افسردگی پاییزی و درمان آن

افسردگی پاییزی و درمان آن : این ویژگی آنهدونیا نامیده می‌شود: لذت‌گرایی «تعقیب لذت» است، آنهدونیا «ناتوانی در احساس لذت» است که اغلب به آن نارسایی نیز می‌گویند.

من از این اصطلاحات به جای یکدیگر استفاده خواهم کرد). آنهدونیا در بین افراد افسرده ثابت است. زنی به تازگی ترفیع مورد انتظار را دریافت کرده است.

افسردگی پاییزی و درمان آن : یک مرد به تازگی با زن رویاهای خود نامزد کرده است – و در میان افسردگی آنها به شما می گویند که چگونه هیچ احساسی ندارند.

چگونه واقعاً به حساب نمی آیند، چگونه آنها لیاقت آن را ندارند. دوستی، موفقیت، رابطه جنسی، غذا، شوخ طبعی – هیچ کدام نمی توانند لذتی به همراه داشته باشند.

  علت افسردگی شبانه

افسردگی پاییزی و درمان آن : این تصویر کلاسیک افسردگی است، و برخی تحقیقات اخیر، که بیشتر آن حول کار روانشناس الکس زوترا از دانشگاه آریزونا ساخته شده است.

نشان می دهد که داستان پیچیده تر است. به طور خاص، احساسات مثبت و منفی صرفاً متضاد نیستند. اگر سوژه‌ها را انتخاب کنید.

افسردگی پاییزی و درمان آن : در زمان‌های تصادفی در طول روز از آن‌ها بخواهید احساس خود را در آن لحظه ثبت کنند، بسامدهای احساس خوب و بد رابطه معکوس ندارند.

  من افسردگی شدید دارم

معمولاً ارتباط زیادی بین اینکه چقدر زندگی شما با احساسات شدیدا مثبت و چقدر با احساسات شدیدا منفی پر شده است وجود ندارد.

افسردگی پاییزی و درمان آن : افسردگی نشان دهنده حالتی است که در آن آن دو محور مستقل به سمت فروپاشی در یک رابطه معکوس تمایل دارند.

احساسات مثبت بسیار کم و بسیاری از احساسات منفی. به طور طبیعی، همبستگی معکوس کامل نیست.

افسردگی پاییزی و درمان آن : و بسیاری از تحقیقات فعلی بر روی سوالاتی از این قبیل تمرکز دارند: آیا انواع مختلف افسردگی بیشتر با فقدان احساسات مثبت یا فراوانی بیش از حد منفی مشخص می شود؟

  افسردگی اختلال خلقی

جورج توکر، زن در دیوار، مزاج تخم مرغی در جسو، ۱۹۷۴. همراه با افسردگی شدید، اندوه و احساس گناه بزرگ است.

افسردگی پاییزی و درمان آن : ما اغلب در غم و اندوه های روزمره که از آنها به عنوان “افسردگی” یاد می کنیم.

احساس غم و اندوه و گناه می کنیم. اما در یک افسردگی شدید، آنها می توانند ناتوان کننده باشند، زیرا فرد غرق در ناامیدی است.

  آدرس های خرید حضوری فلوکستین

افسردگی پاییزی و درمان آن : لایه‌های پیچیده‌ای از این احساسات می‌تواند وجود داشته باشد: نه فقط احساس گناه وسواسی، برای مثال، در مورد چیزی که به افسردگی کمک کرده است.

بلکه احساس گناه وسواسی در مورد خود افسردگی – کاری که با خانواده فرد مبتلا انجام داده است، احساس گناه ناشی از عدم توانایی غلبه بر افسردگی، زندگی اما یک بار زندگی کرد.

افسردگی پاییزی و درمان آن : در میان این بیماری تلف شد. جای تعجب نیست که در سرتاسر جهان، افسردگی عامل ۸۰۰ هزار خودکشی در سال است.

  راههای مقابله با افسردگی و اضطراب

در زیرمجموعه ای از چنین بیمارانی، احساس غم و اندوه و گناه می تواند کیفیت یک توهم را به خود بگیرد. منظور من از این، توهمات فکری نابسامان بیماران اسکیزوفرنی نیست.

افسردگی پاییزی و درمان آن : در عوض، تفکر هذیانی در افراد افسرده از نوعی است که در آن حقایق تحریف می‌شوند، بیش از حد یا کم تفسیر می‌شوند.

تا جایی که باید به این نتیجه رسید که همه چیز وحشتناک است و بدتر و ناامیدکننده می‌شود. به عنوان مثال: مردی میانسال، ناگهانی، دچار حمله قلبی شدید شده است.

  افسردگی بعد از ازدواج در زنان

افسردگی پاییزی و درمان آن : او که تحت تأثیر مرگ و میر ضمنی خود، دگرگونی زندگی اش قرار گرفته، دچار افسردگی شدید می شود.

با وجود این، او پس از حمله به خوبی بهبود می‌یابد، و هر شانسی وجود دارد که زندگی عادی خود را از سر بگیرد. اما هر روز مطمئن می شود که حالش بدتر می شود.

افسردگی پاییزی و درمان آن : بیمارستانی که او در آن اقامت دارد، دایره ای شکل است و راهرویی دارد که یک حلقه را تشکیل می دهد.

  آدرس های خرید حضوری الانزاپین

یک روز، پرستاران یک بار او را در بیمارستان راه می‌اندازند، قبل از اینکه دوباره روی تخت بیفتد. روز بعد، او دو دور انجام می دهد.

افسردگی پاییزی و درمان آن : او قوی تر می شود عصر همان روز، وقتی خانواده اش به ملاقاتشان می آیند، به آنها توضیح می دهد که در حال غرق شدن است. “چی میگی تو؟ پرستارها گفتند امروز دو حلقه انجام دادی. دیروز فقط یک مورد را انجام دادی.» نه، نه، سرش را با ناراحتی تکان می دهد.

نمی فهمی. او توضیح می دهد که بیمارستان در حال بازسازی است و اوم، خوب، دیشب راهروی قدیمی را بستند و راهروی جدیدتر و کوچکتر را افتتاح کردند.

  افسردگی اختلال

افسردگی پاییزی و درمان آن : و می بینید که فاصله دور حلقه جدید کمتر از نصف فاصله حلقه قبلی است، بنابراین دو دور امروز هنوز کمتر از دیروز است.

این حادثه خاص با پدر یکی از دوستانش اتفاق افتاد، مهندس که شعاع‌ها و محیط‌ها را به وضوح توصیف می‌کرد و انتظار داشت خانواده‌اش باور کنند.

افسردگی پاییزی و درمان آن : که بیمارستان در یک روز راهرو جدیدی را از طریق هسته ساختمان باز کرده است. این تفکر هذیانی است.

  راه های درمان افسردگی دو قطبی

انرژی‌های احساسی پشت تجزیه و تحلیل و ارزیابی به‌هم ریخته است، به طوری که دنیای روزمره به گونه‌ای تفسیر می‌شود که منجر به نتایج افسردگی می‌شود.

افسردگی پاییزی و درمان آن : وحشتناک است، بدتر می‌شود، و این چیزی است که من سزاوار آن هستم. درمانگران شناختی، مانند آرون بک از دانشگاه پنسیلوانیا، حتی افسردگی را عمدتاً یک اختلال فکری و نه احساسی می‌دانند.

زیرا مبتلایان تمایل دارند دنیا را به شکلی منحرف و منفی ببینند. بک و همکارانش مطالعات قابل توجهی انجام داده اند که شواهدی برای این موضوع ارائه می دهد.

  درمان افسردگی در زمان بارداری

افسردگی پاییزی و درمان آن : به عنوان مثال، ممکن است به یک موضوع دو تصویر نشان دهند. در اول، گروهی از مردم با خوشحالی دور یک میز شام جمع شده اند و به ضیافت می پردازند.

در دومی همین افراد دور تابوت جمع شده اند. دو تصویر را به سرعت یا به طور همزمان نشان دهید. کدام یک به یادگار مانده است افراد افسرده صحنه تشییع جنازه را با نرخی بالاتر از شانس می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *