افسردگی پس از ازدواج

افسردگی پس از ازدواج : خواهید دید که در پایین هر ستون در این مثال یک شکل برای “درجه اعتقاد” وجود دارد – یعنی چقدر به آنچه نوشته اید اعتقاد دارید؟

برخی از افراد متوجه می شوند که اگر میزان اعتقادشان به چیزی را رتبه بندی کنند، می تواند برای دیدن اینکه باورها سیاه و سفید نیستند، همه یا هیچ چیز مفید نیستند.

افسردگی پس از ازدواج : همچنین، با گذشت زمان و احساس بهتر شدن شما، می‌توانید به گذشته نگاه کنید و ببینید که چگونه با بهبودی، قدرت باورهایتان تغییر کرده است.

سرفصل های ستون خود را بسازید شما می توانید سرفصل های ستون خود را برای کارهای مختلف بسازید. به عنوان مثال، گاهی اوقات نوشتن شواهد یک باور و شواهد علیه آن یا مزایا و معایب یک باور خاص در دو ستون می تواند مفید باشد.

  افسردگی شب تولد

افسردگی پس از ازدواج : یا ممکن است ترجیح دهید به دو ستون برچسب بزنید “آنچه بخش منفی و/یا خود تهاجمی من می گوید” و “آنچه بخش منطقی و دلسوز من می گوید”.

برای همه این تغییرات می توانید از قالب دو ستونی استفاده کنید و به سادگی سرفصل ها را متناسب با آن تغییر دهید. افزودن ستون های بیشتر در فرم های فکری ارائه شده در ضمیمه این کتاب (صفحات ۳۵۱۷ n 5 غلبه بر افسردگی ۳۵۴) ستون های دیگری را مشاهده خواهید کرد.

  افسردگی در کودکان دبستانی

افسردگی پس از ازدواج : علاوه بر دو مورد ذکر شده در بالا، ما همچنین ستونی برای نوشتن هر رویداد مهمی که ممکن است.

افکار منفی شما را تحریک کرده باشد و ستونی برای توصیف احساسات منفی داریم. این کمک می کند تا تصویر کامل تری به شما ارائه شود.

افسردگی پس از ازدواج : اگر بتوانید مشخص کنید که چه چیزهایی باعث تغییر خلق و خوی شما می شوند، افکار و احساسات منفی را برمی انگیزند.

  مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری

یا آن احساسات و عواطف در واقع چه هستند، به پیشرفت شما کمک می کند. تغییر نرخ اغلب مفید است که تغییر در قدرت باورها و احساسات خود را پس از انجام تمرین ارزیابی کنید.

افسردگی پس از ازدواج : برای آن، ممکن است یک ستون سوم را به فرم دو ستونی ساده اضافه کنیم. در اینجا همان مثالی است که در بالا استفاده کردیم.

با ستون سوم اضافه شده است. افکار منفی افکار چالش برانگیز اینجا من دوباره در رختخواب دراز کشیده ام. نمی توانم معنای بلند شدن را ببینم.

  علل هورمونی افسردگی

افسردگی پس از ازدواج : همه چیز به طور قطع به اشتباه پیش می رود. به هر حال هیچ کاری ارزش انجام دادن ندارد -۱ از آن لذت نخواهد برد.

باید اعتراف کنم که الان خیلی حالم خوب نیست. اگرچه این یک مبارزه خواهد بود، اگر بتوانم خودم را مجبور کنم از جایم بلند شوم و کمی حرکت کنم.

افسردگی پس از ازدواج : این اغلب کمک می کند. . . (و غیره) الان در مقایسه با قبل چه احساسی دارم بله، می توانم ببینم که این ممکن است مفید و راهی به جلو باشد.

  علائم افسردگی در نوجوانان

با به چالش کشیدن افکار منفی خود، شاید ۵ درصد کمتر احساس افسردگی می کنم. ممکن است برنامه خود را برای بلند شدن و بلند شدن از رختخواب، حرکت و انجام کاری در “برنامه روز” خود انجام دهید.

افسردگی پس از ازدواج : اگر چنین است، پس ممکن است احساس خود را نسبت به قبل از شروع کار ارزیابی کنید. به تفاوت توجه کنید.

حتی می‌توانید احساستان را در حال حاضر با احساسی که اگر اصلاً کاری انجام نمی‌دادید و در رختخواب می‌مانیدید، مقایسه کنید.

  آدرس های خرید حضوری ناپروکسن

افسردگی پس از ازدواج : نکته در اینجا این است که هر چه شما، خودتان، ارزش این نوع تمرینات را بیشتر ببینید، احتمال بیشتری وجود دارد که حرکت کنید.

چالش برانگیز کردن افکار و احساسات منفی، تطبیق ایده اصلی با خود، هنگامی که به ایده اولیه اهمیت نوشتن چیزها و کاهش سرعت تفکر خود رسیدید.

افسردگی پس از ازدواج : آماده شروع کار بر روی افکار، احساسات و حالات خود هستید. با این حال، چارچوب دقیقی که برای انجام این کار انتخاب می‌کنید باید چیزی باشد.

که خودتان تصمیم می‌گیرید: مهم است که از فرمی که استفاده می‌کنید راضی باشید. همچنین فرم های مختلف برای کار روی چیزهای مختلف مفید خواهد بود.

  درمان افسردگی سربازی

افسردگی پس از ازدواج : من شما را در اینجا با یک فرم ثبت فکر نسبتاً ابتدایی شروع کردم. حالا این به شما بستگی دارد که آن را متناسب با خودتان بسازید.

با این فرم ها آزمایش کنید و طرح های خود را امتحان کنید. اما همیشه نکته اساسی همه اینها را در نظر داشته باشید: به شما کمک می کند.

افسردگی پس از ازدواج : از ضربه زدن به مغزتان با بسیاری از نکات منفی جلوگیری کنید، دیدگاه بهتری نسبت به چیزها پیدا کنید و شروع به تقویت و گرما دادن به مغز خود کنید.

  آدرس های خرید حضوری سوماتریپتان

سوالاتی که باید برای خود به عنوان چالش مطرح کنید فرم های فکری چارچوب مفیدی هستند. اما البته ما باید بدانیم که چگونه افکار منفی خود را به چالش بکشیم.

افسردگی پس از ازدواج : ما قبلاً به چند ایده برای انجام این کار نگاه کرده‌ایم، و با مرور این کتاب در مورد بسیاری دیگر بحث خواهیم کرد.

گاهی اوقات بهترین مسیر برای چالش از طریق پیشنهادات منطقی است. گاهی اوقات بهتر است از افراد دلسوزتر استفاده کنید.

  افسردگی درمان نشده

افسردگی پس از ازدواج : در زیر مجموعه کوتاهی از چالش‌های مفید برای شروع ارائه شده است که به سه گروه تقسیم می‌شوند: برخی بر اساس عقلانیت و منطق. و برخی بر اساس شفقت; و برخی بر اساس رویکرد حل مسئله که به دنبال راه هایی برای فکر کردن در مورد مشکلات زندگی و مقابله با آنها است.

سؤالات عقلانی و منطقی • شواهدی که ممکن است اعتقاد من را تأیید کند چیست و چه شواهدی ممکن است آن را تأیید نکند؟ • اگر افسرده نبودم معمولاً این را چگونه می دیدم؟

  راههای مقابله با استرس زایمان

افسردگی پس از ازدواج : بنابراین تا چه حد این طرز تفکر منعکس کننده حالت روحی من است تا برخی «حقیقت»؟ • چه جایگزین هایی برای این دیدگاه ممکن است وجود داشته باشد؟

چه توضیحات دیگری برای این رویداد ممکن است وجود داشته باشد؟ • در حال حاضر چه نوع افکاری به من کمک می کند تا با این موضوع کنار بیایم؟

افسردگی پس از ازدواج : غلبه بر افسردگی • چگونه می توانم این رویداد را در مدت سه یا شش ماه ببینم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *