افسردگی کودکان درمان

افسردگی کودکان درمان : سگ‌های وحشی و مانگوس‌های کوتوله نمونه‌هایی از موقعیت دوم را ارائه می‌کنند که در آن تبعیت چندان بد نیست.

مسلط بودن در این گونه ها به معنای زندگی لوکس، به دست آوردن بی دردسر بهترین ها و گاه به گاه موزه هنر نیست.

افسردگی کودکان درمان : هیچ کدام از آن چیزهای موجود نیست. درعوض، مسلط بودن مستلزم تثبیت مرتب مرتبه بالا از طریق پرخاشگری آشکار است.

فرد بارها و بارها مورد آزمایش قرار می گیرد. همانطور که اسکات و نانسی کریل در دانشگاه ایالتی مونتانا نشان دادند.

  افسردگی برای سربازی

افسردگی کودکان درمان : این حیوانات در میان گونه‌هایی که سطح گلوکوکورتیکوئید پایه بالایی دارند، نیستند، بلکه حیوانات غالب هستند.

اخیراً، من و ابوت از تلاش‌های مشترک تعداد زیادی از همکارانی که مسائل فیزیولوژی رتبه/استرس را در نخستی‌های غیرانسانی مطالعه کرده‌اند، استفاده کردیم.

افسردگی کودکان درمان : ما رسمیت دادیم که چه ویژگی‌هایی از جامعه نخستی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که آیا این حیوانات غالب یا زیردست هستند که پاسخ‌های استرس‌زای بالایی دارند.

  بهترین ماشین با 900 میلیون

برای متخصصان هر گونه نخستی‌ها، سؤالات یکسانی را مطرح کردیم: در گونه‌ای که مطالعه می‌کنید، غالب بودن چه پاداشی دارد؟

افسردگی کودکان درمان : پرخاشگری چقدر در حفظ سلطه نقش دارد؟ یک فرد زیردست چقدر غم باید تحمل کند؟ زیردستان آن گونه چه منابعی برای مقابله و حمایت (از جمله حضور خویشاوندان) در اختیار دارند؟ چه جایگزین های پنهانی برای رقابت موجود است؟

اگر زیردستان به قوانین تقلب کنند، چقدر احتمال دارد گرفتار شوند و مجازات آن چقدر بد است؟ هر چند وقت یکبار سلسله مراتب تغییر می کند؟

  افسردگی بعد سربازی

افسردگی کودکان درمان : در میان هفده سوال پرسیده شده در مورد ده ها گونه مختلف که مقادیر مناسبی از داده های موجود برای آنها وجود دارد، بهترین پیش بینی کننده افزایش سطح گلوکوکورتیکوئید در میان حیوانات زیردست این است.

که آیا آنها مکررا توسط افراد غالب مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و آیا فرصتی برای حمایت اجتماعی ندارند. . بنابراین رتبه به معنای چیزهای مختلف در گونه های مختلف است.

  رابطه افسردگی و طلاق

افسردگی کودکان درمان : به نظر می رسد که رتبه همچنین می تواند به معنای چیزهای متفاوتی در گروه های اجتماعی مختلف در یک گونه باشد.

نخستی شناسان این روزها در مورد “فرهنگ” نخستی ها صحبت می کنند، و این یک اصطلاح انسانی نیست.

افسردگی کودکان درمان : برای مثال، شامپانزه‌ها در بخشی از جنگل‌های بارانی می‌توانند فرهنگ بسیار متفاوتی از فرهنگ چهار دره‌های مردمی داشته باشند.

فرکانس‌های متفاوت رفتارهای اجتماعی، استفاده از صداهای مشابه اما با معانی متفاوت (به عبارت دیگر، چیزی که به مفهوم “یک” نزدیک می‌شود. گویش»)، انواع مختلف استفاده از ابزار.

  کاشت مو

افسردگی کودکان درمان : و تفاوت های بین گروهی بر رابطه رتبه-استرس تأثیر می گذارد. یک نمونه در میان میمون‌های رزوس ماده یافت می‌شود.

جایی که زیردستان معمولاً غم و اندوه زیادی را تحمل می‌کنند و سطح گلوکوکورتیکوئید پایه بالایی دارند – به جز در یک گروه اجتماعی که مورد مطالعه قرار گرفت، که به دلایلی، نرخ بالایی از رفتارهای آشتی‌جویانه در بین حیوانات پس از دعوا داشت.

  با 8 میلیارد چه ماشینی بخرم

افسردگی کودکان درمان : همین امر در یک سرباز بابون که اتفاقاً مکانی نسبتاً خوش‌خیم برای یک فرد پایین‌رده بود، یافت می‌شود.

مثال دیگر به بابون‌های نر مربوط می‌شود که، همانطور که اشاره شد، زیردستان معمولاً سطح گلوکوکورتیکوئید بالایی دارند.

افسردگی کودکان درمان : به جز در یک خشکسالی شدید، زمانی که نرهای غالب آنقدر مشغول جستجوی غذا بودند که وقت یا انرژی لازم برای مزاحمت دیگران را نداشتند.

از قضا، برای یک حیوان زیردست، یک عامل استرس زای محیطی می تواند یک نعمت باشد، تا جایی که شما را از یک استرس اجتماعی شدیدتر نجات دهد).

  افسردگی قبل پریودی

افسردگی کودکان درمان : یک تفاوت مهم بین گروهی در پاسخ به استرس مربوط به ثبات سلسله مراتب سلطه است.

حیوانی را در نظر بگیرید که مثلاً شماره ۱۰ در سلسله مراتب است. در یک سیستم پایدار، آن فرد در ۹۵ درصد مواقع توسط شماره ۹ مغلوب می شود.

افسردگی کودکان درمان : اما به نوبه خود، ۹۵ درصد مواقع شماره ۱۱ را درهم می زند. در مقابل، اگر شماره ۱۰ تنها ۵۱ درصد از تعاملات را با شماره ۱۱ به دست آورد.

  بهترین ماشین با 1 میلیارد

این نشان می دهد که این دو ممکن است نزدیک به تغییر موقعیت باشند. در یک سلسله مراتب پایدار، ۹۵ درصد از تعاملات بالا و پایین رتبه، وضعیت موجود را تقویت می کند.

افسردگی کودکان درمان : تحت چنین شرایطی، افراد مسلط به طور پایداری تثبیت شده‌اند و تمام مزیت‌های روان‌شناختی موقعیت خود را دارند.

کنترل، قابل پیش‌بینی و غیره. و در این شرایط، در میان گونه‌های مختلف پستاندارانی که در بالا مورد بحث قرار گرفت، این افراد غالب هستند که سالم‌ترین پاسخ‌های استرس را دارند.

  درمان افسردگی زنان بعد از زایمان

افسردگی کودکان درمان : در مقابل، دوره‌های نادری وجود دارد که سلسله‌مراتب بی‌ثبات می‌شود – برخی از افراد کلیدی مرده، شخصی با نفوذ به گروه منتقل شده است.

برخی از مشارکت‌های ائتلافی محوری شکل گرفته یا از هم جدا شده است – و یک انقلاب نتیجه می‌گیرد که حیوانات در رتبه‌های چپ و راست تغییر می‌کنند.

  مبارزه با افکار منفی در افسردگی

افسردگی کودکان درمان : تحت چنین شرایطی، معمولاً این افراد مسلط هستند که در مرکز توفان بی‌ثباتی قرار دارند.

در معرض بیشترین درگیری‌ها، بیشترین چالش‌ها هستند و بیشترین تأثیر را از اره کردن سیاست‌های ائتلافی می‌بینند.

افسردگی کودکان درمان : در طول چنین دوره های ناپایداری در بین همان گونه های نخستی، افراد غالب دیگر سالم ترین پاسخ های استرس را ندارند.

بنابراین در حالی که رتبه یک پیش بینی کننده مهم تفاوت های فردی در پاسخ به استرس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *