افسردگی زن باردار

افسردگی زن باردار : اگر یک کودک یا بزرگسال GAPS حساسیت واقعی به تخم مرغ داشته باشد و باید از آن اجتناب کند، در بخش دستور پخت کتاب، دستور العمل های خوشمزه بدون تخم مرغ را خواهید یافت.

اگر آلرژی وجود ندارد، تخم مرغ باید به طور منظم بخشی از رژیم غذایی بیمار GAPS شما باشد. سبزیجات تازه بدون نشاسته کنگر فرنگی، چغندر، مارچوبه، کلم بروکلی، کلم بروکسل، کلم، گل کلم، هویج، خیار، کرفس، مغز مغز، کدو سبز (کدو سبز)، بادمجان (بادمجان)، سیر، پیاز، کلم پیچ، کاهو، قارچ نخود سبز، فلفل همه رنگ، کدو حلوایی، اسفناج، گوجه فرنگی، شلغم، شاهی. سبزیجات منجمد را می توان استفاده کرد، به شرطی که با نشاسته، شکر یا هر چیز دیگری پوشانده نشده باشند.

  افسردگی کنکوریها

افسردگی زن باردار : تمام سبزیجات باید پوست کنده شوند، دانه‌ها گرفته شود و بپزند تا اسهال کاملا برطرف شود. پس از آن سبزیجات خام را می توان به آرامی با وعده های غذایی یا به عنوان میان وعده معرفی کرد. انتشارات فراوانی در مورد فضیلت خوردن سبزیجات وجود دارد.

بنابراین ما در اینجا روی این موضوع تمرکز نمی کنیم. با این حال، یک نکته مهم است: سبزیجات ارگانیک بهتر از غیر ارگانیک هستند.

  افسردگی زمان پریودی

افسردگی زن باردار : من بیمارانی داشتم که از خوردن سبزیجات خاص تا زمانی که به سبزیجات ارگانیک روی آوردند دچار اسهال مداوم می شدند.

سیستم گوارش حساس یک بیمار GAPS بدون شک به آفت کش ها و سایر مواد شیمیایی موجود در سبزیجات غیر ارگانیک واکنش نشان می دهد.

افسردگی زن باردار : همه میوه‌ها، از جمله انواع توت‌ها، میوه‌ها می‌توانند تازه، پخته یا خام، خشک (بدون سوربات، سولفیت، شکر، نشاسته یا هر چیز دیگری) و منجمد (به شرطی که چیزی به میوه اضافه نشده باشد) باشد. اگر بیمار اسهال دارد، در ابتدا از مصرف میوه خودداری کنید.

  آدرس های خرید حضوری پرمترین

با برطرف شدن اسهال، شروع به معرفی میوه های پخته (قبل از پختن پوست کنده و بدون دانه) کنید. وقتی مدفوع به طور مداوم نرمال شد.

افسردگی زن باردار : می توانید به آرامی میوه خام را به عنوان میان وعده بین وعده های غذایی معرفی کنید. خوردن میوه خام همراه با وعده های غذایی ایده خوبی نیست، زیرا میوه ممکن است در هضم گوشت اختلال ایجاد کند.

میوه باید رسیده باشد زیرا میوه نارس نشاسته زیادی دارد. به عنوان مثال، موز باید لکه های قهوه ای روی پوست خود داشته باشد.

  افسردگی پاییزی و درمان آن

افسردگی زن باردار : آووکادو یک میوه فوق العاده مغذی و تنها میوه ای است که به خوبی با گوشت ترکیب می شود. هضم آن آسان است و به ویژه سرشار از روغن های مغذی است.

مطمئن شوید که رسیده است و آن را با گوشت، ماهی، صدف و سالاد سرو کنید. اسموتی های نوشیدنی عالی برای کودکان را می توان با آووکادو درست کرد (به بخش دستور غذا نگاه کنید).

  با 1 میلیارد چه ماشینی بخرم

افسردگی زن باردار : توت ها نیروگاه های شگفت انگیز تغذیه هستند. آنها بسیار غنی از ویتامین ها، مواد معدنی و مجموعه کاملی از مواد ضد سرطان و سم زدایی هستند.

انواع توت های خوراکی در رژیم غذایی مجاز هستند: توت فرنگی، زغال اخته، تمشک، انگور فرنگی سیاه، انگور فرنگی قرمز، انگور فرنگی سفید، شاه توت، سنجد و غیره. با این حال، آنها را به افراد مبتلا به اسهال ندهید. وقتی اسهال کاملا برطرف شد.

افسردگی زن باردار : توت ها را به تدریج از پختن آنها یا پختن در پای و کلوچه شروع کنید. اگر توت های پخته شده به خوبی تحمل می شوند، از توت های خام استفاده کنید.

  آدرس های خرید حضوری مبورین

در برخی موارد که دستگاه گوارش بیش از حد حساس است، باید دانه‌ها را با گذاشتن توت‌های پخته شده در صافی جدا کنید. آجیل و دانه ها گردو، بادام، آجیل برزیلی، گردو، فندق، بادام هندی، شاه بلوط، بادام زمینی، تخمه آفتابگردان، تخم کدو تنبل و کنجد.

افسردگی زن باردار : آجیل و دانه ها را باید با پوست یا پوست تازه خریداری کرد. آنها را نباید بو داده، نمک زد، پوشش داد یا به روش دیگری فرآوری کرد.

  مشاوره انگیزشی کنکوری

کره بادام زمینی فقط با بادام زمینی و نمک مجاز است به شرطی که فرد به بادام زمینی حساسیت نداشته باشد.

افسردگی زن باردار : بسیاری از آلرژی های بادام زمینی به دلیل آلودگی به کپک ها و سموم آن است، پس حتما بادام زمینی با کیفیت خوب تهیه کنید.

بادام آسیاب شده بلانچ شده (آرد آجیل) را می توانید برای پخت در فروشگاه های مواد غذایی بهداشتی خریداری کنید. آجیل و دانه ها بسیار مغذی هستند.

افسردگی زن باردار : آنها منابع بسیار غنی برخی از مواد معدنی حیاتی، اسیدهای آمینه و چربی ها هستند: منیزیم، سلنیوم، روی، روغن های امگا ۶ و امگا ۳. مطالعات اپیدمیولوژیک نشان می‌دهد افرادی که به طور منظم آجیل و دانه‌ها مصرف می‌کنند.

  افسردگی کودکان ابتدایی

میزان کمتری از بیماری‌های شنیده شده، سرطان و بسیاری از بیماری‌های دژنراتیو دیگر را دارند. در این رژیم به طور گسترده از آجیل و دانه ها استفاده می شود.

افسردگی زن باردار : با این حال، آنها فیبری هستند و تا زمانی که اسهال برطرف نشده است، نباید آنها را معرفی کرد. پس از رفع اسهال می توان پخت با آجیل آسیاب شده را معرفی کرد.

  عوارض افسردگی بلند مدت

وقتی محصولات پخته شده با آجیل آسیاب شده (آرد آجیل) به خوبی تحمل شوند، آجیل خام را می توان به تدریج و به آرامی به عنوان میان وعده بین وعده های غذایی معرفی کرد.

افسردگی زن باردار : اگر به هر دلیلی بادام آسیاب شده به خوبی تحمل نمی شود، می توانید سعی کنید با گردو، گردو، گردو یا گردو و اسپند آسیاب شده بپزید که باید خودتان آنها را آسیاب کنید.

همچنین تا زمانی که اسهال برطرف نشده است از دانه ها استفاده نکنید. دانه های آفتابگردان، تخمه کدو تنبل و کنجد بهتر است حدود ۱۲ ساعت در آب خیس بخورند یا کمی جوانه بزنند.

  افسردگی پس از ازدواج در مردان

افسردگی زن باردار : به این ترتیب هضم آنها بسیار راحت تر و مغذی تر است. دانه های خیس شده یا جوانه زده خود را روی سالادها و غذاهای آماده بپاشید.

می توانید آنها را به مخلوط های پخت خود اضافه کرده و به عنوان آرد آسیاب کنید. می توانید از تاهینی (کنجد خامه ای) استفاده کنید. دانه ها) و کره تخمه کدو تنبل در پخت شما به شرطی که خالص و بدون هیچ گونه افزودنی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *