افسردگی شدید درمان خانگی

افسردگی شدید درمان خانگی : انجی یک زن خانه دار ۳۱ ساله است که بیشتر زندگی اش را در مورد خودش تکرار می کند. در بزرگسالی، خودگویی منفی او افزایش یافته است.

او می گوید: «آنها کلمات بی ضرری هستند.» کلماتی مانند «اوه، مرا خنگ. دوباره به آنجا می روم، چون خود احمق قدیمی ام هستم.

افسردگی شدید درمان خانگی : اونم مثل منه چه کار احمقانه ای است.» “پسرم، اگر سرم را به هم نمی زدم، مطمئناً آن را از دست می دادم.” “من نمی توانم هیچ کاری را درست انجام دهم” و “من هیچ علاقه ای ندارم.” در نهایت، او می‌گوید: «من واقعاً یک آدم هیچ هستم.

  ماشین هایی با قیمت 500 میلیون

نمی‌دانم چگونه کسی می‌تواند مرا تحمل کند.» پس از سالها تجربه با چنین خودگویی، او خود را با یک ازدواج هشت ساله می بیند که تکه تکه شده است.

افسردگی شدید درمان خانگی : فرزندانش آشفته و ناسازگارند، دوستانش اندک و خانواده اش درمانده برای کمک کردن نیستند.

هیچ عشق و توجهی از جانب کسی نمی‌تواند آنجی را متقاعد کند که او فردی ارزشمند و دوست‌داشتنی است، اگرچه او می‌گوید بزرگترین آرزوی او در زندگی شادی است.

  با 900 میلیون کجا خانه بخرم

افسردگی شدید درمان خانگی : کلماتی که به خودمان می گوییم مهم تر از آن هستند که تصور می کنیم. اگر به اندازه کافی و در شرایط مناسب چیزی را به خود بگویید.

چه درست باشد چه نباشد آن حرف ها را باور خواهید کرد. شوخی های آنجی در مورد خودش اصلاً شوخی نبود. اغلب گفته می شود که “من خنگ” به اندازه کافی خنده دار نیست.

افسردگی شدید درمان خانگی : گفتن “من نمی توانم هیچ کاری را درست انجام دهم” به دفعات کافی متوجه می شود که حداقل از نظر خودتان هیچ کاری را درست انجام نمی دهید.

  آدرس های خرید حضوری دیلتیازم

سپس با چند اظهار نظر منفی از اطرافیانتان، مانند «دوباره اشتباه کردی»، اعتقاد شما به شکست خود تقویت می‌شود. اگر مانند آنجی به خود بگویید: «من هیچ علاقه‌ای ندارم»، خود را پیدا خواهید کرد.

افسردگی شدید درمان خانگی : طوری رفتار کنید که انگار هیچ علاقه‌ای ندارید. (اتفاقاً این غیرممکن است. همه به چیزی علاقه دارند، مهم نیست که چقدر پیش پا افتاده یا بی‌اهمیت به نظر می‌رسد.) روان‌پزشک ویلارد گایلین گفت: «تصویر تحقیر شده از خود یک کودک قیر است.

  افسردگی شدید خودکشی

هر چه بیشتر با آن بازی کنیم، آن را در آغوش بگیریم، بیشتر به آن مقید هستیم.» با هر جمله خود ویرانگر که گفته می شود.

افسردگی شدید درمان خانگی : ما یک تکه قطران دیگر را روی یک بچه قیر در حال رشد می ریزیم که در نهایت می تواند ما را به شدت در بند نگه دارد.

به کلماتی که به خود می گویید گوش کنید. آیا دارید یک بچه قیر می سازید؟ انجی معتقد بود که او اساساً یک فرد نالایق و بدون هیچ چیز است.

  علت افسردگی فصل زمستان

افسردگی شدید درمان خانگی : مهارت‌ها یا دارایی‌هایی از هر نوعی. او خود را از نظر شخصی جذاب یا جالب نمی‌دید و معتقد بود که ارزش دوست داشتن یا خواستن کسی را ندارد.

اتفاقاً انجی یک مسیحی است. او به ندرت گفته است. به ندرت نعمتهای شخصی را به حساب می آورد و به ندرت به خاطر موهبت ها و استعدادهای خاص خود خدا را شکر می کرد زیرا به خود می گفت که برایش هیچ چیز ندارد. سال‌ها باورش می‌کرد.

  آدرس های خرید حضوری پرمترین

افسردگی شدید درمان خانگی : او هرگز به خودش حقیقت را نگفته بود که در نظر پروردگار منحصربه‌فرد و زیباست. خودت چه جملاتی را می‌گویی؟ صادق باشید. _____ من احمقم. یا: _____از تو سپاسگزارم، پروردگار، که به من هوش دادی. _____از تو متشکرم، پروردگار، که باعث شدی _____من جذاب نباشم.

من جذاب _____مردم من را دوست ندارند. _____از تو سپاسگزارم، پروردگار، که مرا دوست داشتنی کردی. _____من استعداد ندارم. _____سپاسگزارم، پروردگار، برای استعدادهایی که به من دادی. _____من بدبختم. من راضی هستم _____من تنها هستم. خداوندا از دوستانم سپاسگزارم _____من فقیر هستم. _____از تو سپاسگزارم، پروردگارا، که به من سعادت دادی. _____من عصبی هستم. _____سپاسگزارم، خداوند، برای صلح. _____من جالب نیستم. _____از تو سپاسگزارم، پروردگار، که مرا منحصر به فرد کردی. _____من خوب نیستم. _____از تو سپاسگزارم، خداوند، برای عدالتت در من. _____من مریضم. _____سپاسگزارم، خداوند، برای سلامتی و شفای کامل. اگر جملات بیشتری را در سمت چپ بررسی کرده اید تا سمت راست، باید جملاتی را که می گویید با خود تغییر دهید.

  آدرس های خرید حضوری ترامادول

افسردگی شدید درمان خانگی : بپرسید خود را با چه چیزی می سنجید. آیا خود و زندگی خود را با شخص دیگری مقایسه می کنید که به نوعی بهتر به نظر می رسد، یا در پرتو کلام خدا به خود نگاه می کنید؟

D. L. Moody زمانی گفت که بهترین راه برای نشان دادن کج بودن یک چوب این است که در مورد آن بحث نکنید یا برای محکوم کردن آن وقت بگذارید، بلکه یک چوب مستقیم در کنار آن بگذارید.

  آدرس های خرید حضوری تری فلوئوپرازین

افسردگی شدید درمان خانگی : چوب مستقیم در زندگی مسیحیان عشق دوست داشتنی و نابود نشدنی مسیح است! وقتی چشمان ما این حقیقت خیره کننده را از دست می دهند.

فقط سایه هایی برای خیره شدن باقی می ماند. سایه هایی مانند حسادت، حسادت یا مقایسه خود با دیگران. ناراحتی یا حالت نارضایتی اغلب نتیجه اشتیاق برای متفاوت بودن یا قرار گرفتن در شرایط مختلف، به ویژه شرایط شخص دیگری است.

  آدرس های خرید حضوری آتورواستاتین

افسردگی شدید درمان خانگی : چندی پیش، نظرسنجی از ۵۰۰۰ مرد و زن متاهل و مجرد طبقه متوسط با هوش متوسط و بالاتر از متوسط انجام شد.

این نظرسنجی نشان داد که افراد مجرد کمتر یا بیشتر از افراد متاهل و افراد متاهل کمتر یا بیشتر از مجردها خوشحال نیستند. با این حال، این یافته رایج بود که افراد مجرد به افراد متاهل حسادت می کردند.

  علت افسردگی در کودکان و نوجوانان

افسردگی شدید درمان خانگی : از سوی دیگر افراد متاهل از حسادت به افراد مجرد خبر دادند. بسیاری از افراد متاهل نشان دادند که به این دلیل خوشحال هستند که «قرار است شاد باشند»، نه به این دلیل که واقعاً در زندگی خود احساس خوشبختی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *