افسردگی طولانی مدت چیست

افسردگی طولانی مدت چیست : پس از شهادت خداوند ما شرم مکن و نه از من زندانی او، بلکه شریک باش در مصائب انجیل بر اساس قدرت خدا. ترس از آینده بدون شک جوهره مشکل تیموتی بود. سؤالی که برای ما پیش می آید این است که چگونه با این شرط کنار بیاییم.

چگونه باید درمان شود؟ یک بار دیگر نمی توانم راهی بهتر از اتخاذ رویه ای که با مشکل قبلی خود اتخاذ کرده بودیم، بیاندیشم. قبل از اینکه به آموزش دقیق کتاب مقدس برسیم، ملاحظات کلی اولیه خاصی وجود دارد. بنابراین من گزاره های خاصی را مطرح می کنم.

  آدرس های خرید حضوری داستینکس

افسردگی طولانی مدت چیست : اولین چیز در اینجا دوباره کشف و دانستن این است که دقیقاً کجا باید مرز بین پیش اندیشی مشروع و پیش اندیشی فلج کننده را ترسیم کرد. حالا درست است که باید به آینده فکر کنیم و این آدم بسیار احمقی است که اصلاً به آن فکر نمی کند.

اما آنچه در کتاب مقدس همیشه نسبت به آن هشدار داده شده است، نگرانی در مورد آینده است. هیچ فکری برای فردا نکنید، به این معنی است که «به خاطر نگرانی از فردا مقصر نباشید». این بدان معنا نیست که شما اصلاً فکر نکنید، وگرنه کشاورز شخم و خار و کاشت نمی کرد.

  مشاور انگیزشی اصفهان

افسردگی طولانی مدت چیست : او به آینده می نگرد، اما تمام وقت خود را صرف تعجب و نگرانی درباره نتایج نهایی کارش نمی کند. نه، او فکر منطقی می کند و سپس آن را رها می کند. در اینجا دوباره کل سوال این است که خط را کجا بکشیم. تفکر تا حدی درست است، اما اگر از آن نقطه فراتر بروید، تبدیل به نگرانی و اضطراب می شود و فلج و فلج می شود.

به عبارت دیگر، اگرچه فکر کردن به آینده بسیار درست است، اما کنترل شدن توسط آن بسیار اشتباه است.مشکل با افرادی که طعمه این ترس ها هستند این است که تحت کنترل آینده هستند، تحت تسلط افکار مربوط به آن هستند، و در آنجا دست های خود را فشار می دهند، کاری انجام نمی دهند.

  افسردگی ناگهانی

افسردگی طولانی مدت چیست : و از ترس در مورد آن افسرده می شوند. در واقع، آنها کاملاً تحت حاکمیت و تسلط آینده ناشناخته هستند و این همیشه اشتباه است. فکر کردن درست است، اما کنترل شدن توسط آینده اشتباه است. اکنون این یک گزاره اساسی است و جهان آن را کشف کرده است.

به ما گفته است که تا زمانی که به پل های خود نرسیدیم از آنها عبور نکنیم. آن را در تعلیم مسیحی خود قرار دهید، زیرا جهان درست آنجاست، و مسیحی باید این حکمت را بپذیرد. از پل های خود تا زمانی که به آنها نرسیده اید عبور نکنید.

  با ۳ میلیارد چیکار کنم

افسردگی طولانی مدت چیست : در واقع، بسیاری از عبارات کتاب مقدس به همین مضمون ضرب المثل شده اند «برای فردا فکر نکن»، «شیر آن روز بس است». یقیناً عهد جدید این مفهوم را مطرح می کند و آن را در شکل روحانی خود قرار می دهد.

اما در پایین ترین مرتبه درست است «شیر آن روز بس است». این عقل سلیم است. همانطور که قبلاً دیدیم، نگرانی در مورد گذشته ای که نمی توانید بر آن تأثیر بگذارید، اتلاف وقت است. اما نگرانی در مورد آینده ای که در حال حاضر مبهم است به همان اندازه اشتباه است.

  افسردگی نوجوان

افسردگی طولانی مدت چیست : یک قدم برای من کافی است. حداکثر در زمان حال زندگی کنید و اجازه ندهید که آینده تان حال شما را به رهن بگذارد. حال برویم به آنچه رسول می فرماید. او استدلال را به سطحی بالاتر می برد و آموزش خاصی از یک شخصیت دوگانه به ما می دهد.

اولاً توبیخ است و ثانیاً تذکر است. اکنون هر دو اینها کاملاً حیاتی و ضروری هستند. اولین کاری که انجام می دهد این است که تیموتی را سرزنش می کند. رو به او می کند و می گوید: «خداوند به ما روح ترس نداده است». حالا این یک توبیخ است. تیموتائوس در آن لحظه به خاطر روح ترس مقصر بود.

  افسردگی طولانی

افسردگی طولانی مدت چیست : او را گرفتار کرده بود. بنابراین پولس به او توبیخ می کند که “خدا به ما روح ترس نداده، بلکه روح قدرت و عشق و عقل سلیم را به ما عطا کرده است”. اصل، آموزه در اینجا، این است که مشکل اساسی ما، اگر از این تجلی خاص افسردگی روحی رنج می بریم.

  آدرس های خرید حضوری فنازوپیریدین

ناتوانی ما در درک آنچه خدا به ما داده است، و به ما می دهد، در اعطای روح القدس است. این واقعاً مشکل تیموتائوس بود، همانطور که مشکل همه مسیحیان این چنینی است.

افسردگی طولانی مدت چیست : این ناتوانی در درک آنچه خدا برای ما انجام داده است، و آنچه خدا هنوز در ما انجام می دهد. در واقع، ما می‌توانیم از کلماتی استفاده کنیم که زمانی پروردگارمان در رابطه‌ای کمی متفاوت استفاده می‌کرد.

او در پاسخ به یعقوب و یوحنا که می‌خواستند از آسمان آتشی بخوانند تا برخی از سامری‌ها را نابود کند، گفت: «شما نمی‌دانید از چه روحی هستید». اکنون این همان چیزی است که پولس به تیموتائوس می گوید. آنجا منفی بود، اینجا مثبت است.

  علائم افسردگی بارداری چیست

افسردگی طولانی مدت چیست : رسول باید به تیموتائوس بگوید که هدیه خدا را برانگیزد. ترس های ما ناشی از شکست ما در برانگیختن ناکامی در فکر کردن، شکست در دست گرفتن خودمان است. متوجه می شوید که به آینده نگاه می کنید و سپس شروع به تصور چیزها می کنید و می گویید: “۱ تعجب می کنم که قرار است چه اتفاقی بیفتد؟” و سپس، تخیل شما با شما فرار می کند.

شما گرفتار چیزی شده اید. شما ۱۰۰ :!افسردگی روحانی ترس از آینده ۱۰۱ توقف کنید تا به خود یادآوری کنید که کی هستید و چه هستید، این چیز شما را تحت تأثیر قرار می دهد و پایین می روید. اکنون اولین کاری که باید انجام دهید این است که خود را محکم بگیرید، خود را بالا بکشید، خود را غرق کنید.

  دلایل افسردگی زنان متاهل

افسردگی طولانی مدت چیست : خود را در دست بگیرید و با خودتان صحبت کنید. همانطور که رسول می فرماید، ما باید موارد خاصی را به خود یادآوری کنیم. و همانطور که من درک می کنم، چیزی که پولس در عمل به تیموتائوس می گوید این است: “تیموتائو، به نظر می رسد که در مورد خود و زندگی و تمام کارهایی که باید انجام دهید طوری فکر می کنید که گویی هنوز یک فرد معمولی هستید.

  افسردگی تنفسی

اما، تیموتی، تو یک آدم معمولی نیستی! شما یک مسیحی هستید، دوباره متولد شده اید، روح خدا در شماست. اما شما طوری با همه این چیزها روبرو می شوید که انگار هنوز همانی هستید که قبلا بودید، یک آدم معمولی. و آیا این مشکل همه ما در این رابطه نیست؟

افسردگی طولانی مدت چیست : اگر چه ما واقعاً مسیحی هستیم، اگرچه حقیقت را باور داریم، اگرچه از نو متولد شده ایم، اگرچه مطمئناً فرزندان خدا هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *