افسردگی شدید درمان

افسردگی شدید درمان : این می تواند بیماری جسمی، پیری، تصادف، سکته مغزی یا از دست دادن قدرت بدنی باشد.

جدایی و طلاق موارد مکرر از دست دادن در افسردگی و موقعیت هایی هستند که طرد شدن، ترس و اعتماد به نفس پایین ایجاد می شوند.

افسردگی شدید درمان : هر یک از این وقایع می تواند فرصتی برای شیطان باشد تا چند پیشنهاد را به درون خودگویی فرد وارد کند.

یک دانشجو ممکن است به خود بگوید: «پسرم، تو حتماً خنگی. تو امتحان ریاضیت مردود شدی اصلا تو دانشگاه چیکار میکنی؟

افسردگی شدید درمان : به تمام پول هایی که هدر می دهید نگاه کنید. تو هرگز موفق نخواهی شد!» مثال بالا سه باور نادرست را نشان می دهد که به عنوان سه گانه افسردگی شناخته می شوند.

  آدرس های خرید حضوری پرمترین

در اینجا آنها عبارتند از: فعال کردن رویدادها و به دنبال آن خودگویی منفی مبتنی بر باور نادرست: ۱. شخص خود را بی ارزش می کند: “پسرم، تو مطمئناً خنگی.” ۲. شخص موقعیت را بی ارزش می کند: «اخیراً زندگی سخت بوده است.

افسردگی شدید درمان : هیچ کاری ارزش انجام دادن ندارد؛ نمی دانم چرا از رختخواب بلند می شوم!» ۳. فرد آینده خود را بی ارزش می کند: «تو هرگز موفق نخواهی شد!» و تو هرگز چیزی نخواهی بود! زندگی ناامیدکننده است!» اگر این موارد را به اندازه کافی با خود تکرار کنید.

  افسردگی شدید و بستری شدن

متوجه خواهید شد که مطابق با آن رفتار می کنید. زمانی که زمان برای امتحان ریاضی دیگر می گذرد، دانش آموز ممکن است دچار وحشت شود و در اعماق جدیدی از افسردگی و احساسات بی ارزش فرو رود.

افسردگی شدید درمان : حتی ممکن است قبل از سه ماهه مدرسه را ترک کند. به خاطر باورهای نادرست خود – نه به خاطر هیچ چیز واقعی یا واقعی – زن ۳۷ ساله ای به نام جنیفر با یک مشاور مسیحی قرار ملاقات می گذارد زیرا از افسردگی شدید رنج می برد.

  بهترین سرمایه گذاری با 600 میلیون

او می گوید که به سختی می تواند ادامه دهد. به نظر می رسد هیچ چیز ارزش زندگی کردن را نداشته باشد. در اولین مصاحبه او جذاب، باهوش و جذاب به نظر می رسد.

افسردگی شدید درمان : اگرچه اصرار دارد که زندگی اش به پایان رسیده و ادامه آن بیهوده است. او می گوید که چگونه از دست داده است.

علاقه به شغلش، اینکه چطور اشتهایش را از دست داده و نمی‌خواهد کار زیادی بکند جز خواب، با بی‌حالی می‌گوید: «زندگی یک درد است.» دوستانش سعی کرده بودند.

  افسردگی بعد زایمان چگونه است

افسردگی شدید درمان : او را با کلماتی مثل «تو باید دلداری بدهند». بودن از قبل از اینکه خیلی دیر شود و با او ازدواج کردی به رنگ واقعی دوست پسرت پی بردی.

آن وقت تو در یک آشفتگی خوب می شوی!» یا، “اگر او این گونه است، شما بدون او بهتر هستید!” و “شما بهتر است مجرد بمانید تا اینکه با مردی متزلزل و بی وفا ازدواج کنید.” همه این کلمات برای جنیفر منطقی بودند، اما کمکی به او نکردند.

افسردگی شدید درمان : سیستم اعتقادی او از قبل آنقدر مملو از باورهای نادرست بود که نمی‌توانست به توصیه‌های عقل سلیم دوستانه‌اش پاسخ مثبت بدهد.

  افسردگی در زنان مطلقه

چند سالی بود که از تبدیل شدن به یک خدمتکار پیر می ترسید. او معتقد بود شاید مشکلی در او وجود داشته باشد، ترس و نگرانی داشت که شاید برای مردان جذاب و مطلوب نباشد.

افسردگی شدید درمان : در غیر این صورت، چرا او لحظه به لحظه پیرتر می شد و هنوز یک فرد مجرد بود؟ به خودش گفت این نامزدی شگفت انگیزترین اتفاقی بود که تا به حال برایش افتاده بود.

این واقعاً آخرین فرصت او برای خوشبختی و سعادت ازدواج بود. صحبت‌هایش با خود شامل این بود: «اگر این بار آن را منفجر کنم، یک خدمتکار پیر می‌شوم. این وحشتناک خواهد بود.

  افسردگی مردان در بارداری

افسردگی شدید درمان : خیلی بد و ناخوشایند! این خیلی وحشتناک بود، من هرگز نمی توانستم آن را تحمل کنم.” او سخت تلاش کرد تا نامزدش را راضی کند و همه چیز را «درست» انجام دهد.

او مصمم بود که بزرگترین چیزی باشد که تا به حال برای او اتفاق افتاده است، “دوشیزه کمال” او، عروس رویایی او.

افسردگی شدید درمان : از آنجایی که او برای تبدیل شدن به آن چیزی که امیدوار بود او می‌خواست بسیار سخت تلاش کرد.

  افسردگی شدید دارم کمکم کنید

وقتی او را طرد کرد احساس بدبختی بیشتری به او داد. او به خودش گفت: «حتی بهترین بوی من هم می‌آید. من نتوانستم دوباره از این طریق عبور کنم.

افسردگی شدید درمان : همه چیز برای من تمام شده است هیچ کس هرگز مرا دوست نخواهد داشت. حتی وقتی هر کاری از دستم بر می آید انجام می دهم تا مردی مرا دوست داشته باشد.

او مرا ترک می کند. من بدترینم. پایین ترین.” شما می توانید سه گانه آشنا را اینجا ببینید: ۱. خود را بی ارزش می کند: «حتی بهترین های من هم بوی بدی می دهد.

  علائم افسردگی شدید در زنان

افسردگی شدید درمان : حتی وقتی هر کاری از دستم بر می آید انجام می دهم تا مردی مرا دوست داشته باشد، او مرا ترک می کند. من بدترینم.

پایین ترین.” ۲. موقعیت را بی ارزش می کند: “برای من همه چیز تمام شده است.” (به این معنی که از آنجایی که او بسیار احمق است و هیچ کس نمی تواند او را دوست داشته باشد.

افسردگی شدید درمان : زندگی کاملاً بی پاداش و منفی است – یک درد.) ۳. چشم اندازهای آینده را بی ارزش می کند: “من هرگز خوشحال نخواهم بود.

  آدرس های خرید حضوری ایمی پرامین

من امیدی ندارم همه چیز برای من تمام شده است هیچ کس هرگز مرا دوست نخواهد داشت.» باورهای نادرست جنیفر عبارتند از: او یک شکست خورده یا بی ارزش است.

افسردگی شدید درمان : او گناهکار و ناکافی است. وضعیت او غیرقابل تحمل و فاقد هر چیز حاوی امید است. آینده او ناامیدکننده است و ممکن است غلت بزند و بمیرد.

او طی سال‌ها خودگویی خود را متقاعد کرده است که ازدواج نکردن افتضاح است و طرد شدن بدترین چیز روی زمین است.

افسردگی شدید درمان : به خصوص اگر توسط کسی باشد که برای راضی کردنش خیلی تلاش کرده است. (“چطور توانست این کار را با من انجام دهد؟

  رابطه افسردگی و وسواس فکری

و بعد از اینکه من خیلی تلاش کردم؟ بهترین هایم برای هیچ کس کافی نیست!”) ترس ها و ترس های وحشتناک جنیفر اکنون به حقیقت پیوسته اند.

افسردگی شدید درمان : او به خود می‌گوید که مردی طرد شده، بی‌فایده، دوست‌داشتنی، زشت و ناامید است. “من بودن وحشتناک ترین چیزی است که می توانم به آن فکر کنم.” در واقع تنها چیز وحشتناک در زندگی جنیفر انبوهی از دروغ ها در سیستم اعتقادی او و باورهای نادرست اوست.

افسردگی شدید درمان : آنها افتضاح هستند نه جنیفر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *