افسردگی مزمن در مردان

افسردگی مزمن در مردان : من می توانم تنظیمات کمی را تصور کنم که ماهیت استرس روانی را بهتر از خانه سالمندان نشان دهد.

در بهترین شرایط، سالمندان نسبت به جوانان سبک مقابله ای کمتر فعال و قاطع تری دارند. هنگامی که با عوامل استرس زا مواجه می شوند.

افسردگی مزمن در مردان : دومی ها بیشتر سعی می کنند با مشکل مقابله کرده و آن را حل کنند. در حالی که اولی ها به احتمال زیاد از عامل استرس زا فاصله می گیرند.

یا نگرش خود را نسبت به آن تنظیم می کنند. محیط خانه سالمندان این تمایلات به سمت گوشه‌گیری و انفعال را بدتر می‌کند: دنیایی است.

  سرمایه گذاری با 5 میلیارد

افسردگی مزمن در مردان : که در آن اغلب از شبکه‌های حمایت اجتماعی یک عمر منزوی می‌شوید و در آن کنترل کمی بر فعالیت‌های روزانه، امور مالی و اغلب بدن خود ندارید.

دنیایی پر از راه‌های ناامیدی، که در آن اغلب مانند یک کودک با شما رفتار می‌شود – «کودک‌شده». ساده ترین پیش بینی شما این است که “زندگی بدتر خواهد شد.” تعدادی از روانشناسان به این دنیا جسارت کرده اند تا سعی کنند.

  آدرس های خرید حضوری آمپول پتیدین

افسردگی مزمن در مردان : برخی از ایده های مربوط به کنترل و خودکارآمدی را که در فصل ۱۳ بیان شده است به کار گیرند.

برای مثال در یک مطالعه، به ساکنان یک خانه سالمندان مسئولیت بیشتری برای تصمیم گیری روزمره داده شد.

افسردگی مزمن در مردان : آنها مسئول انتخاب وعده های غذایی خود برای روز بعد، ثبت نام از قبل برای فعالیت های اجتماعی، انتخاب و مراقبت از یک گیاه برای اتاق خود بودند.

به جای اینکه یک گیاه را در آنجا قرار دهند و پرستاران از آن مراقبت کنند (“اوه، اینجا، من به آن آب خواهم داد، عزیزم، چرا به رختخواب برنمی‌گردی؟»).

  افسردگی بارداری در مردان

افسردگی مزمن در مردان : مردم فعال تر شدند – تعاملات اجتماعی بیشتری را آغاز کردند – و در پرسشنامه ها خود را شادتر توصیف کردند.

سلامت آنها بهبود یافت، همانطور که توسط پزشکان بی اطلاع از اینکه آیا آنها در گروه با مسئولیت افزایش یافته بودند یا گروه کنترل، رتبه بندی کردند.

افسردگی مزمن در مردان : از همه قابل توجه تر، میزان مرگ و میر در گروه اول نصف گروه دوم بود. در مطالعات دیگر، متغیرهای مختلف کنترل دستکاری شدند.

  افسردگی زایمان در مردان

تقریباً به اتفاق آرا، این مطالعات نشان می‌دهند که افزایش متوسط در کنترل، تمام اثرات مفیدی را که قبلاً توضیح داده شد، ایجاد می‌کند.

افسردگی مزمن در مردان : در چند مطالعه، اقدامات فیزیولوژیکی حتی انجام شد که تغییراتی مانند کاهش سطح گلوکوکورتیکوئیدها یا بهبود عملکرد ایمنی را نشان داد.

اشکالی که افزایش کنترل می تواند داشته باشد بسیار بود. در یک مطالعه، گروه پایه به تنهایی رها شد، در حالی که گروه آزمایش در یک شورای دستیاران سازماندهی شدند که در مورد زندگی در خانه سالمندان تصمیم می گرفتند.

  بهترین ماشین با قیمت 500 میلیون

افسردگی مزمن در مردان : در گروه دوم، سلامت بهبود یافت و افراد مشارکت داوطلبانه بیشتری در فعالیت های اجتماعی نشان دادند.

در مطالعه دیگری، ساکنان یک خانه سالمندان به دلیل سقوط مالی اولین موسسه، به طور غیرارادی به محل سکونت دیگری منتقل شدند.

افسردگی مزمن در مردان : گروه پایه به روش عادی جابجا شد، در حالی که به گروه آزمایشی سخنرانی های گسترده ای در مورد خانه جدید داده شد و کنترل طیف گسترده ای از مسائل مرتبط با جابجایی (روز نقل مکان، دکور اتاقی که در آن زندگی می کردند) به آنها داده شد. در، و غیره).

  درمان افسردگی در مردان جوان

هنگامی که این حرکت رخ داد، عوارض پزشکی بسیار کمتری برای گروه دوم وجود داشت. اثرات نوزادی از دست دادن کنترل به صراحت در مطالعه دیگری نشان داده شد که در آن به ساکنان وظایف مختلفی برای انجام دادن داده شد.

افسردگی مزمن در مردان : هنگامی که کارکنان حاضر آنها را تشویق کردند، عملکرد بهبود یافت. وقتی کارکنان حاضر به آنها کمک کردند، عملکرد کاهش یافت.

  خرید خودرو با 4 میلیارد

نمونه دیگری از این اصول: این مطالعه به ملاقات دانشجویان از افراد در خانه های سالمندان مربوط می شود. یک گروه خانه سالمندان، گروه پایه، هیچ بازدیدکننده دانشجویی دریافت نکرد.

افسردگی مزمن در مردان : در گروه دوم، دانش‌آموزان در زمان‌های غیرقابل پیش‌بینی برای گفتگو می‌آمدند. بهبودهای مختلفی در عملکرد و سلامت در این گروه مشاهده شد که گواه تأثیرات مثبت افزایش تماس اجتماعی است.

در گروه سوم و چهارم، کنترل و پیش بینی پذیری معرفی شد – در گروه سوم، ساکنان می توانستند تصمیم بگیرند که چه زمانی بازدید انجام شود.

  راه درمان افسردگی شدید

افسردگی مزمن در مردان : در حالی که در گروه چهارم نمی توانستند آن را کنترل کنند، اما حداقل به آنها گفته می شد که چه زمانی بازدید انجام می شود.

عملکرد و سلامت در هر دو گروه در مقایسه با گروه دوم حتی بیشتر بهبود یافت. کنترل و قابلیت پیش بینی کمک می کند.

افسردگی مزمن در مردان : حتی در شرایطی که فکر می کنید باعث ناراحتی کسی نمی شود. مدیریت استرس: خواندن برچسب با دقت این مطالعات پاسخ‌های ساده‌ای را برای مقابله با استرس ایجاد می‌کنند که اجرای آنها در زندگی روزمره بسیار ساده نیست.

  افسردگی درمان دارد

آنها بر اهمیت دستکاری احساسات کنترل، قابل پیش بینی بودن، خروجی های ناامیدی، ارتباط اجتماعی و درک اینکه آیا اوضاع در حال بدتر شدن یا بهبود است تأکید می کنند.

افسردگی مزمن در مردان : در واقع، خانه سالمندان و مطالعات درد، اعزام‌هایی از خط مقدم در این جنگ مقابله را تشویق می‌کنند.

پیام ساده، توانمند و رهایی بخش آنها: اگر دستکاری چنین متغیرهای روانشناختی می تواند در این شرایط سخت کارساز باشد.

  افسردگی و پیشرفت تحصیلی

افسردگی مزمن در مردان : مطمئناً برای استرس های روانی پیش پا افتاده ای که زندگی روزمره ما را پر می کند، این کار را انجام می دهد.

این پیامی است که سمینارهای مدیریت استرس، جلسات درمانی و کتاب‌های زیادی در این زمینه را پر می‌کند.

افسردگی مزمن در مردان : به طور یکسان، آنها بر یافتن ابزاری برای به دست آوردن حداقل درجه ای از کنترل در موقعیت های دشوار، بد دیدن، تأکید می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *