افسردگی شدید در کودکان

افسردگی شدید در کودکان : اکنون که دیدید این نوع رویکرد چگونه می تواند به پائولین کمک کند، می توانید از همان اصول برای مقابله با مشکلات خود استفاده کنید.

من وضعیت پائولین را مورد بحث قرار داده ام زیرا ممکن است در ظاهر به نظر نمی رسد که شامل رقابت یا کمال گرایی باشد. اما هر دوی این سبک ها به دو دلیل قطعاً در بازی بودند.

افسردگی شدید در کودکان : اولاً، به این دلیل که اگر پولین معتقد بود که همه مشکلات یکسانی دارند، کمتر نسبت به خود منفی می‌شد.

دوم، به این دلیل که تفکر او بر تلاش برای انجام همه کارها متمرکز بود تا قدمی در یک زمان. بنابراین، بهتر است یاد بگیریم که با توانایی انجام کارهای کمتر از چیزی که به طور ایده آل دوست داریم کنار بیاییم.

  افسردگی پیش از تولد

افسردگی شدید در کودکان : یکی دیگر از دلایل استفاده از این مثال این است که مشکلاتی که آن را آشکار می کند در افسردگی نسبتاً رایج است.

در واقع، فرقی نمی‌کند که در مورد کارمان کمال‌گرا باشیم یا در مورد دستیابی به نتایج خاصی، مانند یک نقاشی. اصول یکسان است مردم اغلب می خواهند بیش از آنچه می توانند.

  آدرس های خرید حضوری متفورمین

افسردگی شدید در کودکان : انجام دهند و زمانی است که در رسیدن به اهداف خود شکست می خورند که مشکلات شروع می شود.

و برای رهایی از این مشکلات به معنای پذیرش محدودیت‌هایمان است: اینکه ما کمتر از کامل هستیم. که می‌توانیم از شکست‌ها و شکست‌ها جان سالم به در ببریم.

افسردگی شدید در کودکان : بدون اینکه به خودمان حمله کنیم یا بیش از حد مأیوس شویم. ما ممکن است نتوانیم “همه کارها را انجام دهیم/ اما این بدان معنا نیست.

که نمی توانیم به سمت انجام برخی کارها برویم. موضوع این است که تمام تلاش خود را انجام نمی دهید. نحوه کنار آمدن ما با شکست و ناامیدی است.

  بررسی افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

افسردگی شدید در کودکان : که ممکن است باعث دردسر شود. به همین دلیل است که کلید موفقیت، توانایی شکست خوردن است.

وقتی شکست می خوریم، باید یاد بگیریم که با خودمان مهربانانه رفتار کنیم. هر کسی در صورت موفقیت می تواند احساس خوبی نسبت به خود داشته باشد.

افسردگی شدید در کودکان : اگر کاری را به خوبی انجام ندهیم، باید راه هایی برای به حداقل رساندن احساسات بد خود پیدا کنیم.

همچنین باید یاد بگیریم که اولویت بندی کنیم و تصمیم بگیریم که چه چیزی برای ما ارزش دارد و چه چیزی برای ما ارزش ندارد.

  با 800 میلیون چی بخرم

افسردگی شدید در کودکان : آیا بهتر است تمام وقت خود را صرف تمیز کردن خانه کنید یا ترجیح می‌دهید در کارهای خانه آرامش بیشتری داشته باشید و روی روابط با خانواده خود تمرکز کنید؟

آیا دستاوردها برای شما مهمتر از روابط هستند؟ نکات کلیدی • ما می‌توانیم رقابت‌پذیری و کمال‌گرایی را به سمت خود یا دیگران هدایت کنیم یا به این دلیل که فکر می‌کنیم.

افسردگی شدید در کودکان : دیگران این سبک‌ها را از ما انتظار دارند. • برخی از کمال گرایی ما رقابتی است – به این دلیل استفاده می شود.

  درمان افسردگی کودکان دبستانی

که می خواهیم از اینکه به عنوان پست تر دیده شویم یا به این دلیل که می خواهیم برتر و خاص دیده شویم استفاده می شود.

افسردگی شدید در کودکان : گاهی اوقات “فشار برای موفقیت” است که سبک های کمال گرا و رقابتی ما را آشکار می کند. • اگر به سمت کمال گرایی برویم.

می توانیم بسیار خودمحور شویم. این اغلب به این دلیل است که ما به زورگوی داخلی خود اجازه کنترل بیش از حد را داده ایم.

افسردگی شدید در کودکان : مشکل اصلی این سبک های تفکر این است که می توانند منجر به عصبانیت، ناامیدی، احساس گناه و اضطراب در مورد شکست شوند.

  افسردگی یائسگی

این احساسات می تواند ناشی از حملاتی باشد که ما به خود و دیگران انجام می دهیم و افزایش می دهد. این می تواند ما را به یک مارپیچ از احساس افسردگی بیشتر تبدیل کند.

افسردگی شدید در کودکان : ادامه در صفحه بعد ۳۳۹ غلبه بر افسردگی خود استانداردهای بالا هیچ اشکالی ندارد، اما این است که چگونه با خود و دیگران کنار می آییم.

زمانی که زندگی که زندگی است، نمی توان آنها را برآورده کرد. تمرین‌ها • سبک‌های رقابتی و کمال‌گرای شما زمانی که در کاری شکست می‌خورید به وضوح نمایان می‌شوند.

  علت افسردگی در کودکان و نوجوانان

افسردگی شدید در کودکان : پس به زمانی فکر کنید که نتوانستید به چیزی دست پیدا کنید. اکنون سؤالات زیر را از خود بپرسید: – سعی کردم به چه استانداردی دست پیدا کنم؟

چرا اگر به آن می رسیدم خوب بود؟ چه امیدی داشتم که از آن در بیاورم؟ – آیا سعی می کردم از اینکه پست تر دیده شوم اجتناب کنم یا می خواستم برتر دیده شوم؟

افسردگی شدید در کودکان : آیا اینها استانداردهای خودم هستند یا آنهایی که فکر می کنم دیگران از من انتظار دارند؟ – آیا من سعی داشتم دیگران را تحت تأثیر قرار دهم؟

  خط تولید با 1 میلیارد

آیا من فردی با انگیزه برای موفقیت هستم – به دنبال لذت های موفقیت هستم – یا کسی هستم که در درجه اول انگیزه اجتناب از شکست دارم؟ اگر دومی باشد.

افسردگی شدید در کودکان : می توانم با تمجید از خودم برای موفقیت های کوچک شروع به یادگیری لذت بردن از لذت های موفقیت کنم.

اگر فکر می‌کنید موفقیت‌های شما به نوعی تقلبی هستند، فصل ۱۰ را مرور کنید. • شکست مستلزم ناامیدی است. بنابراین به فصل آخر فکر کنید و بررسی کنید که وقتی شکست می‌خورید چه می‌کنید.

  اختلال دو قطبی در مردان

افسردگی شدید در کودکان : به خودم حمله کنم (آنچه در مورد خودتان می گویید را بنویسید). – به دیگران حمله کنید (آنچه در مورد دیگران می گویید را یادداشت کنید).

تسلیم شوید (بنویسید که چرا تسلیم می شوید). به یاد داشته باشید: نوشتن چیزها کمک می کند تا افکار شما واضح تر شوند، به جای اینکه آنها در ذهن شما بزرگ شوند (به صفحات ۱۱۳-۱۷ مراجعه کنید).

افسردگی شدید در کودکان : ادامه در صفحه بعد ۳۴° کمال گرایی و رقابت پذیری مواردی را که در بالا نوشته اید با دقت در نظر بگیرید و آنها را برای سبک های معمولی تفکر افسردگی که در فصل های قبل ذکر شد بررسی کنید.

  آدرس های خرید حضوری کتوتیفن

برای مثال، تفکر همه یا هیچ، نادیده گرفتن جنبه های مثبت زندگی خود، تمرکز بیش از حد روی موارد منفی (به پیوست ۲ مراجعه کنید).

افسردگی شدید در کودکان : تصمیم بگیرید که کنار آمدن با شکست ها و شکست ها و یادگیری نحوه شکست، دستاوردهای واقعی در اینجا هستند.

هنگامی که می توانید شکست بخورید، آزاد هستید که موفق شوید. اما اگر شکست برای شما ترسناک باشد، مسیر موفقیت به مکانی خطرناک و ترسناک تبدیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *