرت

افسردگی دو قطبی درمان : ممکن است نتواند پاسخی بدهد یا اگر پاسخ دهد برای شخص دیگری منطقی نخواهد بود. آنها ممکن است بگویند که بلافاصله پس از آن احساس آرامش کردند.

با این حال، احساس آرامش معمولاً کوتاه مدت است و زمانی که سطح تنش دوباره بالا رفت، قسمت‌های بعدی می‌تواند دنبال شود.

افسردگی دو قطبی درمان : مطالعه موردی: خشونت خانگی مداوم خشونت خانگی با مواجهه با دشمن در جنگ، یا قربانی خشونت تصادفی در خیابان کاملاً متفاوت است. برخی افراد به سادگی زمانی قربانی خشونت خانگی می شوند که یک رابطه عاشقانه تیره می شود.

  درمان افسردگی در مردان

بیایید تمرکز خود را از عامل خشونت به قربانی تغییر دهیم. زن و مرد جذب یکدیگر می شوند و زمان بیشتری را با هم می گذرانند.

افسردگی دو قطبی درمان : آنها در نهایت با هم زندگی می کنند و تشکیل خانواده می دهند. او با او احساس امنیت می کند. حتی ممکن است احساس کند که او محافظ اوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *