افسردگی نوجوانان پسر

افسردگی نوجوانان پسر : هنگامی که ورزش می کنید سطح دوپامین را نیز افزایش می دهید که به تمرکز شما کمک می کند و سروتونین که شما را آرام می کند.

ورزش می تواند همان فواید روانی و انتقال دهنده عصبی مانند ریتالین و زیپرکسا را بدون خطر یا عوارض جانبی به شما بدهد.

افسردگی نوجوانان پسر : در واقع، ورزش در مطالعات سر به سر برابر با پروزاک یا روان درمانی به عنوان یک داروی ضد افسردگی است.

۱۰ پس حرکت کن! به مغزتان استرس وارد نکنید چرا گورخرها زخم نمی زنند؟ به گفته دکتر رابرت ساپولسکی از استنفورد، آنها روزهای خود را با چرا در ساوانا می گذرانند تا اینکه شیری از راه می رسد، دیوانه وار می دوند تا زمانی که یکی گرفتار شود.

  افسردگی زنان خانه دار

افسردگی نوجوانان پسر : سپس همه به چرا می روند تا شیر شام خود را صرف کند. آرامش، استرس ناگهانی، استراحت. به همین دلیل زخم نمی گیرند.

آنها در وضعیت استرس مزمن زندگی نمی کنند. ما انجام می دهیم. ما در آب استرس خودمان خورش می کنیم، یعنی کورتیزول، که سلول های مغز را می کشد.

افسردگی نوجوانان پسر : مغز را کوچک می کند و منجر به زوال عقل می شود. همچنین باعث افسردگی فلج کننده و سایر اختلالات خلقی می شود.

  بهترین ماشین با 1 میلیارد

هر گونه استرس مزمن روانی یا عاطفی به مغز شما آسیب می رساند: طلاق، دعوا با همسرتان، نگرانی در مورد مسائل مالی یا شغلتان. بسیاری از ما حتی نمی دانیم که استرس داریم.

افسردگی نوجوانان پسر : مثل این است که تا زمانی که فرد پیاده نشود متوجه نمی شوید که یک نفر روی پای شما ایستاده است.

خبر خوب این است که آرامش برای مغز شما مفید است و می تواند BDNF را افزایش دهد. افرادی که به طور منظم مدیتیشن می کنند.

  افسردگی و اختلالات شخصیتی

افسردگی نوجوانان پسر : در واقع اندازه مغز و ضخامت قشر مغز، ۱۲ و خلق و خو و عملکرد شناختی بهتری دارند.

اما نوشیدن آبجو، تماشای تلویزیون، یا تمرین خرده‌درمانی در مرکز خرید این کار را انجام نمی‌دهد. شما باید ابزارهایی مانند مدیتیشن، یوگا، تنفس عمیق، هیپنوتیزم، خنده درمانی، بیوفیدبک، عشق ورزیدن، ورزش و خواب را بیاموزید تا فعالانه آرام شوید.

افسردگی نوجوانان پسر : همه اینها می توانند هورمون های استرس را کاهش دهند و کورتیزول اضافی آسیب رسان به مغز را بسوزانند.

  اختلال افسردگی مداوم افسرده خویی

حداقل یکی از این فعالیت ها را روزانه تمرین کنید. من در قسمت سوم این کتاب به شما یاد خواهم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

افسردگی نوجوانان پسر : داروهای سمی چهار چیز مهمی که در سوپرمارکت‌های آمریکا خریداری می‌شوند، همگی داروهایی هستند که خلق و خو را تغییر می‌دهند.

آنها عبارتند از: قند – (برای تأثیرات این فصل را ببینید) کافئین – که اضطراب و افسردگی را افزایش می دهد ۱۳ الکل – مقادیر زیاد (چهار لیوان در روز یا بیشتر) می تواند خطر ابتلا به زوال عقل را دو برابر کند.

  افسردگی حاد چه علائمی دارد

افسردگی نوجوانان پسر : ۱۴:۱۵ مقادیر کم مانند چند لیوان در هفته (اما نه روزانه) ممکن است خطر ابتلا به زوال عقل را تا ۳۵ درصد کاهش دهد.

الکل همچنین ویتامین های B تقویت کننده خلق و خو را کاهش می دهد، یک سم مغز است و متابولیسم مغز را کند می کند. ۱۷ نیکوتین – جریان خون را به مغز منقبض می کند.

افسردگی نوجوانان پسر : دود سیگار حاوی چهار هزار ماده سمی است ۱۸ و منجر به افسردگی می شود. ۱۹ همه این داروها به مغز شما آسیب می رساند.

  بهترین ماشین با 900 میلیون

اعتیاد به هر یک از آنها آسیب جدی به آن وارد می کند. هر چه بیشتر از این مواد تغییر دهنده خلق و خوی مصرف کنید و هر چه مدت بیشتری از آنها استفاده کنید.

افسردگی نوجوانان پسر : آسیب بیشتری وارد می کنید. استفاده گهگاهی و متوسط بی ضرر است. استفاده منظم تضمینی برای پیری زودرس مغز و اختلالات خلقی است.

سایر داروهای سوء مصرف مطالعات جدیدتر تصویربرداری مغز مانند اسکن SPECT، که به عملکرد مغز و جریان خون می پردازد، به وضوح اثرات مضر سوء مصرف مواد را نشان می دهد.

  علائم افسردگی

افسردگی نوجوانان پسر : دکتر دانیل آمن، که پیشگام این کار بوده است، مسئول تصاویر معروف «مغز شما» و «مغز شما روی مواد مخدر» است.

همه موادی مانند کوکائین، مت آمفتامین ها (سرعت)، هروئین، مواد استنشاقی، ماری جوانا، ال اس دی، اکستازی و غیره اثرات نامطلوبی بر عملکرد کوتاه مدت و بلندمدت مغز دارند.

افسردگی نوجوانان پسر : این یک اسکن SPECT از یک مغز طبیعی است. شکل ۳: اسکن SPECT از یک مغز طبیعی این یک SPECT از مغز متامفتامین ها (همان دسته از داروهای ریتالین) است.

شکل ۴: اسکن SPECT از مغز بر روی متامفتامین ها آیا سؤالی دارید؟ داروها هشتاد و یک درصد آمریکایی ها حداقل یک دارو در هفته مصرف می کنند.

  خرید ویلا با 600 میلیون

افسردگی نوجوانان پسر : آیا شما از آن دسته افرادی هستید که برای سوء هاضمه از قرص های مسدود کننده اسید، داروهای کاهش دهنده کلسترول، استامینوفن برای درد مفاصل، ایبوپروفن برای سردرد یا قرص های ضدبارداری استفاده می کنید؟

یا هر سال واکسن آنفولانزا می زنید؟ ما جامعه ای هستیم که قرص مصرف می کند و معتقدیم که داروها بی خطر هستند و به اندازه کافی برای اثرات طولانی مدت آزمایش شده اند.

  دلیل افسردگی صبحگاهی

افسردگی نوجوانان پسر : به یاد داشته باشید که اکثر داروها پس از آزمایش چند ماهه فقط روی چند صد تا چند هزار نفر وارد بازار می شوند.

اثرات درازمدت آشکار نمی شود، البته به جز در درازمدت، پس از میلیون ها نفر. می دانیم که داروها اثرات زیادی دارند. آنهایی را که دوست داریم، «اقدام دارویی» می نامیم. آنهایی را که نداریم، «عوارض جانبی» می نامیم. در واقع همه آنها “اثرات” داروها هستند.

افسردگی نوجوانان پسر : و بسیاری از این اثرات به مغز شما آسیب می رساند. من نگرانی های زیادی در مورد برخی از رایج ترین داروها دارم.

  آدرس های خرید حضوری تری فلوئوپرازین

چیزی که من را به اندازه آنچه اکنون می دانیم نگران می کند، چیزی است که نمی دانیم. در دهه گذشته تعداد زیادی از محصولات از بین رفته‌اند.

افسردگی نوجوانان پسر : و غیره. کدام مواد مخدری که میلیون‌ها نفر امروز مصرف می‌کنند قهرمانان مرده فردا خواهند بود؟ من مطمئنا مخالف داروها یا استفاده هوشمندانه آنها نیستم. اما آنها باید با دقت و با آگاهی کامل از تمام اثرات آنها چه “عمل دارویی” یا “عوارض جانبی” استفاده شوند. بیشتر داروها برای شرایطی که شرط بندی شده اند تجویز می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *