افسردگی یائسگی زودرس

افسردگی یائسگی زودرس : به جای کارهایی که نمی توانید، روی کارهایی که می توانید انجام دهید تمرکز کنید. دوستان در مورد شما چه می گویند؟

برخی از مضرات تأیید دائمی و برخی از مزایای یادگیری نحوه پذیرش عدم تأیید بدون حمله به خود را به خود یادآوری کنید.

افسردگی یائسگی زودرس : تایید حس خوبی دارد اما نمی توانید عزت نفس خود را بر اساس آن قرار دهید. سعی کنید بیشتر خودتان را ستایش کنید و وقتی این کار را می کنید از ناباوری آن بپرهیزید.

همانطور که با یک دوست رفتار می کنید با خودتان رفتار کنید. به خود یادآوری کنید که لازم نیست نوکر کسی باشید.

  افسردگی فصلی زمستان

افسردگی یائسگی زودرس : سعی کنید در مورد نیازهای خود قاطع باشید (به فصل ۱۶ مراجعه کنید). یکی از مشکلات عمده در مورد نیاز بیش از حد به تایید این است که می تواند منجر به احساس فرودستی از خود شود.

گویی نمی توانیم به ابتکار خودمان کار زیادی انجام دهیم اما همیشه باید اجازه بگیریم. ما احساس می کنیم که باید اطمینان حاصل کنیم که هر کاری که می خواهیم انجام دهیم.

افسردگی یائسگی زودرس : مورد تایید دیگران است. این نوع تبعیت، آسیب پذیری ما را در برابر افسردگی افزایش می دهد.

  درمان افسردگی شدید در نوجوانان

تایید، تبعیت و قلدری عروسک خیمه شب بازی همانطور که همه ما می دانیم عروسک اسباب بازی ای است که با کشیدن نخ ها توسط عروسک گردان حرکت می کند.

افسردگی یائسگی زودرس : سیم ها را بالا و پایین بکشید و عروسک ها می رقصند. بگذارید تارها سست شوند و عروسک‌ها شکست بخورند.

گاهی اوقات، اگر بیش از حد به تایید وابسته شویم، در واقع خود را به افراد دست نشانده تبدیل می‌کنیم: اگر دیگران ما را تایید کنند.

افسردگی یائسگی زودرس : احساس خوبی داریم، اما اگر آنها را تایید نکنند، شکست می‌خوریم. البته، تأیید زمانی که به ما کمک می کند شغلی پیدا کنیم یا وارد یک رابطه شویم.

  با 9 میلیارد چه ماشینی بخرم

ممکن است اهمیت زیادی داشته باشد. با این حال، یک مشکل جدی زمانی پیش می‌آید که اگر تأییدی را که می‌خواهیم دریافت نکنیم، درباره خود قضاوت منفی می‌کنیم.

افسردگی یائسگی زودرس : اگر تعجب می کنید که آیا تمایلات عروسکی دارید، به رویداد اخیری فکر کنید که باعث ناراحتی شما شده است که شامل عدم تایید یا انتقاد است.

اکنون افکار خود را بنویسید و بررسی کنید که آیا عدم تایید باعث ایجاد افکار منفی در شما شده است یا خیر. اگر چنین بود، در نظر بگیرید که ذهن منطقی/مهربان چه خواهد گفت.

  مبارزه با افسردگی و اضطراب

افسردگی یائسگی زودرس : این یک مثال است: شما آنچه را که فکر می کردید ایده خوبی بود در محل کار دیگران قرار دادید، اما آنها تحت تاثیر قرار نگرفتند و گفتند که آن را ضعیف ارزیابی کرده اید.

افکار منفی شما ممکن است شامل موارد زیر باشد: اوه نه! آنها باید فکر کنند که من خیلی باهوش نیستم. این وحشتناکه.

افسردگی یائسگی زودرس : من به آبرویم لطمه زدم باید بیشتر فکر می کردم من احمق هستم که در برابر چنین انتقادهایی باز شده ام.

چرا من همیشه پای بزرگم را در آن می گذارم؟ شما ممکن است این افکار منفی را با گزینه‌های زیر به چالش بکشید: • خوب، ناامیدکننده است.

  آدرس های خرید حضوری کلیندامایسین

افسردگی یائسگی زودرس : که ایده من مورد توجه قرار نگرفت، اما شهرت در حوادث منفرد مانند این آسیب نمی‌بیند. شاید من ناراحتم چون غرورم کمی جریحه دار شده است.

من میتوانم با آن کنار بیایم. • دیگران نیز مورد انتقاد قرار می گیرند – نه فقط من. • هیچ چیز ریسک نکرد، چیزی به دست نیاورد.

افسردگی یائسگی زودرس : اگر بتوانم یاد بگیرم با این نوع انتقاد کنار بیایم به جای اینکه به خودم بگویم چقدر بد است یا چقدر احمق هستم.

  چگونه اختلال دو قطبی را تشخیص دهیم

در آینده بهتر می توانم کنار بیایم و اعتماد به نفسم را افزایش خواهم داد. • عزت نفس من نیازی به این ندارد که دیگران در مورد پیشنهاداتم چه فکر می کنند.

افسردگی یائسگی زودرس : مگر اینکه به خودم بگویم که اینطور است. ۹۳ غلبه بر افسردگی • حتی اگر شکست بخورم، این من را به یک فرد احمق تبدیل نمی کند.

و در هر صورت، شکست به ندرت همه یا هیچ است. بخش هایی از ایده من هنوز خوب است – فقط باید بیشتر روی آنها کار کنم.

افسردگی یائسگی زودرس : من به ناامیدی ام اجازه می دهم تمام جنبه های مثبت خودم را بپوشاند. راضی کردن دیگران همچنین ممکن است به شما کمک کند.

  درمان افسردگی فصل پاییز

که به این فکر کنید که آیا برای جلب رضایت دیگران خیلی سخت کار می کنید تا رضایت آنها را جلب کنید. اگر چنین است، ممکن است.

افسردگی یائسگی زودرس : در نهایت به عنوان یک زیردستان با از دست دادن احساس هویت خود مواجه شوید (به زیر مراجعه کنید). یکی از معایب بزرگ وابستگی بیش از حد به تأیید دیگران این است.

که ممکن است کارهایی را انجام دهید که واقعاً نمی خواهید انجام دهید – و بعداً احساس رنجش کنید. بنابراین یکی از مزیت های یادگیری نحوه جلوگیری از ناراحتی بیش از حد از عدم تایید این است.

  خرید خانه با 2 میلیارد

افسردگی یائسگی زودرس : که به شما کمک می کند مستقل تر شوید. این بدان معنا نیست که ما خودخواه می شویم و به دیگران اهمیت نمی دهیم.

یا خودخواهانه مسیر خود را بدون توجه به احساسات دیگران دنبال می کنیم یا دیگران را به خدمتگزاری برای رفع نیازهای خود تبدیل می کنیم.

افسردگی یائسگی زودرس : بلکه به این معناست که ما می‌توانیم از تایید راضی باشیم، اما بدون آن ویران نشویم. تحقیقات نشان می دهد که در افسردگی خفیف، تمایل بیشتری به تلاش برای راضی کردن دیگران وجود دارد، اما با بدتر شدن افسردگی، افراد در واقع از تلاش دست می کشند.

  افسردگی یا تنبلی

هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که چرا این است. ممکن است به دلیل افزایش رنجش باشد. ممکن است به این دلیل باشد که این افراد دیگر به توانایی خود برای خشنود بودن اعتقاد ندارند.

افسردگی یائسگی زودرس : ممکن است به این دلیل باشد که آنها به سادگی بیش از حد خسته هستند. از دست دادن هویت مشابه نیاز به تایید.

نیاز به احساس قدردانی و بدیهی انگاشتن یا استثمار نشدن است. نیاز دوم می‌تواند شامل تلاش برای واداشتن دیگران به این باشد.

  مبارزه با افکار منفی در افسردگی

افسردگی یائسگی زودرس : که ما را به عنوان افرادی ارزشمند ببینند و نه فقط تابع آنها – ما می‌خواهیم به‌عنوان افرادی در حق خود، با موقعیت و کنترل بر سرنوشت خود ارزش داشته باشیم.

توسعه چنین هویت شخصی با زندگی به گونه ای که به نظر می رسد دیگران برای آن ارزش قائل هستند یا به آن اعتبار می دهند کمک می کند.

افسردگی یائسگی زودرس : مشکل زمانی پیش می‌آید که در موقعیت‌ها و روابط، احساس می‌کنیم به دلیل اینکه مجبوریم «دیگر را راضی کنیم» به شدت زیردست شده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *