افسردگی شدید چه علائمی دارد

افسردگی شدید چه علائمی دارد : اگر اینها تجربیاتی هستند که می توانید با آنها آشنا شوید، می توانید سعی کنید آنها را تغییر دهید. اول، می توانید ببینید که در این احساس تنها نیستید.

دوم، با شناخت آنها، به درک و به چالش کشیدن این افکار نزدیک می شوید. اگر متوجه شدید که احساسات، افکار و نگرش های حسادت آمیز دارید.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : سعی کنید به خود حمله نکنید. در واقع این یک قدم رو به جلو است. زمانی که افسرده هستیم، اغلب نسبت به کسانی که افسرده نیستند حسادت می کنیم.

همانطور که یکی از بیماران به من گفت: “گاهی اوقات دوست دارم لبخند را از روی صورت آنها پاک کنم و اجازه دهم آنچه را که من دارم احساس کنند.” در آن صورت آن‌ها نسبت به آن خود راضی نخواهند بود/ وقتی با دیگران احساس عصبانیت می‌کنید.

  درمان افسردگی حین بارداری

افسردگی شدید چه علائمی دارد : گاهی ممکن است این خشم ناشی از حسادت باشد. به چالش کشیدن رقابت پذیری و کمال گرایی برای به چالش کشیدن رقابت پذیری و کمال گرایی مستلزم آن است که ابتدا آنها را در خودمان بشناسیم.

با این حال، اغلب اتفاق می افتد که ما همیشه این سبک ها را در خود نمی بینیم. یکی از راه های کشف سبک های رقابتی و کمال گرا این است که مزایا و معایب شکست را یادداشت کنید و ترس های خود (معایب) شکست را کشف کنید.

  افسردگی بعد زایمان چه علائمی دارد

افسردگی شدید چه علائمی دارد : در اینجا یک مثال است. پائولین احساس می کرد که باید دائماً کارهای خانه را دنبال کند اما کمال گرا بودنش را انکار می کرد.

این ایده برای او یک شوخی به نظر می رسید – “این / او گفت “آخرین چیزی است که من هستم.” اما به مزایا و معایب نگهداری از خانه‌اش نگاه کنید که او نوشته است.

  درمان افسردگی فصلی پاییز

افسردگی شدید چه علائمی دارد : اولین افکار او این بود: “کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد و من باید همه آنها را انجام دهم.” اگر او این کار را انجام داد.

پس: مزایای مرتب نگه داشتن خانه احساس می کنم به چیزی دست یافته ام. اگر احساس کنم به چیزی رسیده ام، احساس بهتری نسبت به خودم دارم.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : من به خودم ثابت می کنم که تنبل نیستم. من ثابت خواهم کرد که به خوبی دیگران هستم. خانواده از من انتظار دارند.

آنها مرا بیشتر دوست خواهند داشت، دوست خواهند داشت و به من احترام می گذارند. مضرات مرتب نکردن خانه احساس تنبلی خواهم کرد. من خانواده ام را ناامید خواهم کرد.

  افسردگی و اضطراب در نوجوانان

افسردگی شدید چه علائمی دارد : من یک بار دیگر نشان خواهم داد که نمی توانم کنار بیایم. خانواده ام از من ناامید خواهند شد و عصبانی خواهند شد – حتی اگر آن را نپذیرند.

احساس میکنم شکست خورده ام احساس بی فایده خواهم کرد می بینید که نشان دادن از طریق این مزایا و معایب، سبک های تفکر کمال گرا هستند.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : این انتظار وجود دارد که دیگران (خانواده) او را تایید نکنند. احساس تنبلی و بی ارزش بودن برای عدم موفقیت وجود دارد.

  آدرس های خرید حضوری مروپنم

و یک مقایسه اجتماعی وجود دارد (دیگران می توانند این کارها را انجام دهند، بنابراین من نیز باید بتوانم). شاید برای شما جالب باشد که در مورد افکار پائولین فکر کنید و فکر کنید که چگونه می توانید به او کمک کنید. تو چی میگفتی؟

افسردگی شدید چه علائمی دارد : آیا شما با او موافق هستید؟ اگر پاسخ شما “بله” است، به پیامدها نگاه کنید.

این به این معنی است که اگر به خانه پائولین می رفتید و او را می دیدید که افسرده در آشپزخانه نشسته است و نمی تواند سوار شود و کارها را انجام دهد.

  چرا زنان بعد از زایمان افسردگی میگیرند

افسردگی شدید چه علائمی دارد : به او می گفتید: “ببین، پولین، تو خیلی تنبلی. افراد دیگر می توانند خانه های خود را تمیز نگه دارند، پس چرا شما نه؟

خانواده شما از شما انتظار دارند و شما آنها را ناامید می کنید. آنها به درستی از دست شما عصبانی خواهند شد. شما به خوبی دیگران نیستید و بی ارزش هستید.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : کمال گرایی و رقابت پذیری این احتمال وجود دارد که با فردی که افسرده است اینطور رفتار نکنید. احتمالاً هنگام برخورد با شخص دیگری چنین فکری نمی کنید. (اگر قلدر درونی شما کنترل افکار شما را در دست داشت، ممکن است به آن فکر کنید، اما آن را نگویید.) چرا؟

  آدرس های خرید حضوری لووتیروکسین

نیازی نیست روانشناس باشید تا بدانید که او را بیشتر به سمت افسردگی سوق می دهد. پس بیایید تصور کنیم که وقتی پائولین را ملاقات می کنید، به عنوان یک یاور و شفا دهنده می آیید.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : تو چی میگفتی؟ اول، شما نسبت به احساسات او حساس خواهید بود. ببین، پائولین، تو الان احساس افسردگی می کنی، پس همه اینها باید مثل کوهی برای بالا رفتن به نظر می رسند.

  افسردگی هنگام درس خواندن

بیایید سعی کنیم چند کار را که ممکن است بتوانید انجام دهید برنامه ریزی کنیم و از آنجا برویم. اگر می توانید یک کار را انجام دهید.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : یک قدم جلوتر هستید. بعد، ممکن است شروع به مقابله با افکار خود تهاجمی او کنید. می دانید که وقتی احساس خوبی دارید.

می توانید کارهای خانه را به خوبی انجام دهید. این مشکل ربطی به تنبلی ندارد. اگر به سادگی تنبل بودید، پاهایتان را بالا می گذاشتید، روزنامه می خواندید و از انجام ندادن کاری لذت می بردید.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : شاید شما از کارهای خانه خسته شده اید و این کار را سخت تر می کند. شاید شما در اینجا به تنهایی احساس تنهایی می کنید.

  افسردگی و تنهایی

در حالی که خانواده همه به مدرسه یا محل کار رفته اند، برای انجام کارهای خانه دچار مشکل می شوید. اگر این درست است.

افسردگی شدید چه علائمی دارد : می‌توانیم درباره آن فکر کنیم و سعی کنیم ببینیم چه کاری می‌توانیم برای تغییر وضعیت انجام دهیم. اما ابتدا باید ببینید که این مربوط به تنبلی نیست.

بعد، ممکن است با عادت او در مقایسه خود با دیگران کنار بیایید. مطمئناً، افراد دیگر وقتی افسرده نیستند، می‌توانند کارهای خانه را انجام دهند، اما بیشتر مردم وقتی افسرده هستند.

  علل هورمونی افسردگی

افسردگی شدید چه علائمی دارد : با مشکل مواجه می‌شوند. با مقایسه خود با دیگران، احساس بدتری خواهید داشت. بیایید به جای کارهایی که دیگران می‌توانند انجام دهند.

روی کارهایی که شما می‌توانید انجام دهید تمرکز کنیم، و از آنجا پیش برویم. بعد، ممکن است در مورد انتظارات خانواده او صحبت کنید. آیا می توانید از آنها کمک بیشتری بخواهید؟

افسردگی شدید چه علائمی دارد : آه، می بینم که شما فکر می کنید که این باعث می شود به آنها وابسته شوید یا نسبت به آنها احساس حقارت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *