افسردگی چیست و راه درمان

افسردگی چیست و راه درمان : هرکسی که دوست دارد برای مدت طولانی روی یک صندلی راحتی بنشیند و به موسیقی کلاسیک گوش دهد، احساس خوبی را می‌داند.

که در نهایت پس از گوش دادن به چند قطعه به آن دست می‌یابد. این نه تنها به دلیل زیبایی موسیقی بلکه به دلیل کند شدن تنفس ما برای مطابقت با سرعت کند موسیقی است.

افسردگی چیست و راه درمان : از آنجایی که تنفس فرد مطابق با سرعت موسیقی تنظیم می شود، موسیقی بسیار سریع باید هورمون های استرس را افزایش دهد.

در حالی که موسیقی آهسته تر باید اثر معکوس داشته باشد. این در واقع همان چیزی است که مشاهده شده است.

  افسردگی در یائسگی

افسردگی چیست و راه درمان : مطالعه‌ای که توسط دکتر ژیلبرتو گرا از مرکز مطالعات اعتیاد به مواد مخدر در پارما، ایتالیا انجام شد.

به این نتیجه رسید که افزایش قابل‌توجهی در فشار خون، سرعت تنفس و غلظت هورمون استرس کورتیزول در نوجوانان ۱۸ ساله‌ای که به تکنو گوش می‌دادند، وجود دارد.

افسردگی چیست و راه درمان : موسیقی در مطالعه دیگری که با دکتر ایزابل پرتز از دانشگاه مونترال انجام دادم، دانشجویان دانشگاه را در معرض یک موقعیت استرس زا قرار دادیم.

  افسردگی شغلی

پس از این، از اولین گروه از شرکت کنندگان خواستیم تا ۳۰ دقیقه در سکوت استراحت کنند، در حالی که گروه دوم شرکت کنندگان را در معرض موسیقی آرامش بخش قرار دادیم.

افسردگی چیست و راه درمان : نتایج نشان داد که سطح هورمون های استرس در گروهی که پس از قرار گرفتن در معرض استرس به موسیقی آرامش بخش گوش می دادند.

بسیار سریعتر از گروه دیگر کاهش یافت. در مطالعه دیگری که من با دکتر سیلوی هبرت و تیم او در دانشگاه مونترال انجام دادم.

  برای رفع افسردگی در دوران بارداری

افسردگی چیست و راه درمان : ارزیابی کردیم که آیا موسیقی بسیار سریعی که معمولاً در بازی‌های ویدیویی استفاده می‌شود.

می‌تواند بر تولید هورمون‌های استرس از طریق هماهنگ‌سازی اثر داشته باشد یا خیر. نفس کشیدن. بنابراین ما هورمون های استرس را قبل و بعد از بازی های ویدیویی توسط مردان جوان اندازه گیری کردیم.

افسردگی چیست و راه درمان : نیمی از شرکت کنندگان با موسیقی پس زمینه سریع به عنوان بخشی از بازی بازی کردند و نیمی دیگر بدون موسیقی.

نتایج حاکی از افزایش هورمون استرس در میان شرکت‌کنندگانی بود که بازی را با موسیقی انجام می‌دادند، در حالی که سطح هورمون‌های استرس در بین شرکت‌کنندگانی که بدون موسیقی بازی می‌کردند.

  افسردگی بعد از طلاق زنان

افسردگی چیست و راه درمان : افزایش نداشت. این نتایج نشان می‌دهد که موسیقی تأثیر بسیار قدرتمندی بر هماهنگ‌سازی تنفس ما و به‌طور گسترده بر تولید هورمون‌های استرس ما دارد.

البته این بدان معنا نیست که ما باید نوجوانان خود را مجبور کنیم به موسیقی کلاسیک گوش دهند یا بازی های ویدیویی را متوقف کنند.

افسردگی چیست و راه درمان : ما با این کار به آنها استرس زیادی وارد می کنیم! با این حال، اگر استرس دارید اما باید فرزندان خود را حمام کنید.

  افسردگی شدید در جوانان

بهتر است قبل از انجام آن به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. در مورد نوجوانان، همیشه این امکان برای آنها وجود دارد.

افسردگی چیست و راه درمان : که با رقصیدن با موسیقی مورد علاقه خود استرس را از بین ببرند! از شر انرژی ای که بسیج کرده اید خلاص شوید! در بخش قبل دیدیم.

که تنفس ابزار بسیار موثری برای کاهش تولید هورمون های استرس به بدن است. یکی دیگر از راه‌های خوب کاهش این هورمون‌ها در زمان‌های استرس‌زا، حرکت است: دویدن، انجام یک ورزش فعال، رقصیدن – به طور خلاصه، ورزش. باز هم دلیل آن بسیار ساده است.

  علائم افسردگی فصل زمستان

افسردگی چیست و راه درمان : همانطور که اکنون می دانید، وقتی مغز شما تهدیدی را در محیط شما تشخیص می دهد.

مقدار زیادی هورمون استرس تولید می کند تا با ماموت بجنگد یا اگر خیلی بزرگ باشد فرار می کند و به شما امکان می دهد زنده بمانید.

افسردگی چیست و راه درمان : در فصلی که توضیح می‌دهد چرا امروزه ما تا این حد استرس داریم، دیدیم که در دوران ماقبل تاریخ، مردم تمام انرژی را که با کشتن ماموت بسیج کرده بودند.

  از تنهایی افسردگی گرفتم

یا اگر حیوان بیش از حد قدرتمند بود، از دست دادند. اما امروزه ما معمولاً انرژی را که بسیج می کنیم از بین نمی بریم.

افسردگی چیست و راه درمان : از آنجایی که مغز تفاوت بین یک ماموت ماقبل تاریخ و ترافیک صبح دوشنبه را نمی داند، مسلم است.

که انرژی بسیج شده صرف کشتن ماموت یا فرار از آن شده است و بنابراین دستور می دهد که سریع غذا بخوریم تا ذخایر انرژی خود را حفظ کنیم.

  افسردگی قبل از قاعدگی

افسردگی چیست و راه درمان : در مورد ماموت، انسان های ماقبل تاریخ انرژی بسیج شده را به یک طریق خرج می کردند.

با این حال، یک فرد مدرن که پشت فرمان ماشین گیر می کند، این کار را نمی کند، بنابراین تمام چربی ها و قندهای اضافی در شکم جمع می شوند.

افسردگی چیست و راه درمان : در نهایت منجر به چاقی شکمی می شوند. پس انرژی را از خود دور کنید! این یک واقعیت است.

که وقتی استرس داریم باید تا حد امکان ورزش کنیم. چرا؟ زیرا در مواقع استرس، بدن مقدار زیادی انرژی را برای مبارزه یا فرار از تهدید بسیج می کند.

  علت افسردگی فصل زمستان

افسردگی چیست و راه درمان : اما ما باید از این انرژی استفاده کنیم. اگر نه، شروع به ایجاد استرس مزمن خواهد کرد.

یک بار در حین سخنرانی عمومی که همسایه ام در آن شرکت کرده بود، اشتباه کردم که گفتم وقتی خیلی استرس دارم، دویدن می روم.

افسردگی چیست و راه درمان : از آن به بعد، هر وقت از دویدن برمی گشتم، همسایه ام از من می پرسید چه چیزی باعث استرس من شده است!

  علت افسردگی شبانه

مطالعه ای که توسط دکتر اولریکه ریمل از دانشگاه زوریخ در سوئیس انجام شد، تأثیر ورزش بر واکنش های استرس را مورد بررسی قرار داد.

افسردگی چیست و راه درمان : محققان گروهی از ورزشکاران نخبه، گروهی از ورزشکاران آماتور و گروهی را که در هیچ فعالیت ورزشی شرکت نمی کردند.

در معرض یک استرس روانی قرار دادند. نتایج نشان داد که ورزشکاران نخبه نسبت به شرکت‌کنندگانی که اصلاً ورزش نمی‌کردند.

افسردگی چیست و راه درمان : پاسخ هورمون استرس کمتری داشتند. سطح هورمون استرس برای ورزشکاران آماتور بین دو گروه دیگر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *