افسردگی و راههای درمان آن

افسردگی و راههای درمان آن : تصور اینکه کودکی با چنین تجربیات منفی چگونه می تواند احساس امنیت کند، به خصوص در اولین درمان – دراز کشیدن به پشت در وضعیت درماندگی کامل، در یک اتاق ناآشنا، و یک غریبه کاملاً غریب که بالای سر او به او نزدیک می شود، دشوار است. و شروع به انجام کاری با او می کند.

مقاومت به طور قابل‌توجهی از این طریق ایجاد می‌شود و برای کمک به این کودکان برای احساس امنیت نیاز به صبر، مهارت و تجربه از طرف درمانگر دارد. علاوه بر این، بسیاری از کودکان اوتیستیک از لمس شدن خوششان نمی آید.

  برای مقابله با استرس امتحان

افسردگی و راههای درمان آن : درمان اغلب رقص بداهه کودک، والدین و من است، قبل از اینکه بتوانم آنقدر اعتماد به نفس کودک را به دست بیاورم که روی میز استراحت کند و به من اجازه دهد که دستانم را روی او بگذارم تا بتوانم او را درمان کنم.

با این حال، من متوجه شدم که موفقیت با یک کودک اوتیستیک، همیشه عمیقاً پاداش است. اگر در حال درمان کودکان اوتیستیک هستید، چند نکته وجود دارد که باید بدانید. وقتی برای اولین بار وارد فضای شما می شوند، طبیعی است که احساس ناامنی کنند.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

افسردگی و راههای درمان آن : آنها شما را نمی شناسند و اغلب با دیدن میز ماساژ که شبیه میز معاینه پزشکی است با ترس واکنش نشان می دهند.

شما ممکن است بهترین نیت درمانی را داشته باشید، اما آنها این را نمی دانند. اگر شما یا والدین آنها آنها را پایین نگه دارید، نتیجه معکوس دارد.

افسردگی و راههای درمان آن : آنها حتی بیشتر احساس خطر خواهند کرد و شاید مورد تجاوز قرار گرفته باشند. همه کودکان می توانند از لمس شدن، به خصوص توسط یک غریبه، محتاط باشند. بسیاری از این بیماران در سر و گردن خود درد دارند، جایی که من می خواهم کار کنم.

  مقابله با افسردگی بارداری

شاید به من اجازه دهند که زانو یا آرنج آنها را لمس کنم، اما وقتی می‌خواهم سر یا گردن آنها را لمس کنم، دست‌هایم را کنار بزنم. بنابراین، تکنیک‌هایی که من انتخاب می‌کنم باید بسیار مؤثر باشند، زیرا فرصت‌های کوچکی وجود دارد که در آن می‌توانم این کودکان را لمس کنم.

افسردگی و راههای درمان آن : به‌ویژه در شروع اولین جلسه آنها. ابتدا باید به آنها احساس امنیت بدهم، و این ممکن است در درمان اولیه اصلاً اتفاق نیفتد.

  افسردگی و اضطراب مختلط

ممکن است به کودک اسباب‌بازی بدهم تا با آن بازی کند، و صبر کنم تا توجه او به اسباب‌بازی جلب شود، یا از والدینشان بخواهم روی میز کنارشان دراز بکشند.

افسردگی و راههای درمان آن : حتی شاید در حالی که کودک روی شکم است. من با کودک ارتباط چشمی برقرار می‌کنم و زمانی که احساس درد یا ناراحتی می‌بینم.

در کاری که انجام می‌دهم مکث می‌کنم و قبل از اینکه جلوتر بروم به کودک اجازه می‌دهم آرام شود. قانون اساسی من در درمان کودکان، به ویژه کودکان اوتیستیک، این است که آنها باید احساس امنیت کنند.

  درمان افسردگی زنان بعد از ازدواج

افسردگی و راههای درمان آن : و باید در هر مرحله به آنها احترام گذاشت. این پیش نیاز تکنیک های خاصی است که به سیستم عصبی کودک کمک می کند.

در کلینیکم، وقتی کودکی را برای اولین درمانش برنامه ریزی می کنم، دوست دارم ابتدا با یکی از والدین تلفنی صحبت کنم.

افسردگی و راههای درمان آن : من دوست ندارم در مورد “مشکلات” کودک در مقابل کودک صحبت کنم. من به والدین می گویم که برای جلسه اول توقع زیادی نداشته باشند و من حتی نتوانم فرزندشان را لمس کنم، چه رسد به اینکه در اولین بار یک تکنیک را انجام دهم.

  افسردگی اختلال

به آنها اطلاع می دهم که تمرین من این است که در جلسه اول به مقاومت کودک احترام بگذارم و از منطقه راحتی او فراتر نروم. همچنین به والدین می گویم که نباید با مجبور کردن فرزندشان به دراز کشیدن به من کمک کنند.

افسردگی و راههای درمان آن : بی حرکت دراز کشیدن اگر کودک یک جلسه اول یا دوم خوب با من داشته باشد (از جمله رسیدن به پشت متقارن و گردتر جمجمه – به “تکنیک گرد کردن پشت سر صاف” در صفحه ۱۷۸ مراجعه کنید) او با سهولت بیشتری یک جلسه دیگر را می پذیرد و می پذیرد.

  کاشت مو طبیعی

بیشتر حاضرم دراز بکشم و اجازه بدهم روی او کار کنم. به جای اینکه با ترس و وحشت به من واکنش نشان دهد، اغلب به من نگاه می کند و لبخند می زند.

افسردگی و راههای درمان آن : من احساس می کنم که این مهم است، زیرا یکی از ویژگی های کودکان در طیف اوتیسم این است که آنها معمولاً از نگاه کردن به دیگران، برقراری تماس چشمی یا لبخند زدن اجتناب می کنند. یک مشکل برای افراد اوتیستیک که فاقد ارتباط کلامی دو طرفه عادی هستند این است.

  درمان افسردگی تحصیلی

که نمی توانند کلمه گفتاری را به خوبی درک کنند تا بدانند در یک برخورد درمانی چه انتظاری دارند. در حالی که ارزش درمان ممکن است برای والدین یا متخصصان مراقبت های بهداشتی آشکار باشد.

افسردگی و راههای درمان آن : کودکان اوتیستیک ممکن است درک درستی از دلیل حضورشان در آنجا یا ارزشی که ممکن است از درمان به دست آورند، نداشته باشند.

  افسردگی مادران باردار

آنها به احتمال زیاد نمی دانند که حتی مشکلی در آنها وجود دارد یا اینکه زندگی آنها می تواند بهتر شود. با این حال، وقتی متوجه می‌شوند که با شما در امان هستند.

افسردگی و راههای درمان آن : رفتار آنها تغییر می‌کند، به‌ویژه زمانی که درمان شما احساس بهتری در آنها ایجاد کند. اظهارات پایانی در حالی که نظریه چندواگال به من وضوح و درک بیشتری در مورد درمان شرایط دشوار احساسی، جسمی و ذهنی داده است.

  آدرس های خرید حضوری لاکتولوز

بینش هایی که در مورد درمان افراد در طیف اوتیسم به دست آورده ام احتمالاً عمیق ترین بوده است. یک ویژگی مشترک افراد در طیف اوتیسم این است که آنها در برقراری ارتباط عادی نه تنها با افراد در زندگی روزمره خود، بلکه با مراقبان و افرادی که سعی در درمان آنها دارند نیز مشکل دارند.

افسردگی و راههای درمان آن : این مشکلات ارتباطی، امکانات زندگی آنها و همچنین تلاش دیگران برای برقراری ارتباط با آنها و درمان آنها را محدود می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *