افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : این ظرفیت برای افکار، تصاویر، خاطرات و تلاش های مقابله ای ما برای تحریک پاسخ های عاطفی و فیزیولوژیکی ما بسیار مهم است.

وقتی مردم شروع به کار بر روی افسردگی ۲ ۳ غلبه بر افسردگی خود می کنند، غیرمعمول نیست که آنها بگویند: “اما مطمئنا افکار من نمی توانند اینقدر به من احساس بدی بدهند؟” یا: “مطمئنا تغییر افکار من نمی تواند تفاوت زیادی ایجاد کند؟” پاسخ “بله” است> آنها می توانند.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : البته، افسردگی بسیار بیشتر از تفکر منفی است. اما تصور کنید که در دنیا قدم می زنید و فکر می کنید دوست داشتنی و بی ارزش هستید.

  افسردگی و اضطراب شدید

فکر می کنید چه اتفاقی برای سیستم استرس یا خلق و خوی شما خواهد افتاد؟ تصور کنید که روی تمام نکات منفی زندگی خود تمرکز می کنید و احساس می کنید.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : که چیزها را نمی توان تغییر داد. متأسفانه، اگر این کار را انجام دهید، سیستم استرس شما این افکار را به عنوان تهدید می خواند.

همانطور که تصاویر و فانتزی های جنسی شما توسط مغز به عنوان سیگنالی برای ترشح هورمون های جنسی خوانده می شود.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : افکار منفی نیز احتمالاً سیگنال هایی را برای ترشح هورمون های استرس به سیستم استرس ارسال می کنند.

  علت افسردگی نوجوانان چیست

و هر چه هورمون‌های استرس بیشتری آزاد شوند (در کنار سایر تغییرات فیزیولوژیکی مرتبط با استرس)، بیشتر بر روی افکار منفی خود تمرکز می‌کنید و احساس بدتری خواهید داشت.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : و بنابراین به سمت مارپیچ‌های غیرمفید تفکر منفی و استرس بیشتر می‌روید. توقف این بازخورد یکی از مواردی است که این کتاب سعی خواهد کرد به شما کمک کند. با این حال، همانطور که قبلاً گفته‌ام.

و باز هم خواهم گفت، اگر مواد شیمیایی خلق و خوی شما خیلی کم شده و سیستم‌های استرس بیش از حد فعال شده‌اند، ممکن است.

  افسردگی بعد زایمان نظرات

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : به کمک بیشتری در قالب دارو نیاز داشته باشید. مارپیچ های استرس بسیاری از کارهایی که برای کمک به افراد برای مقابله با افسردگی انجام می دهیم.

متوقف کردن مارپیچ های استرس است. همه نوع وقایع در هر زمان ممکن است برای ما اتفاق بیفتد – برنامه ها و آرزوهای ما ممکن است به نتیجه نرسند. روابط ما ممکن است از هم بپاشد.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : ممکن است در تصادفات رانندگی، مشکلات مالی و تغییرات سلامتی درگیر شویم. و ما ممکن است به سادگی بیش از حد کار کنیم.

  با 950 میلیون چه ماشینی بخرم

سعی کنیم با خواسته های یک شغل، کودکان یا هر دو، در جامعه “عجله، عجله” گیر کرده باشیم. همه این تجربیات می توانند استرس زا باشند تا جایی که بر سیستم استرس ما تأثیر بگذارند.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : سطح کورتیزول را افزایش دهند و مواد شیمیایی خلق و خو را کاهش دهند. همانطور که میزان کورتیزول در سیستم ما افزایش می یابد.

ما بیشتر بر روی منفی تمرکز می کنیم، خسته تر و استرس بیشتری می گیریم. این در شکل i نشان داده شده است.

  افسردگی بعد از ترک حشیش

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : ۲۴ افسردگی، زیست شناسی و استرس شکل I رابطه بین استرس و تفکر استرس و غیرمنطقی بودن درونی در بسیاری از مواقع در زندگی تصمیمات ما بر اساس عقلانیت نیست.

عاشق شدن، انتخاب این حرفه به جای آن حرفه، خواستن بچه، دوست داشتن این فیلم اما نه آن یکی – همه بر اساس حسی است که چیزها برای ما دارند.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : احساسات ما می توانند به طور خودکار تحریک شوند و بر نحوه تفکر ما در مورد چیزها و آنچه انجام می دهیم تأثیر بگذارند.

  افسردگی و تنهایی

بنابراین دلیل دیگری وجود دارد که می‌توانیم بیشتر روی موارد منفی متمرکز شویم و در حلقه‌هایی که در بالا توضیح داده شد قفل شویم. این به نحوه عملکرد مغز ما مربوط می شود.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : اصولاً مغز ما طوری ساخته شده است که گاهی اوقات غیرمنطقی باشد! حیوانی را در یک زمین باز در حال صرف ناهار در نظر بگیرید.

ناگهان توجه او به حرکتی در چمن جلب می شود. چه کاری باید انجام دهد؟ آیا باید آن را نادیده بگیرد؟ صبر کنید تا بفهمید چیست؟ – یا جهنم را از آنجا بیرون کن؟

  با 900 میلیون چه ماشینی بخرم

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : اکنون، در بسیاری از موارد در طبیعت، بهترین کار این است که «جهنم را از آنجا بیرون بیاورید»، زیرا این حرکت می‌تواند به معنای حضور یک شکارچی باشد، که در آن پرونده غلبه بر افسردگی ممکن است پرهزینه باشد.

در واقع حیوان چرا فقط یک بار باید تصمیم اشتباه بگیرد (خطر را دست کم بگیرد) و مرده است. فرار کردن در مواقعی که نیازی نیست خیلی بهتر از ماندن و ریسک کردن است.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : اگر فرار کند مدتی از تغذیه خود را از دست داده است، اما هنوز زنده است. این بدان معناست که وقتی ما در معرض تهدید هستیم.

  افسردگی و اضطراب در کودکان با ناتوانی یادگیری

مغز ما طوری طراحی شده است که بر اساس اصل “ایمن تر از متاسفم” کار کند. به این معنا که مغز ما طوری طراحی شده بود که در همه موقعیت ها منطقی فکر نکند.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : بلکه گاهی اوقات نتیجه گیری سریع و بدترین را فرض می کند، که در صورت نیاز امکان واکنش سریع را فراهم می کند.

مهم نیست که این نتیجه گیری عجولانه می تواند اشتباه باشد، فقط کار می کند و از ما محافظت می کند. نکته عجیب در این مورد این است که به این معناست که مغز طوری طراحی شده است.

  پیام مشاور انگیزشی

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : که مرتکب اشتباه شود، به خصوص زمانی که تحت استرس هستیم: ما را به سمت تصور بدترین ها و انجام اقدامات دفاعی غیر ضروری سوق دهد.

درک این موضوع کمک می‌کند که وقتی خود را غیرمنطقی می‌بینیم و بدترین را فرض می‌کنیم، به این دلیل نیست که ما احمق هستیم.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : بلکه به این دلیل است که مغز تمایل طبیعی به این کار دارد – فاجعه‌سازی. امروزه، نتیجه‌گیری سریع و فرض بدترین‌ها می‌تواند ما را به احساس بدبختی سوق دهد و ما را در حلقه‌های استرس حبس کند (شکل ۱ را ببینید)، بنابراین باید ذهن منطقی‌مان را با شرایط تحمل کنیم تا به ما کمک کند.

  افسردگی درمان

کنترل بیشتری بر احساسات خود داشته باشیم. . با بینش و تلاش، می‌توانیم یاد بگیریم که تا حدی به سمت تصحیح فرضیات نادرست مغز برویم.

افسردگی مردان در دوران بارداری همسر : در واقع این همان کاری است که افرادی که قادر به کنترل استرس خود هستند اغلب انجام می دهند. آنها ممکن است همان نوع افکار منفی را برای شروع داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *