افسردگی زنان در دوران بارداری

افسردگی زنان در دوران بارداری : این مشکلات به این دلیل به وجود می آیند که علل واقعی افسردگی با داروهای ضد افسردگی برطرف نمی شود.

ممکن است “افسردگی”های زیادی وجود داشته باشد، نه فقط یک “افسردگی” عمومی. این «افسردگی‌ها» ممکن است نتیجه دلایل متعددی باشد: کمبود فولات، B6 یا B12. عملکرد کم تیروئید؛ “آلرژی مغزی”* به غذاها؛ یک پاسخ † خود ایمنی به گلوتن که مغز را ملتهب می کند.

افسردگی زنان در دوران بارداری : مسمومیت با جیوه؛ پروتئین های غیر طبیعی به نام گلوتئو- یا کازئومورفین ها از مواد غذایی ضعیف هضم شده که شیمی مغز را تغییر می دهند.

  با ۳ میلیارد چیکار کنم

التهاب مغز ناشی از عفونت پنهان؛ عدم تعادل قند خون؛ تستوسترون پایین یا سایر هورمون های جنسی؛ کمبود چربی های امگا ۳؛ یا اختلال عملکرد غدد فوق کلیوی ناشی از استرس بیش از حد در میان بسیاری از علل احتمالی دیگر.

افسردگی زنان در دوران بارداری : اینها برخی از علل واقعی “افسردگی” و همچنین بسیاری از بیماری های روانی و بیماری های عصبی هستند.

بدون پرداختن به مسائل اصلی و اساسی مانند اینها، ما هرگز نمی توانیم عملکرد مغز یا خلق و خوی مطلوبی داشته باشیم.

  مبارزه با افسردگی کتاب

افسردگی زنان در دوران بارداری : واقعاً چیزی به نام “بیماری” به نام افسردگی وجود ندارد، فقط بسیاری از عدم تعادل های سیستمیک مختلف باعث ایجاد علائمی می شوند.

که ما در مجموع از آن به عنوان “افسردگی” یاد می کنیم. یک بیماری، علل متعدد… در طرف دیگر طیف، می‌تواند یک عامل در رژیم غذایی، سبک زندگی، محیط، یا ساختار ژنتیکی یک فرد وجود داشته باشد که می‌تواند باعث ایجاد ده‌ها «بیماری» متفاوت و به ظاهر نامرتبط شود.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

افسردگی زنان در دوران بارداری : گلوتن، پروتئینی که در رایج ترین غلات مصرف شده در آمریکا – گندم – و همچنین جو، چاودار، جو دوسر، اسپلت، تریتیکاله و کاموت یافت می شود، یک مثال عالی است.

گلوتن یکی از عوامل رایجی است که می تواند بیماری ها و بیماری های زیادی ایجاد کند که شمارش همه آنها دشوار است. دلایل بسیار است.

افسردگی زنان در دوران بارداری : آنها شامل عدم انطباق ژنتیکی ما با علف ها و به ویژه گلوتن در رژیم غذایی ما می شوند.

گندم در قرون وسطی به اروپا وارد شد و ۳۰ درصد از نژاد اروپایی حامل ژن بیماری سلیاک هستند (HLA DQ2 یا HLA DQ8)، ۴ که حساسیت به مشکلات سلامتی ناشی از خوردن گلوتن را افزایش می دهد.

  مقایسه افسردگی در کودکان طلاق

افسردگی زنان در دوران بارداری : به خاطر داشته باشید که گونه های آمریکایی گندم دارای محتوای گلوتن بسیار بالاتری هستند (که برای تهیه نان شگفت انگیز کرکی سبک لازم است).

یک مقاله مروری اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند، پنجاه و پنج “بیماری” را که می تواند در اثر خوردن گلوتن ایجاد شود، فهرست کرده است.

  با ۵۰ میلیارد چه کنیم

افسردگی زنان در دوران بارداری : اینها شامل بسیاری از بیماریهای عصبی و روانپزشکی مانند اضطراب، افسردگی، اسکیزوفرنی، زوال عقل، میگرن، صرع و نوروپاتی (آسیب عصبی) است.

۶گلوتن نیز با اوتیسم مرتبط است. ۷ علاوه بر التهاب مغز، گلوتن می تواند در روده به پروتئین های کوچک عجیب و غریبی که تقریباً شبیه داروهای روانگردان هستند (پپتیدهای شبه تریاک به نام گلوتئومورفین) تجزیه شود. اینها عملکرد و رفتار مغز را تغییر می دهند.

افسردگی زنان در دوران بارداری : گلوتن همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی گلوتامات است، مولکولی که از طریق یک گیرنده مغزی خاص یا ایستگاه اتصال به نام گیرنده NMDA (N-methyl-D-aspartate) به سلول های مغزی تسریع، فعال، تحریک و آسیب می رساند.

  افسردگی پس از طلاق

فعال شدن بیش از حد این گیرنده توسط گلوتامات در بسیاری از اختلالات روانپزشکی نقش دارد. ۸ گلوتامات اکسیتوتوکسین نامیده می شود (ماده ای که بیش از حد تحریک می کند و سلول های مغز را می کشد یا به آنها آسیب می رساند).

افسردگی زنان در دوران بارداری : گلوتن می‌تواند با سه مکانیسم مختلف باعث اختلال در عملکرد مغز شود: التهاب، مورفین عجیب و غریب یا پروتئین‌های روان‌گردان، و به عنوان یک اکسیتوتوکسین. ۹ بنابراین، می‌بینیم که گلوتن می‌تواند تنها علت بسیاری از «بیماری‌های» مختلف باشد.

  افسردگی و لرزش بدن

این بیماری ها با داروهای بهتر قابل درمان نیستند، بلکه فقط با حذف ۱۰۰ درصدی گلوتن از رژیم غذایی قابل درمان هستند. یک علت، بسیاری از بیماری ها… یک بیماری ناشی از عوامل متعدد، یک عامل که باعث بیماری های متعدد می شود؟

افسردگی زنان در دوران بارداری : چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد؟ این تفکر فعلی ما را کاملاً بر هم می زند. و باید! اما دلیل درستی این موضوع ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

  آدرس های خرید حضوری نیستاتین

همه ما از نظر بیوشیمیایی و ژنتیکی منحصر به فرد هستیم و واکنش های متفاوتی به توهین های یکسان داریم. در یک فرد گلوتن ممکن است باعث آرتریت شود.

افسردگی زنان در دوران بارداری : در دیگری می تواند باعث افسردگی شود. افسردگی ممکن است توسط گلوتن در یک فرد ایجاد شود. در دیگری ممکن است ناشی از کمبود B12 باشد.

زیبایی هفت کلید و علم این است که این عوامل را برای کمک به ایجاد سلامت برای هر فرد در نظر می گیرند.

  درمان افسردگی غربت

افسردگی زنان در دوران بارداری : پزشکی در جای اشتباه به دنبال پاسخ بوده است. در نهایت، علم دروازه‌ای برای تفکر متفاوت در مورد بیماری‌های روانی و اختلالات مغزی فراهم کرده است.

ما باید از بازی نامگذاری، سرزنش و رام کردن – اسطوره تشخیص – خارج شویم و به این فکر کنیم که بدن چگونه کار می کند، چگونه رویکرد خود را شخصی سازی کنیم.

افسردگی زنان در دوران بارداری : و چگونه علائم را سرکوب نکنیم، بلکه آن را بازیابی کنیم. عملکرد عادی راه حل UltraMind از تمام این روش های جدید برای درک سلامت و بیماری استفاده می کند تا به شما کمک کند تا علل واقعی مغز شکسته خود را مرتب کنید و به ریشه مشکل برسید.

  اختلال خلقی افسردگی اساسی

نه اینکه فقط در نام بیماری خود و گزینه های محدود موجود بمانید. برای درمان آن در این پارادایم منسوخ شده.

افسردگی زنان در دوران بارداری : افسانه دارو: داروها پاسخی برای بیماری روانی هستند می خواهم به شما اجازه بدهم که در مورد یک راز کوچک صحبت کنید… افسردگی کمبود پروزاک نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *