افسردگی و تنهایی

افسردگی و تنهایی : همانطور که به قاره های مختلف سفر کرده ام، برکات بسیاری را از بخش های مختلف کلیسا دریافت کرده ام. آیا متوجه شده اید.

که اولین قدم برای عقب نشینی اعضای کلیسا دوری از معاشرت است؟ من شاهد تلاش وزرا در گوشه های تنهایی خود بوده ام.

افسردگی و تنهایی : می‌دانستم که اگر آنها فقط با بقیه ما ارتباط برقرار کنند، زندگی و وزارتخانه‌هایشان به طرز چشمگیری تغییر می‌کند.

انزوا یک استراتژی شیطانی اولیه است که کلیسا باید با آن مبارزه کند. باشد که خداوند ما را در یک بدن متحد کند! علاوه بر این، پسرم، با این چند صفحه، به خاطر ساختن کتاب های زیاد پایانی ندارد.

  درمان افسردگی شدید در نوجوانان

افسردگی و تنهایی : فصل ۹ شیاطین به مردم کمک می کنند تا خود را از بین ببرند … خود را با سنگ می کند.

مرقس ۵:۵ دیوانه گادارا که کاملاً تحت تأثیر شیطان بود، خود را با سنگ برید. او به طور سیستماتیک خود را با سنگ نابود کرد.

افسردگی و تنهایی : این یک جلوه بسیار مهم از حضور شیطان است: خود ویرانگری. بسیاری از بیماری های شیطانی و شیطانی وجود دارند که خود ویرانگر هستند.

  افسردگی گرفتم چیکار کنم

بیماری هایی مانند آسم واکنش بیش از حد بدن به اجسام خارجی است که منجر به خود تخریبی می شود. بدن در حالی که سعی می کند.

افسردگی و تنهایی : از خود در برابر این اجسام خارجی محافظت کند به آرامی خود را می کشد. عدم بخشش یکی از این پایه های شیطانی است.

بسیاری نمی دانند که تلخی خود ویرانگر است. با حفظ دردها و دردها، بسیاری از مردم خود را نابود می کنند. شیاطین ما را تشویق می‌کنند.

  خط تولید با 1 میلیارد

افسردگی و تنهایی : که کینه‌ای داشته باشیم و از همه کسانی که به ما صدمه می‌زنند انتقام بگیریم. خداوند هر گناهی را که مرتکب شویم می بخشد.

اما وقتی دیگران را نبخشیم ما را نخواهد بخشید. خیلی ها نمی دانند که با حفظ کینه، کم کم داریم خودمان را نابود می کنیم. هیچ چیز خود ویرانگرتر از تلخی و درد نیست.

افسردگی و تنهایی : من بسیاری از آنها را تماشا کرده‌ام که خود ویرانگری می‌کنند، زیرا آنها کینه و رنج را حفظ کرده‌اند. امپراتوری های بزرگ این جهان به ندرت از بیرون نابود شده اند.

  افسردگی فصلی پاییز

فروپاشی همیشه از درون می آمد. کشمکش‌های تلخ، درگیری‌های درونی و شکاف‌های سیاسی همواره پشت فروپاشی این امپراتوری‌های بزرگ جهان بود.

افسردگی و تنهایی : داستان ستون پنجم معروف است. یک ژنرال ارتشی بود که شهر بزرگی را با هدف تسخیر آن محاصره کرد.

این شهر با دیوار و دروازه ای بلند و باشکوه به شدت مستحکم بود. ژنرال ارتش با آمادگی برای حمله شهر را محاصره کرد.

افسردگی و تنهایی : یکی از دوستان ژنرال آمد و از او پرسید: «آقا، چطور می‌خواهید بر دفاع از این شهر غلبه کنید؟ هیچ کس در تاریخ معاصر نتوانسته این شهر بزرگ را فتح کند.» ژنرال ارتش لبخندی زد و گفت: «این ستون پنجم من است.

  اضطراب شدید دارم چیکار کنم

من برای انجام این ترفند به آنها وابسته هستم.” دوست ژنرال بسیار علاقه مند شد و پرسید: «این ستون پنجم چیست؟ من فکر می کردم شما فقط چهار ستون دارید.

افسردگی و تنهایی : ژنرال ارتش پاسخ داد: “من یک ستون پنجم دارم.” “اوه می فهمم. آیا این یک یگان ویژه کماندویی است یا آنها چتربازان هوابرد هستند؟» مرد پرسید.

  نشانه های افسردگی بالینی

ژنرال خندید: «نه، هیچ کدام از اینها نیست. ستون پنجم من متشکل از جاسوسان، ماموران، دوستان و حامیان من است که در داخل شهر هستند.

افسردگی و تنهایی : تو فقط صبر کن آنها آن دروازه‌های بزرگ را از درون باز خواهند کرد و ارتش‌های من هجوم خواهند آورد.» تخریب کلیسا از درون کلیسا را نمی توان توسط یک نیروی خارجی ویران کرد.

فقط از درون نابود می شود. بسیاری از مردم فکر می کنند که به خدا کمک می کنند، زیرا پدران و وزرای ارشد را به جنایات مختلف متهم می کنند. آنها احساس می کنند.

  افسردگی شغلی

افسردگی و تنهایی : که مردان منحرف و منحرف خدا را به فرمان می آورند. شاکی برادران آنها را تشویق می کند و آنها را از جهنم مسح می کنند تا کلیسا را ویران کنند.

آنها باعث سردرگمی و تفرقه زیادی در کلیسا می شوند که فکر می کنند کار خدا را انجام می دهند. شما را از کنیسه‌ها بیرون خواهند کرد، آری، زمانی می‌آید که هر که شما را بکشد.

افسردگی و تنهایی : گمان خواهد کرد که خدا را خدمت می‌کند. یوحنا ۱۶:۲ اکنون، ای برادران، از شما خواهش می‌کنم.

  پیام انگیزشی مشاوره ای

کسانی را که بر خلاف تعلیمی که آموخته‌اید باعث تفرقه و جنایت می‌شوند، علامت بزنید. و از آنها دوری کنید. رومیان ۱۶:۱۷ خود ویرانگری یکی از راهبردهای کلیدی حملات اهریمنی است.

افسردگی و تنهایی : هنگامی که روح شیطان بر شخصی تسخیر می شود، او اغلب شروع به کندن خود با سنگ می کند. پسر ولخرج یک داستان معمولی از فردی با روحیه خود ویرانگر است.

همه چیز برایش فراهم بود و با خیال راحت در خانه پدرش زندگی می کرد. او با یک تصمیم خود و آینده اش را نابود کرد. هیچ نیروی خارجی در مرگ او نقش نداشت.

  اختلال دو قطبی و مصرف شیشه

افسردگی و تنهایی : همه اینها خودآزاری بود. او عملاً خود را با سنگ تراشید. خداوند پدران را برمی انگیزد و به آنها پسرانی می دهد.

گاهی روح شیطان پسران را تسخیر می کند و از پدران خود بسیار دور می شوند. وقتی همه چیز گفته می شود و انجام می شود، پسران اسراف تماماً نابود می شوند.

افسردگی و تنهایی : این شیطانی است که من در زیر آفتاب دیده ام و در میان کشیشان رایج است. خدایا ما را از شر روحی که باعث می شود چاقو به گلوی خودمان بگذاریم نجات بده!

  افسردگی تابستانی

علاوه بر این، پسرم، با این چند صفحه، به خاطر ساختن کتاب های زیاد پایانی ندارد. فصل ۱۰ فعالیت اهریمنی باعث ظهور افراد غیرقابل کنترل می شود.

افسردگی و تنهایی : و هیچ کس نمی توانست او را ببندد … مرقس ۵: ۳ این واقعیت که هیچ کس نتوانست دیوانه گادارا را ببندد نشان می دهد که او غیرقابل کنترل شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *