افسردگی شدید دارم

افسردگی شدید دارم : سپس ممکن است به طرف مقابل بگویید: “من می توانم ببینم که چگونه می توانی به آن فکر کنی، اما من اینگونه می بینم.” سعی کنید به جای متهم کردن، واقعی باشید.

سعی کنید به جای معامله با حملات شخصی، به موضوع مورد نظر پایبند باشید. زمانی را صرف فکر کردن به بخشش دیگران و رها کردن گذشته کنید.

افسردگی شدید دارم : مزایا و معایب انجام این کار را بنویسید. اگر بتوانید گذشته را رها کنید (و هر تمایلی برای انتقام که ممکن است احساس کنید)، چگونه به شما کمک می کند؟ چه چیزی شما را متوقف می کند؟ نظر شما در اینجا چیست؟

  افسردگی زایمان در مردان

سعی کنید از ذهن منطقی / دلسوز خود برای به چالش کشیدن هر گونه باور منفی که ممکن است داشته باشید استفاده کنید.

افسردگی شدید دارم : اگر احساس می‌کنید برخی از آسیب‌های گذشته بسیار جدی هستند و نمی‌توانید به تنهایی این سفر را آغاز کنید، به دنبال کمک باشید.

لحظه ای که می گویید “دیگر نمی خواهم قربانی گذشته خود بمانم” اولین قدم را به سمت بالا و خارج می کنید. مراقبه محبت آمیز بودایی را امتحان کنید.

افسردگی شدید دارم : ابتدا در جایی راحت بنشینید یا دراز بکشید. تمرین تمدد اعصاب از نوع ارائه شده در فصل ۵ را انجام دهید.

  افسردگی دو قطبی درمان

لازم نیست مفصل باشد. فقط به اندازه ای است که تنفس شما با ریتم آرامی کاهش یابد. اکنون، خود را موجودی احساسی و آگاه در نظر بگیرید که به مهربانی محبت آمیز نیاز دارد.

افسردگی شدید دارم : تصور کنید که در آنجا دراز کشیده اید و فکر کنید که این شخص (یعنی شما) به مهربانی محبت آمیز نیاز دارد.

احساس مهربانی محبت آمیز را که متوجه شما شده است تصور کنید. این ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما با تمرین، ممکن است اتفاق بیفتد.

  آدرس های خرید حضوری فیناستراید

افسردگی شدید دارم : اگر چیزهایی وجود دارد که نسبت به آنها احساس بدی دارید، به خودتان اجازه دهید که برای آنها احساس بخشش کنید.

به آنها اعتراف کنید و آنها را رها کنید. گاهی اوقات مردم دوست دارند خود را در نور شفابخش سفید یا طلایی تصور کنند. اگر احساس گریه می کنید.

افسردگی شدید دارم : به خودتان اجازه دهید گریه کنید. ادامه در صفحه بعد ۳۰۰ از عصبانیت تا قاطعیت و بخشش هر چه برای شما مفید است، از آن استفاده کنید.

  افسردگی پاییزی

ایده توسعه هنر درونی بخشش است. بخشیدن خود به معنای پایان دادن به تلاش برای بهبود نیست. این فقط به این معنی است که اگر به چیزهایی از گذشته که قابل تغییر نیستند وابسته نباشید.

افسردگی شدید دارم : بهبود و تغییر برای شما آسان تر خواهد بود. وقتی احساس کردید که در این امر موفق هستید، به دیگران نزدیکتان و محبت محبت آمیز به آنها فکر کنید.

به تدریج احساسات خود را به افراد دیگری که دوست دارید گسترش دهید. اگر دیگران صدمه دیده اند، بخشش را برای آنها تصور می کنید.

  علائم افسردگی زنان

افسردگی شدید دارم : این به معنای چشم پوشی از نگرش های منفی آنها یا عقب نشینی نیست، بلکه به معنای رها کردن انتقام مخرب است.

رویارویی با ناامیدی، ناامیدی و ایده آل های از دست رفته این فصل یکی از رایج ترین دلایل خشم • ناامیدی را بررسی می کند.

افسردگی شدید دارم : این معمولاً شامل تجربه مسدود شدن یا خنثی شدن در تعقیب چیزی مهم است. هم انسان ها و هم سایر حیوانات اغلب به روش های خاصی به ناامیدی واکنش نشان می دهند که خشم و عصبانیت شایع ترین آنهاست.

  افسردگی و اختلالات خلقی

ناامیدی، که در افسردگی نیز رایج است، شبیه ناامیدی است و معمولاً شامل امید یا انتظاری است که آنطور که می خواهید به نتیجه نمی رسد.

افسردگی شدید دارم : واکنش های احساسی ما به ناامیدی و ناامیدی به اهمیتی که برای چیزها قائل هستیم بستگی دارد.

واضح است که فهمیدن اینکه نمی‌توانیم چیزهایی داشته باشیم که به‌طور خاص نمی‌خواهیم یا برایمان ارزشی قائل نیستیم.

افسردگی شدید دارم : باعث ناراحتی زیادی نمی‌شود، اما اگر این چیزی است که قلبمان را روی آن گذاشته‌ایم، موضوع متفاوت است.

ما ممکن است در مورد بسیاری از چیزها احساس ناامیدی و ناامیدی کنیم، اما رایج ترین آنها عبارتند از: • زمانی که همه چیز به درستی کار نمی کند یا آنطور که فکر می کنیم باید باشد.

  با 600 میلیون کجا خانه بخرم

افسردگی شدید دارم : وقتی دیگران آنطور که ما می خواهیم رفتار نمی کنند یا نسبت به ما احساس نمی کنند – به عنوان مثال. به ما محبت کافی نشان نده، وعده ها را بشکن. • زمانی که خودمان فاقد توانایی انجام یا دستیابی به چیزی هستیم.

وقتی چیزهای خاصی را احساس می کنیم (مثلاً احساس افسردگی می کنیم و انرژی خود را از دست می دهیم، آنطور که می خواهیم نسبت به کسی احساس مثبت نداریم.

  افسردگی زمستانی چیست؟

افسردگی شدید دارم : از خود احساس ناامیدی می کنیم زیرا توانایی احساس محبت را از دست می دهیم یا احساسات جنسی را از دست می دهیم). “باید” و “باید” ناامیدی حوزه اصلی است که در آن “باید” و “باید” ما ۳۰۲ سرخوردگی، ناامیدی و آرمان های از دست رفته ما به منصه ظهور می رسد.

ما می توانیم باور کنیم که چیزها، خودمان یا دیگران “باید اینگونه باشند و نباید آنگونه باشند.” مشکل اینجاست که، زندگی همانگونه که هست.

  افسردگی دوره بارداری

به “باید”ها و “باید”های ما احترام نمی گذارد. برخی از مردم احساس می کنند که ما نباید بمیریم، و به جای کنار آمدن با آن، از این واقعیت عصبانی می شوند که “زندگی نباید اینگونه باشد”.

افسردگی شدید دارم : گاهی اوقات «باید»های ما ما را از انجام کارهای احساسی که باید انجام دهیم باز دارد تا بتوانیم با همه چیز همانطور که هستند کنار بیاییم و بهترین راه حل ها را برای مقابله با آنها پیدا کنیم.

وقتی نوبت به نگرش‌های خودمان می‌رسد، می‌توانیم حس قوی «باید» را در خود ایجاد کنیم – به عنوان مثال. “من باید سخت تر کار کنم”، “نباید اشتباه کنم”، “نباید عصبانی باشم”، “باید پدر و مادرم را دوست داشته باشم.” با این حال، زمانی که آنطور که «باید» می‌گوید به نتیجه نرسیدیم.

  آدرس های خرید حضوری فنی توئین

افسردگی شدید دارم : می‌توانیم بسیار ناامید شویم. و «باید» اغلب شامل خشم و تلاش برای وادار کردن خود به متفاوت بودن است.

افسردگی شدید دارم : وقتی به شدت «بایدها» را برای خودمان به کار می‌بریم، ناگزیر به قلدری و حمله به خودمان می‌پردازیم. گویی در تلاشیم تا از پذیرش محدودیت ها، شکست ها یا احساسات واقعی خود اجتناب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *