افسردگی پیش از قاعدگی

افسردگی پیش از قاعدگی : به عنوان مثال، هنگامی که ماکروفاژها برای اولین بار یک عامل عفونی را تشخیص می دهند، پیام رسان به نام اینترلوکین-۱ را آزاد می کنند.

این باعث می شود که سلول T کمک کننده اینترلوکین-۲ را آزاد کند، که رشد سلول های T را تحریک می کند (برای پیچیده کردن زندگی، حداقل نیم دوجین اینترلوکین اضافی با نقش های تخصصی تر وجود دارد).

افسردگی پیش از قاعدگی : در جبهه آنتی بادی، سلول های T نیز فاکتور رشد سلول B را ترشح می کنند. سایر دسته‌های پیام‌رسان، مانند اینترفرون‌ها، دسته‌های وسیعی از لنفوسیت‌ها را فعال می‌کنند.

  افسردگی در کودکان بیش فعال

فرآیند طبقه‌بندی سیستم ایمنی خود و غیر خود معمولاً به خوبی کار می‌کند (اگرچه انگل‌های استوایی واقعاً موذی مانند آنهایی که باعث شیستوزومیازیس می‌شوند.

افسردگی پیش از قاعدگی : تکامل یافته‌اند تا با دزدی دریایی امضای سلول‌های شما از سیستم ایمنی بدن شما فرار کنند).

سیستم ایمنی شما با خوشحالی زمان خود را صرف جدا کردن خود از غیر خود می کند: گلبول های قرمز، بخشی از ما. ابرو، طرف ما. ویروس، خوب نیست، حمله کنید.

افسردگی پیش از قاعدگی : سلول عضلانی، پسر خوب…. اگر مشکلی در مرتب‌سازی سیستم ایمنی رخ دهد چه؟

  درمان افسردگی فصلی پاییز

یک نوع خطای آشکار می تواند این باشد که سیستم ایمنی یک مهاجم عفونی را از دست می دهد. واضح است، خبر بد به همان اندازه بد، نوعی خطا است.

افسردگی پیش از قاعدگی : که در آن سیستم ایمنی تصمیم می‌گیرد چیزی مهاجم خطرناک است که واقعاً اینطور نیست.

در یک نسخه از این، برخی از ترکیبات کاملاً بی ضرر در دنیای اطراف شما یک واکنش هشدار را ایجاد می کند.

افسردگی پیش از قاعدگی : شاید چیزی باشد که به طور معمول مصرف می کنید، مانند بادام زمینی یا صدف، یا چیزی در هوا و بی ضرر، مانند گرده.

  آدرس های خرید حضوری مادوپار

اما سیستم ایمنی بدن شما به اشتباه تصمیم گرفته است که این نه تنها بیگانه بلکه خطرناک است و به سرعت عمل می کند. و این یک آلرژی است.

افسردگی پیش از قاعدگی : در نسخه دوم سیستم ایمنی که بیش از حد واکنش نشان می دهد، یک قسمت طبیعی بدن شما با یک عامل عفونی اشتباه گرفته می شود.

مورد حمله قرار می گیرد. هنگامی که سیستم ایمنی به اشتباه به بخش طبیعی بدن حمله می کند، ممکن است انواع بیماری های وحشتناک “خود ایمنی” ایجاد شود.

  با سه میلیارد چه کنیم

افسردگی پیش از قاعدگی : به عنوان مثال، در بیماری ام اس، بخشی از سیستم عصبی شما مورد حمله قرار می گیرد.

در دیابت نوجوانان، این سلول های لوزالمعده هستند که به طور معمول انسولین ترشح می کنند. همانطور که به زودی خواهیم دید، استرس اثرات نسبتاً گیج کننده ای بر بیماری های خودایمنی دارد.

افسردگی پیش از قاعدگی : تا کنون در این مرور کلی از سیستم ایمنی، ما بر چیزی به نام ایمنی اکتسابی تمرکز کرده‌ایم. فرض کنید برای اولین بار در معرض یک پاتوژن جدید و خطرناک، پاتوژن X قرار می گیرید.

  افسردگی بعد از ازدواج مردان

ایمنی اکتسابی دارای سه ویژگی است. اول، شما توانایی هدف قرار دادن پاتوژن X را به طور خاص، با آنتی بادی ها و ایمنی سلولی که به طور خاص آن پاتوژن را تشخیص می دهند.

افسردگی پیش از قاعدگی : به دست می آورید. این واقعاً به نفع شماست – گلوله ای که نام پاتوژن X روی آن نوشته شده است.

دوم، زمانی که برای اولین بار در معرض پاتوژن X قرار می گیرید، ایجاد این ایمنی طول می کشد – این شامل یافتن بهترین آنتی بادی و تولید هزاران نسخه از آن است.

  علل افسردگی زنان پس از زایمان

افسردگی پیش از قاعدگی : در نهایت، در حالی که شما اکنون آماده خواهید بود تا برای مدت طولانی به دنبال پاتوژن X بپردازید.

پس از اینکه دفاع خاص در خط قرار گرفت، قرار گرفتن مکرر در معرض پاتوژن X این دفاع های هدف را حتی بیشتر تقویت می کند.

افسردگی پیش از قاعدگی : چنین ایمنی اکتسابی یک اختراع بسیار شیک است و فقط در مهره داران یافت می شود. اما ما همچنین شامل یک شاخه ساده‌تر و قدیمی‌تر از سیستم ایمنی هستیم.

شاخه‌ای مشترک با گونه‌های دوردست مانند حشرات، به نام ایمنی ذاتی. در این حوزه، شما به خود زحمت نمی دهید.

  افسردگی سربازی

افسردگی پیش از قاعدگی : تا ابزاری برای هدف قرار دادن پاتوژن X به طور خاص با آنتی بادی هایی متفاوت از آنتی بادی هایی که مثلاً پاتوژن Y را هدف قرار می دهند.

به خود اختصاص دهید. در عوض، دومی که هر نوع پاتوژنی به سیستم شما ضربه می زند، این سیستم ایمنی غیر اختصاصی. پاسخ به عمل تبدیل می شود.

افسردگی پیش از قاعدگی : این پاسخ ایمنی عمومی معمولاً در نواحی ساحلی رخ می دهد که یک پاتوژن اولین جای پای خود را می گیرد.

  آدرس های خرید حضوری مونته لوکاست

مانند پوست یا بافت مخاطی مرطوب، مانند دهان یا بینی. به عنوان اولین قدم، بزاق شما حاوی دسته ای از آنتی بادی ها است.

افسردگی پیش از قاعدگی : که به طور کلی به هر نوع میکروبی که با آن برخورد می کند، حمله می کند، به جای اینکه ابزاری برای هدف قرار دادن مهاجمان خاص به دست آورد.

این آنتی بادی ها ترشح می شوند و مانند یک رنگ ضد عفونی کننده سطوح مخاطی شما را می پوشانند. علاوه بر این، در محل عفونت، مویرگ‌ها شل می‌شوند.

  مقابله با استرس و اضطراب شدید

افسردگی پیش از قاعدگی : به سلول‌های پاسخ ایمنی ذاتی اجازه می‌دهند تا از گردش خون خارج شوند و به ناحیه فوری عفونت نفوذ کنند.

این سلول ها شامل ماکروفاژها، نوتروفیل ها و سلول های کشنده طبیعی هستند که سپس به میکروب حمله می کنند.

افسردگی پیش از قاعدگی : شل شدن مویرگ‌ها همچنین باعث می‌شود که مایع حاوی پروتئین‌هایی که می‌توانند با میکروب‌های مهاجم مبارزه کنند.

از گردش خون جریان پیدا کنند. و در نتیجه آن چه اتفاقی می افتد؟ پروتئین ها با میکروب مبارزه می کنند، اما مایع همچنین باعث تورم ناحیه می شود.

  افسردگی بعد از ازدواج خواهر

افسردگی پیش از قاعدگی : باعث ادم می شود. این سیستم ایمنی ذاتی شما است که وارد عمل می شود و باعث التهاب می شود.

این یک دید کلی از عملکرد سیستم ایمنی به ما می دهد. وقت آن است که ببینیم استرس با ایمنی چه می کند. به طور طبیعی، همانطور که معلوم است.

افسردگی پیش از قاعدگی : چیزهای بسیار پیچیده تر از آنچه قبلاً مشکوک بود. عکسبرداری از یک سلول T کشنده طبیعی در حال حمله به سلول تومور. استرس چگونه عملکرد سیستم ایمنی را مهار می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *