افسردگی پس از ازدواج زنان

افسردگی پس از ازدواج زنان : در عوض، افکار و احساساتی که باید از آنها دوری کنید، افکار و احساساتی هستند که منجر به مارپیچ های نزولی می شوند و هدفی جز افزایش افسردگی ندارند.

نکات کلیدی • وقتی اتفاقاتی برای ما رخ می دهد، اغلب افکار مختلفی در مورد اینکه آن رویداد برای ما چه معنایی دارد، داریم. اینها تفاسیر ماست.

افسردگی پس از ازدواج زنان : این افکار می توانند خودکار باشند و فقط در ذهن ظاهر شوند. • یک فکر خودکار می تواند به فکر دیگری منجر شود و ما را به سمت احساسات عمیق تر و افسرده تر سوق دهد.

  افسردگی تولد

ما می توانیم نه تنها در مورد موقعیت های خاص بلکه در مورد احساسات درونی، خیالات و اعمال گذشته خود نیز افکار منفی داشته باشیم. • ممکن است تشخیص افکار ما دشوار باشد.

افسردگی پس از ازدواج زنان : اما اگر انواع خاصی از سوالات را از خود بپرسیم، ممکن است واضح تر شوند. • ممکن است نشخوار فکری کنیم و روی این افکار و ایده ها تمرکز کنیم، و بنابراین به سمت احساسات عمیق تر و افسرده تر فرو می رویم.

ادامه در صفحه بعدی ۹ ۶ افکار و احساسات ما اغلب نیاز داریم که خودمان را آموزش دهیم تا از افکار خودکار خود و موضوعاتی که تمایل داریم روی آنها تمرکز کنیم بیشتر آگاه شویم. یکی از راه‌های کسب آگاهی بیشتر از تفکرتان این است که عادت به نوشتن افکارتان کنید.

  درمان افسردگی قبل پریودی

افسردگی پس از ازدواج زنان : برخی از افکار خودکار منفی ما به این دلیل تحریک می شوند که ما باورهای منفی اساسی داریم. تا زمانی که افکار خودکار خود را نشناسیم، ممکن است از این باورهای اساسی که می توانند زندگی ما را هدایت کنند، آگاه نباشیم.

تمرینات • فکر کنید و سعی کنید افکار خود را یادداشت کنید. در ابتدا، ممکن است از یک دفترچه یادداشتی که در دست دارید استفاده کنید.

  افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم

افسردگی پس از ازدواج زنان : سه ستون بکشید که به شما امکان می دهد رویدادهای محرک، باورها و افکار و احساسات کلیدی را از هم جدا کنید.

برای بررسی برخی از نمونه های کارآمد، به دنبال نظارت و چالش بر افکار خود باشید (ص. ۳۴۸-۵۴). • هر آنچه به ذهنتان می رسد را بنویسید.

حتی اگر در ابتدا چندان منطقی نباشد. • هنگامی که خلق و خوی شما تغییر می کند، افکار خود را در نظر بگیرید. یاد بگیرید که افکار خود را “گرفتن” کنید.

افسردگی پس از ازدواج زنان : به خودتان زمان و فضا بدهید تا روی آنها تمرکز کنید. • برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد افکار خود، چند سوال از خود بپرسید.

  آدرس های خرید حضوری قرص ريتالين

این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد: ۱ سؤال در مورد اینکه چگونه خود را یک شخص می بینید. ۲ سوال در مورد اینکه فکر می کنید دیگران شما را چگونه می بینند.

افسردگی پس از ازدواج زنان : سؤال در مورد پیامدها، از جمله برای آینده. • از فرم نظارت و چالش بر افکار در صفحه کپی کنید. ۳۸۴، با آن آشنا شوید و سعی کنید از آن استفاده کنید.

همانطور که در گرفتن و یادداشت افکار خود بهتر می شوید، روی ستون چهارم کار کنید – تا افکار خود را به چالش بکشید. برای کمک به شما در انجام این کار، چند فصل بعدی را بخوانید.

  مصاحبه انگیزشی رتبه برتر کنکور

افسردگی پس از ازدواج زنان : ادامه در صفحه بعد ۹۷ غلبه بر افسردگی مراقب افکار منفی مانند این نیست که برای من کارساز نیست. در عوض، به خود بگویید: “شاید این کمکی نکند.

اما من از تلاش چه چیزی را از دست می دهم؟” ۹۸ ۷ چالش برانگیز افکار و احساسات منفی در چند فصل اخیر به این نکته اشاره کردیم که وقتی افسرده می شویم و احساس ضعف و خستگی می کنیم.

  درمان افسردگی در کودکان چیست

افسردگی پس از ازدواج زنان : افکارمان ما را به سمت پایین می کشاند. آنها به ندرت ما را تشویق می کنند یا چیزهایی را ارائه می دهند – درست زمانی که به آنها نیاز داریم.

در هر صورت، افکار ما نسبتاً قلدرانه و انتقادی هستند. در این فصل، ما می خواهیم راه های خروج از مارپیچ رو به پایین را بررسی کنیم. به ستون چهارم فرم نظارت و چالش بر افکار در صفحه نگاه کنید. ۳۵۱. اکنون می خواهیم در مورد نحوه استفاده از آن بیاموزیم.

چگونه افکار منفی را به چالش بکشیم و به چالش بکشیم. در قسمت آخر فصل، من با شما چگونگی ایجاد فرم های فکری خود را مطابق با نیازهای خود بررسی می کنم.

  درمان افسردگی قبل از پریودی

افسردگی پس از ازدواج زنان : برای به چالش کشیدن سبک های تفکر منفی ما که می تواند استرس ما را افزایش دهد، باید با نگاه کردن به چیزها از زوایای مختلف شروع کنیم.

همانطور که وقتی می‌خواهیم چیزی بخریم – مثلاً خانه یا ماشین – دوست داریم گزینه‌های دیگری برای انتخاب داشته باشیم، همینطور با افکارمان.

افسردگی پس از ازدواج زنان : ما باید سعی کنیم جایگزین هایی تولید کنیم. در حال حاضر، صدای افسردگی اغلب یک قلدر است و تمایل دارد گزینه های جایگزین را مسدود کند.

  مشاور انگیزشی کنکور

افسردگی مانند خودروساز هنری فورد است که زمانی گفته بود، شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید داشته باشید به شرطی که مشکی باشد.

افسردگی پس از ازدواج زنان : افسردگی دوست دارد ما باور کنیم که آنچه می گوید همان چیزی است که واقعاً هستند.

از این نظر می تواند به طرز وحشتناکی مغرور باشد و معمولاً رنگ مشکی را انتخاب می کند. افسردگی بسیار مشتاق است که به ما بگوید چه کارهایی نمی توانیم انجام دهیم.

افسردگی پس از ازدواج زنان : چه کارهایی را نباید انجام دهیم و چقدر چیزها بد هستند. اما این بخشی ابتدایی از صحبت کردن مغز ما است.

  آدرس های خرید حضوری بوپروپیون

و دو جهت گیری اساسی وجود دارد که می توانیم به کنترل آن کمک کنیم: اصرار بر پرسش های منطقی و جایگزین ها، و ایجاد شفقت اساسی. ۹۹ غلبه بر افسردگی ذهن های منطقی برای نجات برای کمک به کنترل مارپیچ رو به پایین به سمت افسردگی، باید ذهن منطقی خود را تشویق کنیم.

افسردگی پس از ازدواج زنان : تا کار بیشتری انجام دهد. همانطور که در فصل ۲ اشاره کردیم، استرس زیاد این بخش منطقی ما را به یک طرف سوق می دهد.

تحت استرس، به طور خودکار به موارد منفی نگاه می کنیم. اما اول، یک کلمه احتیاط. اگرچه یادگیری تفکر به شیوه ای متفاوت می تواند برای غلبه بر افسردگی بسیار مفید باشد.

  افسردگی خفیف یعنی چه

افسردگی پس از ازدواج زنان : اما این تمام چیزی نیست که باید تغییر کرد. گاهی اوقات افراد افسرده نیاز دارند با دیگران روابطی برقرار کنند که می توانند به آنها کمک کنند تا غمگین شوند.

چیزهایی را که فراموش کرده اند به یاد بیاورند یا با چیزهایی روبرو شوند که به تنهایی نمی توانند با آنها روبرو شوند یا حتی به بلوغ آنها کمک کنند. گاهی افراد آنقدر افسرده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *