افسردگی پاییزی

افسردگی پاییزی : فصل ۱۰ بررسی کرد که چگونه گلوکوکورتیکوئیدها می‌توانند جنبه‌هایی از حافظه را که به هیپوکامپ بستگی دارد.

مختل کنند، و افزایش مکرر سطح گلوکوکورتیکوئید در افسردگی ممکن است به توضیح یکی دیگر از ویژگی‌های این بیماری، که مشکلات مربوط به حافظه وابسته به هیپوکامپ است، کمک کند.

افسردگی پاییزی : مشکلات حافظه ممکن است تا حدی منعکس کننده فقدان انگیزه در فرد افسرده باشد (چرا روی تست حافظه برخی کوچک‌کننده‌ها سخت کار کنیم.

وقتی همه چیز، همه چیز ناامیدکننده و بی‌معنی است؟)، یا ناتوانی بی‌هوده در پاسخ به پاداش‌ها. به خاطر سپردن چیزی در یک کار با این وجود.

  افسردگی قبل پریودی

افسردگی پاییزی : در میان آن عوامل اضافی، فرآیند خالص ذخیره و بازیابی خاطرات از طریق هیپوکامپ اغلب مختل می شود. همانطور که به زودی خواهیم دید.

این به طور فوق العاده ای با یافته های اخیر که نشان می دهد هیپوکامپ در بسیاری از افراد افسردگی کوچکتر از حد متوسط است، مطابقت دارد.

افسردگی پاییزی : یکی دیگر از ویژگی های افسردگی نیز تأیید می کند که این یک بیماری واقعی است، نه صرفاً وضعیت فردی که به سادگی نمی تواند فراز و نشیب های روزمره را تحمل کند.

  افسردگی در فصل پاییز

انواع مختلفی از افسردگی وجود دارد، و آنها می توانند کاملا متفاوت به نظر برسند. در یک نوع، افسردگی تک قطبی، فرد مبتلا از احساس افسردگی شدید.

افسردگی پاییزی : به احساس نسبتاً طبیعی در نوسان است. در شکل دیگری، فرد بین افسردگی عمیق و بیش فعالی وحشیانه و نامنظم در نوسان است.

به این حالت افسردگی دوقطبی یا به طور آشناتر افسردگی شیدایی می گویند. در اینجا با یک عارضه دیگر مواجه می شویم.

  افسردگی اولیه و ثانویه

افسردگی پاییزی : زیرا همانطور که از افسردگی در معنای روزمره متفاوت با مفهوم پزشکی استفاده می کنیم، شیدایی نیز مفهومی روزمره دارد.

ما ممکن است از این اصطلاح برای اشاره به جنون استفاده کنیم، همانطور که در دیوانه های آدمکش ساخته شده برای تلویزیون ساخته شده است.

افسردگی پاییزی : یا می‌توانیم فردی را در حالت شیدایی توصیف کنیم، زمانی که با یک خبر خوب غیرمنتظره – سریع صحبت کردن، خندیدن، اشاره کردن – هیجان زده می‌شود.

  آدرس های خرید حضوری ناپروکسن

اما شیدایی که در افسردگی شیدایی یافت می‌شود، ابعادی کاملاً متفاوت دارد. بگذارید مثالی از این اختلال بزنم: یک زن وارد اورژانس می شود.

افسردگی پاییزی : او دوقطبی است، کاملا شیدایی است، داروهایش را مصرف نکرده است. او در رفاه است، یک سنت به نام خود ندارد.

و در هفته گذشته سه کادیلاک با پول از کوسه های قرضی خریده است. و این را بگیرید، او حتی رانندگی بلد نیست. افراد در حالات شیدایی روزها سه ساعت در شب می خوابند و احساس آرامش می کنند.

  مبارزه با افسردگی فصلی

افسردگی پاییزی : ساعت ها بی وقفه صحبت می کنند، حواسشان پرت می شود و نمی توانند در میان افکار مسابقه ای خود تمرکز کنند.

در طغیان بزرگ نمایی های غیرمنطقی، آنها به شیوه هایی احمقانه یا خطرناک برای خود و دیگران رفتار می کنند.

افسردگی پاییزی : در نهایت، خود را در تلاش برای اثبات جاودانگی خود مسموم می کنند، خانه هایشان را می سوزانند، پس انداز زندگی خود را به غریبه ها می سپارند.

  داروهای ضد افسردگی بعد از ترک اعتیاد

این یک بیماری عمیقا مخرب است. زیرشاخه های متفاوت افسردگی و تنوع آنها نه تنها یک بیماری واحد، بلکه ناهمگونی از بیماری هایی را نشان می دهد.

افسردگی پاییزی : که دارای بیولوژی های مختلف هستند. یکی دیگر از ویژگی های این اختلال نیز نشان دهنده یک ناهنجاری بیولوژیکی است.

فرض کنید یک بیمار در مناطق گرمسیری نزد پزشک می آید. بیمار تب شدیدی دارد که کاهش می‌یابد، فقط یک یا دو روز بعد برمی‌گردد.

افسردگی پاییزی : دوباره کاهش می‌یابد، دوباره برمی‌گردد و به همین ترتیب هر ۴۸ تا ۷۲ ساعت یک‌بار. به دلیل ریتمیک بودن اختلال، پزشک فوراً آن را به عنوان مالاریا تشخیص می دهد.

  آدرس های خرید حضوری کتامین

این مربوط به چرخه زندگی انگل مالاریا است که از گلبول های قرمز خون به کبد و طحال حرکت می کند. ریتمیک، زیست شناسی را فریاد می زند.

افسردگی پاییزی : به همین ترتیب، انواع خاصی از افسردگی دارای ریتم هستند. یک شیدایی-افسردگی ممکن است به مدت پنج روز شیدایی باشد.

در هفته بعد به شدت افسرده باشد، سپس به مدت نیم هفته یا بیشتر افسرده خفیف باشد و در نهایت برای چند هفته بدون علامت باشد.

  آدرس های خرید حضوری ایزوترتینوئین

افسردگی پاییزی : سپس این الگو دوباره شروع می شود، و ممکن است برای یک دهه این کار را انجام داده باشد. چیزهای خوب و بد اتفاق می افتد.

اما همان ریتم چرخه ای ادامه می یابد، که به همان اندازه زیست شناسی قطعی را نشان می دهد که در چرخه زندگی انگل مالاریا. در زیرمجموعه دیگری از افسردگی، ریتم سالانه است.

  مشاور انگیزشی برای کنکور

افسردگی پاییزی : جایی که مبتلایان در طول زمستان افسرده می شوند. این اختلالات عاطفی فصلی نامیده می شوند (SADs؛ “متاثر” اصطلاح روانپزشکی برای پاسخ های عاطفی است)، و تصور می شود که به الگوهای قرار گرفتن در معرض نور مربوط می شود.

کار اخیر دسته‌ای از سلول‌های شبکیه را کشف کرده است که به شدت نور پاسخ می‌دهند و در کمال تعجب، اطلاعات خود را مستقیماً به سیستم لیمبیک، بخش عاطفی مغز می‌فرستند.

افسردگی پاییزی : دوباره، ریتمیک مستقل از رویدادهای بیرونی زندگی ظاهر می شود. یک ساعت بیولوژیکی در آنجا تیک تاک می کند که ربطی به خلق و خو دارد.

  آدرس های خرید حضوری آمفتامین

و مشکلی جدی با تیک تاک آن وجود دارد. بیولوژی نوروشیمی افسردگی و افسردگی شواهد قابل توجهی وجود دارد که نشان می دهد چیزی در شیمی مغز افراد افسرده اشتباه است.

افسردگی پاییزی : برای درک آن، لازم است کمی در مورد نحوه ارتباط سلول های مغز با یکدیگر یاد بگیرید. تصویر در فصل ۱۴ یک نسخه شماتیک از دو نورون، نوع اصلی سلول مغزی را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *