افسردگی را چگونه درمان کنیم

افسردگی را چگونه درمان کنیم : اندازه‌گیری تغییرپذیری ضربان قلب با مانیتور تون واگ می‌تواند در تحقیقات علمی که در آن به اندازه‌گیری قابل اندازه‌گیری نیاز دارید، مفید باشد.

با این حال، روش های دیگری برای ارزیابی عملکرد واگ در یک محیط بالینی وجود دارد که نیازی به تجهیزات خاصی ندارد و زمان کمتری می گیرد.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : سال‌هاست که از برخی از این روش‌های دیگر استفاده کرده‌ام و آنها را برای اهداف خودم در کلینیکم کافی می‌دانم.

یک آزمایش ساده از شاخه واگ حلقی یک آزمایش ساده از شاخه واگ حلقی عصب واگ شکمی دارای چندین شاخه است.

  آدرس های خرید حضوری پروژسترون

افسردگی را چگونه درمان کنیم : در زیر آزمایشی برای عملکرد یکی از اینها به نام شاخه حلق ارائه شده است که بخشی از گلو را بلافاصله در پشت حفره بینی و دهان، بالای مری و حنجره عصب می کند.

رشته های عصبی از شاخه حلقی واگ به سمت کام نرم و به سمت حلق می روند. این عصب با بلعیدن و ایجاد صداهای صوتی درگیر است.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : کلودیوس جالینوس، پزشک یونانی، اولین نویسنده موجودی بود که شاخه حلقی عصب واگ را توصیف کرد و اشاره کرد که عملکرد عصب حرکتی عضلات حنجره را که صدا را تولید می کنند، فراهم می کند.

  افسردگی تحصیلی

او این را با معاینه گلادیاتوری که از ناحیه گردن زخمی شده بود و صدایش را از دست داده بود، یاد گرفت. جالینوس متوجه شد که شاخه حلقی عصب واگ او از یک طرف گردنش جدا شده است.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : او برای آزمایش صحت مشاهدات خود، آزمایشی روی خوک هایی انجام داد که آناتومی آن ها کاملاً شبیه به انسان است.

  افسردگی دانش آموزان ابتدایی

او متوجه شد که قطع کردن عصب حلق در خوک ها باعث توقف جیغ آنها می شود. پس از آزمایش روش های مختلف برای آزمایش شاخه شکمی عصب واگ، در نهایت این روش را با تمرکز بر شاخه حلقی آن انتخاب کردم.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : در برخی از کتب درسی قدیمی در آناتومی و فیزیولوژی توضیح داده شده است و هنوز در دانشکده های پزشکی دانمارک تدریس می شود.

  اختلال دو قطبی و ازدواج

آلن گهین نیز این روش آزمایش عملکرد واگ را با نگاه کردن به پشت گلو آموزش داد. این یک مزیت بزرگ از نظر کار خودم با درمان کرانیوساکرال بوده است.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : این تست حرکت یکی از ماهیچه های عصب دهی شده توسط شاخه حلق به نام عضله را ارزیابی می کند.

با توجه به تجربه من متوجه شدم که وضعیت این شاخه نشانگر خوبی برای عملکرد سایر شاخه های عصب واگ شکمی است.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : بهبود عملکرد شاخه حلقی عصب واگ باعث بهبود عملکرد دیافراگم تنفسی می شود. هنگامی که این آزمایش اختلال عملکرد عضله لواتور ولی پالاتینی را نشان می‌دهد.

  درمان افسردگی پشت کنکوری

معمولاً مشاهده می‌کنم که تنفس مشتری نامنظم، تا حدودی سریع و نه به‌خصوص عمیق است. سپس، پس از اینکه مشتری تمرین پایه را انجام داد و این شاخه دوباره فعال شد.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : مشاهده می‌کنم که تنفس بهتر شده و عمیق‌تر و کندتر شده است. من برای مشتریانم اهمیت عملکرد صحیح در شاخه شکمی عصب واگ آنها را توضیح می دهم.

  بیماری افسردگی و خودکشی

من نقاشی‌ها را به آنها نشان می‌دهم و توضیح می‌دهم که از نظر حرکت کام نرم آنها در پشت گلویشان به دنبال چه چیزی هستم.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : اکثر مشتریان من این ایده را دوست دارند که عملکرد واگ را آزمایش کنم، آنها را درمان کنم و سپس دوباره عملکرد واگ را آزمایش کنم.

آنها این واقعیت را دوست دارند که سیستم عصبی خودمختار آنها قابل ارزیابی باشد، و اگر شاخه شکمی عصب واگ آنها ناکارآمد باشد، می توان نشان داد که به عملکرد مناسب باز می گردد.

  با افسردگی دوران بارداری چه کنیم

افسردگی را چگونه درمان کنیم : که می توان نشان داد که به عملکرد مناسب باز می گردد. نحوه آزمایش عملکرد شاخه شکمی حلقی از فرد بخواهید به راحتی روی یک صندلی بنشیند.

سپس در مقابل او بایستید و از او بخواهید دهانش را باز کند تا بتوانید پشت گلویش را ببینید. شما باید یوولا (ساختار پیازی شکل کوچکی که در پشت گلو آویزان است) و قوس های بافت نرم در دو طرف آن را ببینید. گاهی اوقات می توانید این موارد را به اندازه کافی با نور معمولی ببینید.

  آدرس های خرید حضوری پرگابالین

افسردگی را چگونه درمان کنیم : در غیر این صورت، باید از یک چراغ قوه کوچک استفاده کنید. (برنامه چراغ قوه در آیفون برای این کار بسیار مناسب است.) اگر زبان فرد مانع دید شما از قوس و قوس می شود.

از او بخواهید یکی از انگشتانش را روی پشت زبانش بگذارد و آن را روی کف زبانش فشار دهد. دهان سپس باید بتوانید کام نرم را راحتتر ببینید. (پزشکان برای این کار از یک زبان کوبنده استفاده می‌کنند، اما این باعث می‌شود که برخی افراد دهان خود را ببندند.

  درمان افسردگی بلند مدت

افسردگی را چگونه درمان کنیم : و من هرگز مراجعه‌کننده‌ای را با استفاده از انگشت خود نداشتم.) برای مجموعه‌ای از نقاشی‌های uvula به پیوست مراجعه کنید.

در “Uvula 2″، قوس‌های کام نرم از هر دو طرف با عملکرد صحیح عضلات بالابرنده بازکننده پالاتینی بلند می‌شوند. در “Uvula 3” یک طرف بلند می شود و طرف دیگر بلند نمی شود.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : این نشان دهنده اختلال در عملکرد شاخه شکمی عصب واگ در سمتی است که بلند نشده است.

  درمان افسردگی بعد از ترک گل

در این نقاشی‌ها، می‌توانید ماهیچه‌های لواتور ولی پالاتینی را ببینید که در بافت نرم، یکی در دو طرف یوولا جاسازی شده‌اند.

افسردگی را چگونه درمان کنیم : این ماهیچه ها توسط فیبرهای حرکتی شاخه حلقی عصب واگ عصب دهی می شوند. هنگامی که آنها منقبض می شوند.

قوس های کام نرم را بلند می کنند. آنها همچنین به لوله شنوایی (استاش) بین گوش و گلو متصل می شوند و در حین عمل بلع آن را می کشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *