افسردگی مردان در بارداری

افسردگی مردان در بارداری : نگرش ها، انتخاب ها و باورهای شما شما را همان چیزی می سازد که هستید. ۱. یوحنا ۱:۱۳. ۲. دوم قرنتیان ۵:۱۷. ۳. یوحنا ۱۰:۳۱-۴۲. ۴. حزقیال ۳۶:۲۶. ۵. مزمور ۱: ۳. ۶. اعمال رسولان ۳:۱۹. فصل دهم باور نادرست در استفاده نکردن از فرصت زمانی که مردم بر این باورند که هرگز نباید شانسی را انتخاب کنند.

معمولاً تعدادی از دروغ‌های مرتبط را باور نادرست می‌کنند، مانند: ۱. یکی از حیاتی‌ترین اهداف زندگی جلوگیری از آسیب دیدن است.

افسردگی مردان در بارداری : مهم نیست، من نباید صدمه ببینم. ۲. شانس گرفتن می تواند منجر به فاجعه شود. اگر در زندگی شانس بیاورم ممکن است صدمه ببینم.

  مشاور انگیزشی انلاین

ایمن بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. قرار گرفتن در هر نوع خطری وحشتناک است. ۴. گرفتن یک تصمیم اشتباه وحشتناک است.

افسردگی مردان در بارداری : اگر در زندگی شانس بیاورم، ممکن است چیزهای حیاتی مانند پول، دوستان، تایید، زمان، امنیت را از دست بدهم.

هرگز نباید چیزی را از دست بدهم. از دست دادن چیزی وحشتناک است. ۷. من جرات اشتباه کردن را ندارم. اشتباهات وحشتناک هستند.

افسردگی مردان در بارداری : همیشه باید از قبل فکر کنم و سعی کنم هر مشکل و بدبختی احتمالی را پیش بینی کنم.

  افسردگی زنان در چهل سالگی

من باید برای جلوگیری از ضرر، درد و رسوایی، تمام کارهایم و همچنین کلماتی را که می گویم برنامه ریزی پیچیده ای داشته باشم.

افسردگی مردان در بارداری : خدا رفتار ریسک پذیر را تایید نمی کند. رولند بیست دقیقه زودتر برای اولین قرار کلینیک خود می آید و مصمم به استفاده مناسب از وقتش، یک مجله مذهبی در اتاق انتظار برمی دارد. او باید خودش را وادار کند که آن را بخواند.

  افسردگی یا تنبلی

اما چنین قاطعیت فک گره شده برای او غیرعادی نیست. او در آغاز مصاحبه‌اش توضیح می‌دهد: «اخیراً آنقدر تنش و عصبی بودم که به سختی می‌توانم خودم را مجبور به رفتن به سر کار کنم.

افسردگی مردان در بارداری : لبخند او از اطاعت محض ماهیچه های لب که روی دندان های برهنه به عقب کشیده شده اند شکل می گیرد.

چیزی برای لبخند زدن وجود ندارد و هیچ خنده ای در چشمانش نمی درخشد. این واقعاً آنقدرها مرا آزار نمی‌دهد.

افسردگی مردان در بارداری : اما ماه گذشته مردی که زیر نظر من کار می‌کرد از من ترفیع گرفت.» مکث می کند، نفس می کشد، ادامه می دهد. “از آن زمان، من از رفتن به سر کار عصبی هستم.” همانطور که مصاحبه پیش می رود.

  با 800 میلیون چه ماشینی بخرم

آشکار می شود که رولاند شغل خود را همانطور که زندگی را می دید می دید: یک مسیر مانع از وسوسه های ریسک پذیری.

افسردگی مردان در بارداری : هدف او: عبور از موانع بدون ریسک کردن یا تلاش برای چیزهای جدید. مردی که ترفیع کسب کرد، کسی بود که مایل بود با سرمایه و شهرت شرکت، شانس‌هایی را که رولاند به‌عنوان شانس‌های کاملاً غیرقابل توجیه می‌دانست، بگیرد.

  افسردگی وسواس فکری

مشکوک شدن به آنچه پشت در بسته رئیسش می گذرد، رولند را پر از اضطراب کرد. به نظر او، خطراتی که انجام می شد، ظالمانه و خطرناک بود. رولاند هرگز مسئول یک تصمیم بد نبوده است.

افسردگی مردان در بارداری : او نمی‌توانست درک کند که چگونه سایر افرادی که با پول و نام خوب شرکت تصمیم‌های مخاطره‌آمیز می‌گرفتند.

در حالی که او در پس‌زمینه نشسته بود و به جایی نمی‌رسید، می‌توانستند ترفیع‌های بزرگ را دریافت کنند. او فکر می‌کرد که شهرت خوبش برای انجام کارهایی که برای شرکت بهترین است، باید مهم باشد.

  افسردگی بعد مهاجرت

افسردگی مردان در بارداری : در کلیسا او در هیئت شماس بود. سایر اعضای هیئت مدیره اغلب در جلسات به دلیل امتناع رولاند از پذیرش تغییرات با اصطکاک مواجه می شدند.

هنگامی که تلاش می شد کلیسا را به مسیرهای جدید سوق دهد یا تغییر دهد، رولاند به یکی از دو روش واکنش نشان داد: او با صدای بلند مخالفت کرد یا با عبوس به سکوت عقب نشینی کرد. همسر رولاند نگرانی‌های بیشتری را نشان داد.

  افسردگی بعد از ترک شیره

افسردگی مردان در بارداری : درست زمانی که آنها وام مسکن هر دو ماشین خود را پرداخت کردند، او شروع به صحبت در مورد خرید یک خانه جدید کرد.

برای رولاند این به معنای وام مسکن بزرگتر و بدون اطمینان از پرداخت آن نبود. رولاند شکایت می‌کند: «من نمی‌فهمم چرا دیگران درستی قضاوت‌های من را تشخیص نمی‌دهند.

افسردگی مردان در بارداری : این مردی است که به ندرت اشتباه می کند. او تقریباً همیشه این کار را انجام داده است و اگر کوچکترین تردیدی در مورد عواقب تصمیماتش وجود داشته باشد.

  آدرس های خرید حضوری تتراسایکلین

صراحتاً از انجام این کار خودداری کرده است. او افتخار می کرد که می توانست به زندگی خود بدون اشتباه نگاه کند. او معتقد بود که انتخاب های مثبت یک مهارت است.

افسردگی مردان در بارداری : متأسفانه، رولاند متوجه نشد که اشتباهات زیادی مرتکب شد و بیشتر آنها اشتباهات جدی بودند.

آن‌ها خطاهای قضاوتی نبودند، آن‌گونه که ممکن است فردی که رفتار تکانشی می‌کند مرتکب شود. آنها کاملا متفاوت بودند.

افسردگی مردان در بارداری : آنها خطاهای حذف بودند. “رولاند، آیا متقاعد شده‌ای که اگر در موقعیتی فرصتی را به دست بیاوری، به‌طور جدی در اشتباه می‌شوی؟” یک حساب پس انداز مناسب، دو ماشین پولی…» همانطور که او صحبت می کند.

  افسردگی زنان خانه دار

مشخص می شود که باورهای نادرست او باعث اضطراب شدید او می شود. او از امتناع خود از ریسک کردن دفاع می کند، اما نمی داند که چرا دیگران خرد او را درک نمی کنند و قدردانی نمی کنند.

افسردگی مردان در بارداری : او در نتیجه باورهای نادرست خود بارها از تصمیم گیری با نتیجه غیرقابل پیش بینی اجتناب کرده است.

در عوض، او تصمیم گرفته است که هیچ کاری انجام ندهد یا چیزی نگوید اگر وضعیت به نظر می رسد که ممکن است خطری در میان باشد.

  راههای درمان افسردگی در مردان

افسردگی مردان در بارداری : او در تمام نقاط امن ترین موقعیت ممکن را می گیرد. به دلیل جستجوی امنیت، او در موارد متعددی مسئولیت پذیر عمل نکرده است و نتوانسته است از پاداش هایی که افرادی که مایل به ریسک کردن هستند، بهره مند شود.

باورهای نادرست رولاند عبارتند از: ۱. خداوند قطعا با کسانی است که بررسی می کنند و دوباره بررسی می کنند تا از امنیت انتخاب خود اطمینان حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *