افسردگی یا تنبلی

افسردگی یا تنبلی : همانطور که در فصل آخر دیدیم، فقدان تجربیات مثبت (مثلاً عشق، محبت، حمایت و مراقبت) در روابط انسانی می تواند افسرده کننده باشد.

یکی از دلایل این امر این است که مغز به سطوح معینی از ورودی های مثبت برای حفظ سطوح معقول مواد شیمیایی خلق و خو و سطوح پایین استرس نیاز دارد.

افسردگی یا تنبلی : در کل، انسان ها در سرتاسر جهان تمایل دارند در برخی موقعیت ها شادتر و در برخی موقعیت ها ناخشنود باشند.

برای مثال: موقعیت‌های شاد موقعیت‌های ناخوشایند دوست‌داشتنی و خواسته شده دوست‌داشتنی و ناخواسته نزدیک به دیگران رها شده پذیرفته شده و تعلق نمی‌پذیرد پذیرفته نمی‌شود.

  بهترین ماشین با 1 میلیارد

افسردگی یا تنبلی : رد می‌شود دوستانی نداشته باشید عضو پذیرفته‌شده یک گروه یک فرد خارجی یا طرد شده برای دیگران ارزش داشته باشید برای دیگران ارزش کمی داشته باشید.

بدیهی است جذاب برای خود و دیگران غیرجذاب برای خود و دیگران دارای موقعیت و احترام از دست دادن وضعیت یا اجبار به وضعیت پایین اساساً موقعیت‌های سمت چپ این فهرست با سطوح پایین هورمون استرس مرتبط هستند و تمایل دارند مواد شیمیایی خلق و خوی ما را تقویت کنند.

  مبارزه با افکار منفی در افسردگی

افسردگی یا تنبلی : آنها “چیزهای احساس خوبی” هستند، در حالی که چیزهایی که در سمت راست قرار دارند با افزایش استرس و کاهش مواد شیمیایی خلق و خوی ما همراه هستند.

دلیل این امر این است که مغز به دنبال چیزهای “احساس خوب” است. کسانی که قادر به برآورده شدن این نیازها بودند – که از نظر تکاملی “موفق اجتماعی” بودند.

افسردگی یا تنبلی : بهتر از کسانی که این کار را نکردند، انجام دادند. منظور ما از “بهتر” آنها بهتر زنده ماندند و فرزندان بیشتری به جا گذاشتند.

  افسردگی در فرزندان طلاق

بنابراین ما از نظر بیولوژیکی تمایل داریم برای دستیابی به چیزهای ستون سمت چپ تلاش کنیم و از چیزهایی که در ستون سمت راست هستند اجتناب کنیم.

افسردگی یا تنبلی : موفقیت اجتماعی با ۵۵ عواطف ما در غلبه بر افسردگی پیوند خورده است. هر چه باورهای ما بیشتر به سمت چیزهایی که در ستون سمت راست قرار دارند تغییر کند.

بیشتر در معرض تهدید و ناخشنودی قرار خواهیم گرفت. باورهای اصلی، مراقبت و ارتباط همانطور که در بالا ذکر شد، ما می توانیم باورهای اصلی یا اساسی را در مورد خودمان ایجاد کنیم.

  آدرس های خرید حضوری فاموتیدین

افسردگی یا تنبلی : این باورها که “من در هسته من هستم”. . . این یا آن’. با توجه به اهمیت روابط برای احساسات و خلق و خوی ما، بیایید به برخی از باورهایی که بر روابط اجتماعی ما تأثیر می گذارد نگاهی بیندازیم.

افراد افسرده می توانند نظرات بسیار منفی در مورد توانایی خود در جلب حمایت، کمک، محبت و تایید دیگران داشته باشند. این باورها ممکن است شامل موارد زیر باشد: اعتقاد به سربار بودن برای دیگران هیچ کس نمی تواند به من اهمیت دهد. نیازهای من مزاحم است.

  ماشین با بودجه 1 میلیارد

افسردگی یا تنبلی : من سربار دیگران هستم. برای من رقت انگیز است که به عشق و اطمینان نیاز داشته باشم. من به تنهایی نمی توانم زنده بمانم. من همیشه تنها خواهم بود. نیاز به اطمینان کودکانه است. نیازمند، انسان ضعیفی است. محتاج آدم حریص است.

نیازهای من برای کسی بسیار زیاد است که نمی توانم با آنها کنار بیایم. این باورها می توانند ارتباط ما را با دیگران سخت کنند. همانطور که می توانید تصور کنید.

آنها همچنین استرس را افزایش می دهند و ایجاد روابط مثبت با دیگران را دشوارتر می کنند. صحبت کردن با دوستان در مورد این احساسات می تواند مفید باشد.

  درمان افسردگی چاقی

افسردگی یا تنبلی : زیرا از این طریق تلاش می کنیم به دیگران نزدیک شویم و نیازهای خود را “مالک” کنیم. در واقع، دانستن نیازهای ما و توانایی بیان آنها برای سلامت روان مهم است.

به خصوص اگر در برانگیختن سیگنال های حمایتی از سوی دیگران موفق باشیم. ما البته می توانیم در مورد دیگران نیز باور داشته باشیم. این دو نگرانی گسترده را پوشش می‌دهد: امتناع یا ناتوانی دیگران از مراقبت، و دیدگاه‌هایی که ما حق داریم از آنها مراقبت کنیم.

  مشاور انگیزشی انلاین

افسردگی یا تنبلی : اما دیگران به اندازه کافی انجام نمی‌دهند. ۵۶ اوایل زندگی، جنبه های روانشناختی و اجتماعی باورهایی مبنی بر اینکه دیگران در دسترس نیستند یا عصبانی خواهند شد دیگران آنقدر مشغول هستند که نمی توانند با من کار کنند. آنها در حد مراقبت از من نیستند.

آنها مرا به خاطر نیاز مجازات خواهند کرد. آنها نمی فهمند. آنها مرا برای نیاز کمتر دوست خواهند داشت. آنها برای خودشان مشکلات زیادی دارند.

  مبارزه با استرس کنکور

افسردگی یا تنبلی : باورهایی که از دیگران درخواست کمک می کنند که ممکن است آنها را از خود دور کند • دیگران وقتی می خواهم آنچه را که می خواهم به من بدهند. • نیازهای من مهمتر از نیازهای دیگران است. • اگر آنچه را که می خواهم به من ندهند، مرا دوست ندارند.

دیگران اگر به من توجه نکنند خودخواه هستند. بیان نیازهایمان، حساس بودن به دیگران و همکاری با دیگران می تواند کار سختی باشد.

افسردگی یا تنبلی : به همین دلیل است که دلبستگی های نزدیک و انواع دیگر روابط مستمر همیشه آسان نیستند و نیاز به مذاکره دارند.

  کاشت مو طبیعی

می‌توانید ببینید که باورهایی مانند آن‌هایی که در بالا ذکر شد می‌توانند مانع این روند کار در روابط شوند. انقیاد و ایثار اگر صادق باشیم.

تصدیق خواهیم کرد که گاهی اوقات به دیگران اهمیت می دهیم تا احساس خوبی داشته باشیم: “من آدم خوبی هستم زیرا بسیار اهمیت می دهم.” تا زمانی که صادق باشیم و بدانیم که به دیگران توجه می کنیم.

افسردگی یا تنبلی : تا احساس خوبی داشته باشیم یا بهتر و به اندازه کافی منصف باشیم. اما اگر خودمان را فریب دهیم که مراقبت ما واقعاً صرفاً به خاطر شخص دیگری است، بدون هیچ رشته ای، وقتی دیگران مراقبت ما را پس نمی دهند، می توانیم بسیار ناامید شویم.

  افسردگی چطور درمان کنیم

گاهی اوقات، برای اینکه احساس خوبی نسبت به خود داشته باشیم، سعی می کنیم خود را به افرادی بسیار دلسوز تبدیل کنیم و سپس متوجه می شویم که تحت تأثیر نیازهای دیگران هستیم.

افسردگی یا تنبلی : ما در واقع یک میله برای پشت خود ساخته ایم. ممکن است آرزوی ناامیدانه ای برای فرار از زیر بار مراقبت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *