افسردگی را چطور درمان کنیم

افسردگی را چطور درمان کنیم : من با الهام از سخنرانی استفان دور شدم و علاقه من از انجام تحقیقات در مورد درمان آسم با درمان کرانیوساجرا به بررسی امکان درمان کودکان در طیف اوتیسم تغییر کرد. من همچنین درک جدیدی از نحوه عملکرد سیستم عصبی خودمختار داشتم.

دیگر بحث بهبود عملکرد واگ نبود، بلکه بهبود عملکرد چهار عصب جمجمه ای دیگر نیز برای تعامل اجتماعی ضروری است. از آن زمان تاکنون سال های زیادی را صرف مطالعه و اجرای نامزدی کرده ام.

افسردگی را چطور درمان کنیم : از آن زمان تاکنون سال‌های زیادی را صرف مطالعه و به کارگیری نظریه چند واژگی در کار بالینی و تدریس خود کرده‌ام. وقتی به خانه در دانمارک رفتم.

  افسردگی به خاطر ظاهر

نتوانستم آزمایشگاهی را برای انجام آزمایشاتی که پورگز انجام داده بود راه اندازی کنم و به روند آزمایش و تحریک صوتی او دسترسی نداشتم.

افسردگی را چطور درمان کنیم : اما من تصمیم گرفتم با استفاده از دانش جدیدم از نظریه چندواژال و مهارت های عملی ام در درمان بیومکانیکی کرانیوساجرا، که شامل تکنیک هایی برای بهبود عملکرد پنج عصب جمجمه ای لازم برای تعامل اجتماعی است.

  آدرس های خرید حضوری برم هگزین

با مشتریان خاصی در طیف اوتیسم کار کنم. امید من این بود که با استفاده از آن تکنیک‌ها و بهبود عملکرد آن اعصاب، بتوانم به برخی از این افراد کمک کنم تا توانایی برقراری ارتباط خود را بهبود بخشند و بدین ترتیب امکان مشارکت بیشتر در رفتار اجتماعی را برایشان فراهم کنم.

افسردگی را چطور درمان کنیم : درمان های من منجر به عملکرد بهتر برای اکثر مشتریان اوتیسم من شد. آنها ارتباط بیشتری پیدا کردند و از حالت انزوا به پاسخگویی اجتماعی بیشتر رفتند.

  افسردگی ظهر

اگرچه من از رویکرد درمانی متفاوتی با رویکرد استفان پورگز استفاده کردم، اما درمان‌هایم را بر اساس نظریه چندواژال او قرار دادم.

افسردگی را چطور درمان کنیم : چندین سال طول کشید تا به نقطه‌ای رسیدم که حتی پس از شنیدن نظریه چند واگال، به اهمیت آزمایش همه افراد پی بردم.

در ابتدا عملکرد واگ را تنها زمانی اندازه گرفتم که بیمار مشکلی داشتم و از فقدان نتیجه احساس ناامیدی می کردم. من در گنجاندن آن برای همه مشتریانم کند بودم.

  اختلال دو قطبی در نوجوانان

افسردگی را چطور درمان کنیم : هنگامی که من یک درمان رهاسازی میوفاشیال انجام دادم اما به نتیجه ای که انتظار داشتم نمی رسیدم، به دیوار برخورد می کردم – این تکنیک ها معمولاً جواب می دهند.

پس چرا این بار که نه؟ بنابراین سخت‌تر کار کردم، همان تکنیک را بارها و بارها تکرار کردم و به مشتریانم زمان اضافی برای جلساتشان دادم.

افسردگی را چطور درمان کنیم : حتی با این وجود، باز هم تلاش‌های من نتیجه‌ای را که می‌خواستم نداد و در پایان یک جلسه بیشتر ناامید و ناراضی شدم.

  مشاوره انگیزشی چیست

آزمایش عملکرد واگ به من فرصتی داد تا متوجه شوم که شکست‌هایم به دلیل عدم قضاوت من در انتخاب آن تکنیک یا مهارت در اجرای آن نیست.

افسردگی را چطور درمان کنیم : بلکه به دلیل عدم پذیرش در سیستم عصبی مشتری است. در این موارد، اطلاعات مربوط به وضعیت سیستم عصبی خودمختار آنها به من کمک کرد.

تا بفهمم چرا نتایجی را که با اکثر مشتریان دیگرم که سیستم عصبی خودمختار عملکرد خوبی داشتند به دست نیاوردم.

  آدرس های خرید حضوری هالوپریدول

افسردگی را چطور درمان کنیم : با این درک، من دیگر توانایی خود را به عنوان یک درمانگر هنگامی که یک مورد دشوار داشتم زیر سؤال نمی بردم.

این نقص در من یا تکنیک من نبود، بلکه به دلیل وضعیت غیرقابل پذیرش سیستم عصبی خودمختار مشتری بود. وضعیت غیرقابل پذیرش سیستم عصبی خودمختار مشتری چه می شود.

افسردگی را چطور درمان کنیم : اگر در ابتدای جلسه اطلاعاتی در مورد مسائل مربوط به سیستم عصبی خودمختار آنها داشته باشم و ابتدا به آن بپردازم، چه اتفاقی می افتد؟

  آدرس های خرید حضوری قرص کلونازپام

من شروع به انجام این کار کردم. بر اساس موفقیت‌های بالینی من، معتقدم که اهمیت آزمایش برای عملکرد شاخه شکمی عصب واگ نمی‌تواند بیش از حد برآورد شود.

افسردگی را چطور درمان کنیم : چه مشتریان من برای یک جلسه رولفینگ بیایند، چه برای تسکین درد در کمر، یا برای بازیابی تحرک شانه یخ زده – یا برای هر مشکل دیگری از سلامتی که من آن را “سرهای هایدرا” می نامم، اولین چیزی است.

که من آنها را برای عملکرد شاخه شکمی عصب واگشان با استفاده از تست عملکرد واگ شاخه حلقی که در زیر توضیح داده شده است آزمایش می کنم.

  افسردگی بالینی

افسردگی را چطور درمان کنیم : زیرا اولین هدف من به عنوان یک درمانگر بهبود عملکرد واگ آنها است. اگر اختلال عملکرد واگ شکمی را پیدا کنم که نشان‌دهنده وضعیت استرس یا کناره‌گیری است.

از مشتری می‌خواهم تمرین اصلی را انجام دهد (بخش دوم را ببینید). بعد دوباره تستشون میکنم معمولاً عصب واگ آنها پس از یک یا دو بار انجام این تمرین همانطور که باید پاسخ می دهد.

  هنگام افسردگی چه کنیم

افسردگی را چطور درمان کنیم : سپس با تکنیک های خاصی برای تکمیل درمان اقدام می کنم. من آموخته ام که اگر عملکرد واگ شکمی کافی وجود نداشته باشد.

مداخلات درمانی کمتر ممکن است باقی بماند. با این حال، زمانی که عملکرد واگ با موفقیت ترمیم می‌شود، مشتریان من اغلب بهبودهایی را در سایر زمینه‌های زندگی خود تجربه می‌کنند.

افسردگی را چطور درمان کنیم : نه تنها از نظر مشکل سلامتی که با آن وارد شده‌اند، بلکه در محل کار، با خانواده‌هایشان و در روابط اجتماعی نیز بهبود می‌یابند.

  آدرس های خرید حضوری ویاگرا

با دیگران. اگر به عنوان معلم، بدن درمانگر، روانشناس، روانپزشک یا مربی کار می کنید، آزمایش شخص دیگری برای مشارکت اجتماعی می تواند ارزشمند باشد.

افسردگی را چطور درمان کنیم : اگر شما والدینی هستید که می‌خواهید فرزندتان را به دانشگاه بفرستید، ممکن است ایده خوبی باشد که مطمئن شوید.

که فرزندتان یک سیستم عصبی خودمختار به خوبی کار می‌کند – و در غیر این صورت، ایده خوبی است که آن را فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *