افسردگی گرفتم چیکار کنم

افسردگی گرفتم چیکار کنم : آنها الکترودهایی را در مغز موش ها کاشته بودند و مناطقی را اینجا و آنجا تحریک می کردند تا ببینند چه اتفاقی می افتد. با این کار آنها ناحیه خارق العاده ای از مغز را پیدا کردند.

هر زمان که این ناحیه تحریک می شد، موش به طرز باورنکردنی خوشحال می شد. پس چگونه می توان تشخیص داد که موش به طرز باورنکردنی خوشحال است؟

افسردگی گرفتم چیکار کنم : از موش می‌خواهید که به شما بگوید، با ترسیم چند بار که حاضر است یک اهرم را فشار دهد تا با تحریک در آن قسمت از مغز پاداش دریافت کند.

  افسردگی زایمان مردان

معلوم شد که موش‌ها روی آن اهرم تا حد مرگ کار می‌کنند تا تحریک شوند. آنها ترجیح می دهند در آنجا تحریک شوند تا زمانی که گرسنه هستند.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : یا رابطه جنسی دارند یا مواد مخدر دریافت کنند، حتی زمانی که معتاد هستند و در حال ترک هستند.

منطقه ای از مغز که در این مطالعات مورد هدف قرار گرفت، بلافاصله “مسیر لذت” نامیده شد و از آن زمان به شهرت رسیده است.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : این که انسان مسیر لذتی دارد، اندکی بعد با تحریک بخشی مشابه از مغز انسان در طی جراحی مغز و اعصاب کشف شد.

  چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم

نتایج بسیار شگفت انگیز است. چیزی در امتداد این جمله “آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه، پسر، احساس خوبی دارد.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : مثل این است که پشتتان مالیده شود، اما در عین حال شبیه به سکس یا بازی در حیاط خلوت در میان برگ‌ها وقتی بچه هستید و مامان شما را برای شکلات داغ می‌خواند و بعد با پاها لباس خوابتان را می‌پوشید…» کجا می توانیم ثبت نام کنیم؟

به نظر می‌رسد این مسیر لذت از دوپامین به‌عنوان یک انتقال‌دهنده عصبی استفاده زیادی می‌کند (و در فصل ۱۶، خواهیم دید که چگونه دوپامین بیشتر از اینکه به خود پاداش بدهد، انتظار پاداش را نشان می‌دهد).

  نشانه های افسردگی در زنان خانه دار

افسردگی گرفتم چیکار کنم : قوی ترین شواهد برای این موضوع، توانایی داروهای تقلید کننده دوپامین، مانند کوکائین، برای عمل به عنوان سرخوش است.

ناگهان، به نظر قابل قبول است که این فرضیه را مطرح کنیم که افسردگی، که بیش از همه با نارسایی مشخص می شود، ممکن است.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : دوپامین بسیار کمی را شامل شود و بنابراین، اختلال در عملکرد آن مسیرهای لذت. بنابراین، در مورد انتقال دهنده های عصبی دخیل در افسردگی، این سه مورد بزرگ هستند.

  بیماری افسردگی و خودکشی

و این روزها احتمالاً بیشترین توجه برای سروتونین و کمترین میزان برای دوپامین است. همه داروهای ضد افسردگی پیشرو – SSRI ها، و کلاس های قدیمی تر مانند سه حلقه ای یا مهارکننده های MAO – با تغییر سطح یک یا چند مورد از این سه انتقال دهنده عصبی کار می کنند.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : در این مرحله، هیچ چیزی شبیه به علمی نیست که کدام نوع از افراد به کدام نوع از داروهای ضد افسردگی بهتر پاسخ می دهند.

  اختلال دوقطبی و وسواس فکری

به طور طبیعی، موجی از انتقال دهنده های عصبی دیگر ممکن است درگیر باشند. یکی از موارد بسیار جالب، ماده P نامیده می شود. دهه ها کار نشان داده است.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : که ماده P در درک درد نقش دارد و نقش عمده ای در فعال کردن مسیرهای نخاعی که در فصل ۹ مورد بحث قرار گرفت، ایفا می کند.

به طور قابل توجهی، برخی از مطالعات اخیر نشان می دهد که داروهایی که مانع از درد می شوند. عمل ماده P می تواند در برخی افراد به عنوان ضد افسردگی عمل کند.

  آدرس های خرید حضوری پرومتازین

افسردگی گرفتم چیکار کنم : این در مورد چیست؟ شاید احساس افسردگی به عنوان یک بیماری «درد روانی» بیش از یک استعاره باشد.

نوروآناتومی و افسردگی در اینجا تصویری از ظاهر مغز را معرفی می‌کنم تا علاوه بر شیمی عصبی مورد بحث، راه دومی را در نظر بگیرم که در آن عملکرد مغز در افراد افسرده ممکن است غیرطبیعی باشد.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : یک منطقه فرآیندهایی مانند تنفس و ضربان قلب شما را تنظیم می کند. این شامل هیپوتالاموس است که مشغول ترشح هورمون ها و آموزش سیستم عصبی خودمختار است.

  آدرس های خرید حضوری لورازپام

اگر فشار خون شما به شدت کاهش می یابد و باعث پاسخ استرس جبرانی می شود، این هیپوتالاموس، مغز میانی و مغز عقبی است که به دنده حرکت می کنند.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : همه انواع مهره داران در اینجا تقریباً ارتباطات یکسانی دارند. مغز سه گانه. در بالای آن ناحیه ای به نام سیستم لیمبیک قرار دارد که عملکرد آن با احساسات مرتبط است.

ما به عنوان پستانداران، سیستم لیمبیک بزرگی داریم. مارمولک ها سیستم های لیمبیک نسبتاً کوچکی دارند – آنها به دلیل پیچیدگی زندگی عاطفی خود مورد توجه نیستند.

  افسردگی و خواب آلودگی

افسردگی گرفتم چیکار کنم : اگر با استشمام بوی یک رقیب تهدید کننده به استرس پاسخ می دهید، این سیستم لیمبیک شما است که درگیر است. بالاتر از آن قشر است.

همه افراد در قلمرو حیوانات برخی از آنها را دارند، اما این یک تخصص واقعی پستانداران است. کورتکس شناخت انتزاعی انجام می دهد، فلسفه اختراع می کند.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : به یاد می آورد که کلید ماشین شما کجاست. مطالب فصل قبل حالا یک لحظه فکر کنید. فرض کنید توسط یک فیل گول خوردید.

  افسردگی شب تولد

ممکن است بعد از آن غیبت خاصی از لذت، شاید احساس غم و اندوه احساس کنید. کمی عقب ماندگی روانی-حرکتی را ایجاد کنید.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : شما مثل همیشه مشتاق تمرینات ورزشی خود نیستید. خواب و تغذیه ممکن است مختل شود.

سطح گلوکوکورتیکوئید ممکن است کمی بالا باشد. رابطه جنسی ممکن است برای مدتی جذابیت خود را از دست بدهد.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : سرگرمی ها چندان فریبنده نیستند. نمی پرید تا با دوستان بیرون بروید؛ شما از آن بوفه ای که همه چیز را می توانید میل کنید عبور می کنید.

  افسردگی معافیت سربازی

برخی از علائم افسردگی به نظر می رسد؟ حال، در دوران افسردگی چه اتفاقی می افتد؟ فکری در مورد مرگ و میر خود یا یکی از عزیزانتان می اندیشید.

افسردگی گرفتم چیکار کنم : کودکانی را در اردوگاه‌های پناهندگان تصور می‌کنید، جنگل‌های بارانی ناپدید می‌شوند و گونه‌های بی‌پایانی از زندگی تبخیر می‌شوند.

کوارتت‌های زهی اواخر بتهوون، و ناگهان برخی از همان علائم را تجربه می‌کنید که پس از گول زدن توسط فیل. در یک سطح فوق العاده ساده، شما حدود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *