افسردگی زنان بعد زایمان

افسردگی زنان بعد زایمان : این تصویری از فریسیان است که اناجیل و در همه جای جدید به آنها داده اند. این مشکل اساسی با یهودیان بود، و هنوز هم اصل مشکل برای بسیاری از مردم است.

ما باید بدانیم که چیزهای خاصی وجود دارد که قبل از اینکه بتوانیم واقعاً به آرامش و لذت بردن از زندگی مسیحی امیدوار باشیم، باید کاملاً روشن باشیم. این نکته مقدماتی همان چیزی است که به خوبی می‌توانیم با توضیح کلی از تعلیم این فصل سوم از رساله بیان کنیم.

افسردگی زنان بعد زایمان : رومیان. چهار فصل اول این رساله بزرگ و قدرتمند واقعاً به این موضوع اختصاص یافته است. تنها چیزی که پولس مشتاق بود روشن کند این پیام در مورد خدای عادل بود که با ایمان به عیسی مسیح است.

  افسردگی بعد از طلاق در دوران عقد

قبلا گفته بود فصل اول ۱۶ و ۱۷: «من از انجیل شرم نمی‌کنم، زیرا این قدرت خداست برای نجات هر ایماندار، اول یهودی و همچنین یونانی. زیرا در آنجا عدالت خدا از ایمان به ایمان نازل شده است، همانطور که نوشته شده است عادل با ایمان زندگی خواهد کرد. بله، اما سوال این بود که چرا همه این را باور نکردند؟ چرا این امر تقریباً به طور خودکار توسط همه کسانی که آن را شنیدند.

  علائم افسردگی در مردان متاهل

افسردگی زنان بعد زایمان : به عنوان بزرگترین اخبار خوبی که به دنیا آمده اند، پذیرفته نشد؟ پاسخ این است که چون نیازی به آن نمی دیدند، ایمان نیاوردند. آنها دیدگاه نادرستی نسبت به عدالت داشتند. عدالتی که پولس از آن سخن می گوید به معنای درستی با خداست.

بالاخره شادی نیست، آرامش نیست، شادی نیست جز اینکه حق با خدا باشیم. اکنون که مورد توافق همه است، مسیحیان بدبخت و همچنین مسیحیان مطمئن نیز به آن رضایت دارند. بله، اما تمام تفاوت بین یکی و دیگری در این است که مسیحی بدبخت سابق، در تصورات خود در مورد چگونگی به دست آوردن این حق با خدا اشتباه می کند.

  درمان افسردگی در مردان با طب سنتی

افسردگی زنان بعد زایمان : مشکل یهودیان نیز همین بود: آنها معتقد بودند، همانطور که به شما یادآوری شده است، این درستی با پیروی از شریعت آنگونه که آنها آن را می فهمیدند و حفظ آن به دست می آید. اما دیدگاه آنها نسبت به قانون کاملاً اشتباه بود.

آنها آن را منحرف کردند، در نتیجه همان چیزی که خدا به آنها داده بود تا راه نجات خود را پیش ببرند، در دستان آنها مانع اصلی آن شده بود.پس آموزش چیست؟ اصول ساده خاصی وجود دارد که قبل از اینکه بتوانیم امیدی به لذت بردن از این نجات مسیحی داشته باشیم.

  افسردگی زنان

افسردگی زنان بعد زایمان : باید در مورد آنها کاملاً روشن باشیم. اولین مورد اعتقاد به گناه است. ما باید در مورد گناهکاری خود کاملاً روشن باشیم. در اینجا من از روش پولس رسول پیروی می کنم و اعتراضی خیالی را مطرح می کنم. ۲۸ افسردگی روحی، شخصی را تصور می‌کنم که فوراً می‌گوید: «آیا می‌خواهی ما را در مورد گناه موعظه کنی، آیا می‌خواهی در مورد اعتقاد به گناه موعظه کنی؟

  افسردگی بعد طلاق در زنان

شما می گویید هدف شما این است که ما را خوشحال کنید، اما اگر قرار است ما را در مورد محکومیت به گناه موعظه کنید، مطمئناً این ما را ناراضی تر خواهد کرد. آیا شما عمداً می خواهید ما را بدبخت و بدبخت کنید؟ که پاسخ ساده این است، بله! این تعلیم رسول اعظم در این سوره هاست.

افسردگی زنان بعد زایمان : ممکن است متناقض به نظر برسد که این اصطلاح مهم نیست، اما فراتر از هر سؤالی که قاعده است، و هیچ استثنایی وجود ندارد. قبل از اینکه بتوانید شادی واقعی مسیحی را بشناسید باید بدبخت شوید.

  با 5 میلیارد چیکار میشه کرد

در واقع مشکل واقعی با مسیحی بدبخت این است که او هرگز به دلیل اعتقاد به گناه واقعاً بدبخت نشده است. او مقدمات اساسی شادی را پشت سر گذاشته است، او چیزی را فرض می کند که حق ندارد آن را فرض کند. اجازه دهید دوباره آن را در بیانیه ای از کتاب مقدس بیان کنم.

افسردگی زنان بعد زایمان : آیا شمعون سالخورده را به خاطر می آورید که با عیسی مسیح شیرخوار در آغوشش ایستاده بود؟ او یک چیز بسیار عمیق گفت: “این کودک برای سقوط و برای برخاستن دوباره بسیاری در اسرائیل آماده شده است”. تا زمانی که سقوط اولیه رخ ندهد، دوباره افزایشی وجود ندارد.

  آدرس های خرید حضوری اس امپرازول

این یک قاعده مطلق است، و با این حال، این چیزی است که امروزه بسیار متأسفانه توسط بسیاری فراموش شده و بسیاری دیگر آن را فرض می کنند. اما کتاب مقدس نظم خود را دارد و اگر می‌خواهیم از نجات مسیحی بهره ببریم، باید نظم آن رعایت شود.

افسردگی زنان بعد زایمان : در نهایت، تنها چیزی که انسان را به سوی مسیح سوق می دهد و او را تنها بر مسیح تکیه می کند، اعتقاد واقعی به گناه است. ما به بیراهه می رویم زیرا واقعاً به گناه خود محکوم نشده ایم. به همین دلیل است که من می گویم که این به ویژه مشکل همه کسانی است که به شیوه مذهبی یا مسیحی تربیت شده اند. مشکل اصلی آنها اغلب تصور اشتباه آنها از گناه است.

  افسردگی نوجوانان و کودکان

یادم می آید که چنین شخصی در یک مناسبت این موضوع را به طرز چشمگیری برای من بیان کرد. او زنی بود که در خانه‌ای بسیار مذهبی بزرگ شده بود و همیشه در عبادتگاه شرکت می‌کرد و در زندگی کلیسا مشغول بود. آن را نگه داشته و از آن اطاعت کرده، مجازات آن را بر دوش گرفته است.

  افسردگی در ثروتمندان

افسردگی زنان بعد زایمان : قانون کاملاً راضی است. پل می گوید راه نجات خدا این است. او عدالت مسیح را به ما می دهد. اگر نیاز خود را دیده باشیم و نزد خدا برویم و به آن اعتراف کنیم، خداوند عدالت پسر خود را به ما خواهد داد.

او عدالت مسیح را به ما که به او ایمان داریم نسبت می دهد و ما را عادل می داند و ما را در او عادل می داند. این راه نجات است، راه نجات مسیحی، راه نجات از طریق عادل شمرده شدن با ایمان. به طوری که به این می رسد.

  خط تولید با 600 میلیون

افسردگی زنان بعد زایمان : که می بینم و ایمان می آورم و به هیچ چیز و به هیچ کس جز به خداوند عیسی مسیح نگاه نمی کنم. من طرز بیان پل را دوست دارم. می پرسد: پس لاف زدن کجاست؟ مستثنی شده است. با چه قانونی؟ از آثار؟ نه، بلکه به حکم شرع. پولس می‌گوید، ای یهودیان احمق، به این که ختنه شده‌اید، و اوامر خدا را دارید و قوم خدا هستید، به خود می‌بالید. شما باید این کار را متوقف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *