افسردگی چطور درمان کنیم

افسردگی چطور درمان کنیم : من معتقدم که بیشتر تلاش‌ها برای درمان COPD از نقشه اشتباه استفاده شده است، بدون در نظر گرفتن این که بخشی از مشکل را می‌توان در اختلال عملکرد عصب واگ ردیابی کرد.

من معتقدم که علت COPD اغلب شامل فقدان فعالیت در شاخه شکمی عصب واگ است که باعث می شود فعالیت شاخه پشتی کنترل نشود.

افسردگی چطور درمان کنیم : شاخه پشتی برونشیول ها را منقبض می کند و ورود هوای کافی به ریه ها را دشوار می کند.

این انقباض برای حالت بی حرکت خاموش شدن مناسب است، به عنوان مثال، در تمساح پس از خوردن یک وعده غذایی بزرگ و باید بی حرکت دراز بکشد تا هضم شود.

  مبارزه با افسردگی پس از زایمان

افسردگی چطور درمان کنیم : اما اگر این انقباض کنترل نشود، برای هضم ثابت می شود. با این حال، اگر این انقباض کنترل نشود.

برای انسان هایی که سعی می کنند در زندگی روزمره به طور طبیعی عمل کنند، مشکل ساز می شود. استفاده از تمرین پایه برای فعال کردن عملکرد شاخه شکمی عصب واگ، افراد را از حالت خاموشی شاخه پشتی خارج می کند.

  پیام های انگیزشی مشاوره

افسردگی چطور درمان کنیم : به طوری که برونشیول های آنها دیگر منقبض نمی شود. تمرین اولیه، همراه با کشش مری، تنها چند دقیقه طول می کشد.

هیچ داروی تجویزی مورد نیاز نیست، و بلافاصله موثر است، بدون عوارض جانبی منفی. برای من، این شواهدی است که توضیح گسترده‌ای که در مورد علت COPD پذیرفته شده است، تمام داستان نیست.

افسردگی چطور درمان کنیم : مردی که تحت درمان قرار گرفتم عکس‌های اشعه ایکس و اسکن‌هایی را برایم آورد که نواحی سفید ریه‌هایش را نشان می‌داد و به او گفته شد که این نواحی فیبرهایی هستند که باعث محدودیت تنفسی می‌شوند.

  آدرس های خرید حضوری ولتارن

اگر پس از ده دقیقه از درمان من، او می‌توانست طبیعی‌تر نفس بکشد، این ایده که تنفس او توسط فیبرها محدود شده است، قابل قبول نیست.

افسردگی چطور درمان کنیم : یا حداقل می‌توانیم بگوییم که این تنها توضیح نبود. برای این مرد مبتلا به COPD، بهبود عملکرد عصب واگ شکمی، بازگرداندن سر از موقعیت رو به جلو، و تسهیل عملکرد دیافراگم تنفسی به بهبود ظرفیت حیاتی او کمک کرد.

این با آزمایشات بیمارستانی تایید شد. تنفس دیافراگمی تنفس دیافراگمی خوب یک عنصر مهم در تعامل اجتماعی است.

  ویلای باشکوه 30 میلیاردی در تهران

افسردگی چطور درمان کنیم : هر فردی که در کلینیک خود مشاهده کرده ام و در وضعیت استرس یا فعالیت واگ پشتی قرار دارد، الگوی تنفسی مختل دارد.

تنفس طبیعی باید شامل حرکت بالا و پایین دیافراگم باشد. برای ارزیابی اینکه آیا این اتفاق می افتد یا خیر، دستانم را به آرامی روی دو طرف قفسه سینه در سطح دو دنده آخر قرار می دهم.

افسردگی چطور درمان کنیم : اگر تنفس دیافراگمی وجود داشته باشد، می توانم حرکت جانبی دو دنده پایینی را در هر دو طرف تشخیص دهم.

  درمان افسردگی در زمان بارداری

با این حال، اگر فتق هیاتال وجود داشته باشد، می توانم حرکت جانبی را در سمت راست احساس کنم، اما تقریبا هیچ حرکتی را در سمت چپ احساس نمی کنم.

افسردگی چطور درمان کنیم : هنگامی که نمی توانیم با پایین آوردن طبیعی دیافراگم تنفسی آنها دم بکشیم، راه های جایگزینی برای ایجاد فضا برای ریه های در حال گسترش پیدا می کنیم.

یکی از راه های بسیار رایج بالا بردن شانه ها و دنده های بالایی است. به این حالت تنفس دنده ای زیاد می گویند (“کستال” به دنده ها اشاره دارد). به این کار تنفس دنده ای بلند گفته می شود (“کستال” به دنده ها اشاره دارد). این الگوی تنفس با احساسات ترس، اضطراب و وحشت همراه است.

  سرمایه گذاری با 5 میلیارد

افسردگی چطور درمان کنیم : یکی دیگر از الگوهای رایج در تنفس غیر دیافراگمی، دم با استفاده از عضلات شکم است. گاهی اوقات، زمانی که معمولاً دچار تنگی نفس می‌شویم.

شکم منبسط، نرم و شل می‌شود. ماهیچه های شکم خیلی نرم هستند و وقتی شل می شوند، روده ها پایین می آیند و ریه ها را به سمت پایین می کشند.

  افسردگی مزمن چیه

افسردگی چطور درمان کنیم : گاهی اوقات مردم این را “تنفس شکمی” می نامند و آن را به عنوان یک علامت خوب تعبیر می کنند زیرا می بینند که نفس به داخل شکم می رود.

با این حال، به طور فعال شامل سفت کردن دیافراگم تنفسی نمی شود. افرادی که از این طریق تنفس می کنند، اغلب عضلات شکم خود را روی دم محکم می گیرند.

  آدرس های خرید حضوری اسپیرونولاکتون

افسردگی چطور درمان کنیم : عضلات شکم آنها سفت می شود. این الگوی تنفس با عصبانیت همراه است. در حالت ایده آل، شکم و قفسه سینه همزمان به صورت ریتمیک منبسط و منقبض می شوند.

دو دنده پایینی (R11 و R12) با انبساط به طرفین، پایین و عقب حرکت می کنند. پنج دنده بعدی به سمت بالا (R6-R10) به طرفین می چرخند. این حرکت جانبی به حرکت “دسته سطل” تشبیه شده است.

افسردگی چطور درمان کنیم : گروه بعدی دنده‌های بالای آن‌ها (R5 تا R1) با حرکتی که به عنوان «دسته پمپ» توصیف می‌شود، همراه با جناغ به سمت بالا بلند می‌شوند.

  بهترین کار با 2 میلیارد

اگر تونوس مطلوب را در دیافراگم از دست بدهیم، تونوس مناسب را در کل سیستم اسکلتی عضلانی خود نیز از دست می دهیم.

افسردگی چطور درمان کنیم : ما تمایل داریم در بدن خود فرو بریم و تنفس فردی را نشان دهیم که خاموش است و رفتار افسردگی از خود نشان می دهد.

از طرف دیگر، اگر دیافراگم را سفت کرده و روی روده خود فشار دهیم، بدن و تنفس فردی را در حالت عصبانیت به دست می آوریم.

  آدرس های خرید حضوری گراس

افسردگی چطور درمان کنیم : عصب واگ دارای فیبرهای حسی و حرکتی است که بر حرکات تنفسی تأثیر می گذارد و تحت تأثیر قرار می گیرد.

در شاخه تنفسی عصب واگ، چهار برابر تعداد اعصاب حرکتی (وابران یا انتقال دهنده به بیرون) رشته های عصبی حسی (آوران یا انتقال دهنده به داخل) وجود دارد و این رشته ها دائماً بر عملکرد دیافراگم تنفسی نظارت می کنند.

افسردگی چطور درمان کنیم : عملکرد صحیح فیبرهای حرکتی واگ شکمی برای تسهیل تنفس آرام و کارآمد ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *