افسردگی شدید دارم کمکم کنید

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : اول، او نیاز داشت آسیبی را که احساس می کرد، تشخیص دهد، که تا حدی با عصبانیت او مانع شد. دوم، او باید ببیند که به خودش می‌گوید.

چون پدر و مادرش نسبت به او سرد بودند، “آسیب دیده” و مقدر شده بود که ناراضی باشد – یعنی او از قدرت خود برای تغییر دست می‌کشد.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : او متوجه شد که در کودکی خود یک قربانی احساس می کند. او به جای اینکه با این موضوع کنار بیاید.

احساس می کرد که تحت کنترل و تحت کنترل است. در حالی که همیشه داشتن روابط عاشقانه اولیه ترجیح داده می شود، هنوز هم می توان به جلو رفت و نوع زندگی را ایجاد کرد.

  با 550 میلیون چه ماشینی بخرم

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : هنگامی که جودی آمد تا والدینش را ببخشد (اما نه آنها را ببخشد)، خشم خود را رها کرد و احساس کرد از قفسی که در آن گیر افتاده بود رها شد.

اگر به شدت از کسی یا چیزی رنجیده باشیم، می توانیم احساس کنیم که “قربانی دیگری” هستیم. این یک موقعیت فرعی است که ممکن است.

  راه درمان افسردگی شدید

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : به طور جدی با توانایی ما در کنترل زندگی خود تداخل کند. همچنین ممکن است نسبت به دیگران بی اعتمادی عمیقی پیدا کنیم که برقراری روابط معنادار را دشوار می کند. بخشش – رها کردن میل به انتقام – یکی از راه های برون رفت از این است.

وقتی می بخشیم، می گوییم: ۱ گذشته را رها کن و دیگر قربانی آن نیستم. یکی از بیمارانم گفت که با دادن قدرت بخشیدن به خود، به خود قدرت زندگی می‌دهد.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : بخشش موضع ضعف نیست. برخی از مردم احساس می کنند که “رها کردن” یک آزادی عالی است.

  افسردگی بارداری گرفتم

بخشیدن خودمان به این معناست که با خود با دلسوزی رفتار کنیم. ما نمی خواهیم که کامل باشیم و هر از گاهی مرتکب اشتباهات بزرگ ۲۹۷ غلبه بر افسردگی نباشیم.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : سنت های معنوی زیادی وجود دارد که اهمیت بخشش را تشخیص می دهد. بودایی‌ها مراقبه‌ای دارند که آن را «مهربانی دوست داشتنی» می‌نامند، که برای کمک به افراد طراحی شده است تا با شفقت بیشتری با خود رفتار کنند و هنر بخشش را بیاموزند.

  مقابله با افسردگی دوران کنکور

نکات کلیدی • این پیام یا معانی در خشم است که باید به جای خود خشم مورد توجه قرار گیرد. • در یادگیری چگونگی قاطعیت، به جای حمله به خود یا طرف مقابل، بر آسیب و موضوع(های) پشت درگیری تمرکز می کنیم.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : رفتارهای غیر قاطعانه شامل پرخاشگری، القای احساس گناه، عبوس کردن و عقب نشینی با ترس است. • خشم به خاطر عدم قاطعیت خودمان یک تجربه رایج است. این خشم خود محور می تواند برای ما آسیب زاتر از فقدان قاطعیت باشد.

  آدرس های خرید حضوری گاباپنتین

از آنجا که خشم و قاطعیت تقریباً همیشه در موقعیت‌های درگیری به وجود می‌آیند، مهم است که پس از پایان تعارض، آشتی و بخشش وجود داشته باشد.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : اگر باورهای خاصی وجود داشته باشد که آنها را متوقف کند، ممکن است این اتفاق نیفتد. • بخشش در واقع یک اقدام قاطعانه است زیرا ما به خود قدرت بخشیدن می دهیم و در نتیجه خود را از احساس قربانی بودن رهایی می دهیم که باید به دنبال انتقام گیری باشیم.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : تمرین ها بر نمونه هایی از رفتار قاطعانه تمرکز کنید. این موارد عبارتند از: • از حمله به طرف مقابل خودداری کنید زیرا او را در حالت تدافعی قرار می دهد.

  داروهای ضد افسردگی بعد از ترک اعتیاد

ادامه در صفحه بعد ۲۹۸ از عصبانیت تا قاطعیت و بخشش • آنچه را که می خواهید بگویید، با تمرکز بر یک موضوع خاص، بررسی کنید. • برای «تجارت» و سازش آماده باشید.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : از دیدن هرکدام به عنوان نشانه های ضعف خودداری کنید. در اینجا مثالی مربوط به اما و کریس است که در فصل ۱۵ با آنها آشنا شدیم.

  علائم افسردگی زنان متاهل

اما از کمک نکردن کریس در خانه عصبانی بود. با این حال، او صبر کرد تا آنها با هم آرام شوند و سپس گفت: می دانی کریس، ای کاش می توانستیم زمان بیشتری را با هم بگذرانیم.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : با این حال، من خیلی مشغول خانه هستم و اگر بتوانید کمکی به من کنید، واقعاً مفید خواهد بود.

من واقعاً احساس می کنم وقتی برای دیدن دوستان خود می روید و من اینجا گیر کرده ام و اتوکشی می کنم واقعاً کنار گذاشته شده ام.

  افسردگی زن باردار

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : این به این معنا نیست که می‌خواهم جلوی بیرون رفتنت را بگیرم، بلکه می‌خواهم زمان بیشتری هم داشته باشم.

ببینید، من به این نتیجه رسیده‌ام که اگر بیشتر خرید و جاروبرقی را انجام دهید، زمان بیشتری برای خودم دارم.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : من واقعاً احساس خیلی بهتری خواهم داشت و احساس نمی‌کنم که این‌قدر بدیهی باشد.

البته، این ممکن است فوراً کار را انجام ندهد، اما یک شروع است. گاهی اوقات تمرین آنچه می خواهید بگویید کمک می کند.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : یعنی تمرین مهارت های قاطعیت خود. به یاد داشته باشید، این یک فرآیند گام به گام است و لازم نیست اولین بار کاملاً انجام شود.

  آدرس های خرید حضوری پیروکسیکام

با آماده کردن چیزی که می خواهید بگویید، به جای اینکه منتظر بمانید تا عصبانی شوید و با حملات عجله کنید، کنترل بیشتری دارید و اغلب به دستاوردهای بیشتری خواهید رسید.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : اگر مستعد عصبانی شدن با خودتان هستید که به اندازه ای که دوست دارید قاطعانه نیستید، مثال راجر را مرور کنید.

اگر به خودتان حمله می کنید تمرین کنید. سپس انواع چیزهای قاطعانه ای را که می خواهید بگویید، تکرار کنید. آنها را با صدای بلند بگویید.

  افسردگی زمان پریودی

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : عادت کنید که آنها را به زبان بیاورید و خودتان آنها را بشنوید. سعی کنید از فکر کردن در مورد عصبانیت خود و همه چیزهای واقعاً زشتی که می توانید بگویید اجتناب کنید. می دانید که احتمالاً آنها را نخواهید گفت، بنابراین تکرار آنها فایده ای ندارد.

افسردگی شدید دارم کمکم کنید : فقط چیزهایی را امتحان کنید که فکر می کنید باید بگویید. ادامه در صفحه بعد ۲۹۹ غلبه بر افسردگی یکی از جنبه های مهم رفتار قاطعانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *