با افسردگی دوران بارداری چه کنیم

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : یکی از رایج ترین آنتی بادی ها علیه پروتئین موجود در ماده ای به نام میلین است. میلین بخشی جدایی ناپذیر از آناتومی مغز و بقیه سیستم عصبی است.

که سلول های مغز و شاخه های آنها، رشته های عصبی را می پوشاند. هنگامی که میلین در بزرگسالان آسیب می بیند.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : خود را به عنوان مولتیپل اسکلروزیس نشان می دهد. شباهت هایی در تصویر عصبی کودکان اوتیستیک و دیسپراکسیک و بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس وجود دارد که ممکن است به دلیل استالدئید تولید شده از رشد بیش از حد مخمر در این کودکان باشد.

  افسردگی قبول نشدن در کنکور

الکل و استالدئید بسیاری از مواد مغذی ضروری را در بدن بی مصرف می کند. به عنوان مثال، اتصال به پروتئین استالدئید باعث کمبود عملکردی ویتامین B6 می شود.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : که یک عامل کمکی در تولید انتقال دهنده های عصبی، متابولیسم اسیدهای چرب و بسیاری از عملکردهای دیگر در بدن است کمبود عملکردی چیست؟

این بدان معناست که کودک ممکن است مقدار زیادی ویتامین B6 در رژیم غذایی دریافت کند، اما به دلیل اینکه استالدئید محل کار این ویتامین را روی پروتئین ها اشغال کرده است.

  افسردگی بچه های طلاق

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : نمی تواند کار خود را انجام دهد. بنابراین، به روشی نسبتاً بی فایده در اطراف بدن شناور می شود و در نهایت دفع می شود.

این ممکن است فقط برای ویتامین B6 اتفاق نیفتد، بلکه برای بسیاری از مواد فعال دیگر در بدن که برای تحقق اهداف خود باید به پروتئین‌ها متصل شوند، اتفاق بیفتد.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : بنابراین، ما در مورد اعتیاد به الکل در ارتباط با کودکان و بزرگسالان صحبت کردیم. تکان دهنده است، اینطور نیست؟

  افسردگی شدید چگونه است

بعدش چی؟… خب، در ادامه در مورد اعتیاد به مواد مخدر صحبت می کنیم. مواد افیونی از گلوتن و کازئین مواد افیونی موادی مانند تریاک، مورفین و هروئین هستند که معمولاً توسط معتادان به مواد مخدر استفاده می شوند. آنها چه ربطی به کودکان و بزرگسالان GAPS دارند؟

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : گلوتن پروتئینی است که در غلات، عمدتاً گندم، چاودار، جو و جو وجود دارد. کازئین یک پروتئین شیر است.

  مبارزه با افکار منفی در افسردگی

که در گاو، بز، گوسفند، انسان و تمام شیر و فرآورده های شیر دیگر وجود دارد. در بدن افراد GAPS، این پروتئین ها به درستی هضم نمی شوند و به موادی با ساختار شیمیایی مشابه مواد افیونی مانند مورفین و هروئین تبدیل می شوند.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : تحقیقات قابل توجهی در این زمینه توسط Dohan، Reichelt، Shattock، Cade و دیگران انجام شده است.

که در آن پپتیدهای گلوتن و کازئین، به نام گلوتئومورفین ها و کازومورفین ها، در ادرار بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی، اوتیسم، ADHD، تشخیص داده شد.

  درمان افسردگی در مردان بدون دارو

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : روان پریشی زایمان، صرع، سندرم داون، افسردگی و برخی مشکلات خودایمنی مانند آرتریت روماتوئید.

تصور می‌شود که این مواد افیونی حاصل از غلات و شیر از سد خونی مغز عبور کرده و نواحی خاصی از مغز را مسدود می‌کنند، درست مانند مورفین یا هروئین. چرا این اتفاق می افتد؟

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : توضیح بدون شک در دستگاه گوارش فرد پنهان است. * همانطور که قبلاً دیدیم سیستم گوارشی بیمار GAPS در وضعیت ضعیفی قرار دارد.

هضم پروتئین ها در معده با عمل پپسین، آنزیم هضم کننده پروتئین که توسط دیواره معده تولید می شود، شروع می شود. اسید معده برای هضم پروتئین ضروری است.

  آدرس های خرید حضوری مزالازین

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : زیرا شرایط عادی را برای پپسین فراهم می‌کند تا بتواند پروتئین‌ها را به زنجیره‌های پپتیدی کوتاه‌تر تجزیه کند.

افراد GAPS معمولاً به دلیل فلور غیرطبیعی روده و رشد بیش از حد فلور بیماری زا، اسیدیته معده پایینی دارند. به عنوان مثال، کاندیدا به تنهایی می تواند سمومی بسازد که توانایی سرکوب کننده قوی بر تولید اسید معده دارند.

  افسردگی و حساسیت به صدا

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : این سموم با شیر مادر در مادری که رشد بیش از حد کاندیدا در روده دارد دفع می شود.

این احتمال وجود دارد که کودکان GAPS در هنگام تغذیه با شیر مادر، این سموم را از طریق شیر مادر از مادر دریافت کنند که تولید اسید معده را از همان ابتدای زندگی کودک مختل می کند.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : از آنجایی که شیر مادر عملاً نیازی به هضم ندارد، کودک در زمانی که به طور انحصاری با شیر مادر تغذیه می شود، به اسید معده زیادی نیاز ندارد.

  درمان افسردگی چاقی

اما وقتی مواد غذایی دیگر معرفی می شوند، اسیدیته پایین معده کودک مشکل ساز می شود. تا زمانی که شیردهی متوقف شود.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : احتمالاً سیستم گوارشی کودک به اندازه کافی از کاندیدا و سایر عوامل بیماری زا رشد کرده است تا سموم تولید کند که باعث کاهش اسیدیته معده می شود.

معمول ترین پروتئین های از شیر گرفتن که برای اولین بار به سیستم گوارش کودک معرفی شد، کازئین از شیر خشک و گلوتن از گندم است.

  علائم افسردگی در مردان متاهل

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : در معده‌ای با اسیدیته پایین، اولین مراحل هضم این پروتئین‌ها و بسیاری از پروتئین‌های دیگر خوب پیش نمی‌رود.

سپس این پروتئین های بد هضم شده به روده ها منتقل می شوند، جایی که قرار است آنزیم های گوارشی پانکراس به تجزیه پروتئین ها ادامه دهند.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : اسیدیته پایین معده تولید آنزیم های لوزالمعده را مختل می کند، بنابراین مرحله بعدی در هضم پروتئین نیز کج می شود.

سپس این پروتئین های بد هضم شده به مرحله نهایی هضم خود می رسند – دیواره روده. دیواره روده توسط سلول های بسیار پیچیده ای به نام انتروسیت پوشیده شده است.

  روشهای مبارزه با استرس و افسردگی

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : که در سطح خود دارای مجموعه کاملی از آنزیم های گوارشی مختلف برای تکمیل مرحله نهایی در هضم مواد مغذی مختلف هستند.

همانطور که قبلاً در فصل فلور روده کشف کردیم، در افراد GAPS این سلول ها به دلیل فلور غیرطبیعی روده در شکل ضعیفی هستند.

با افسردگی دوران بارداری چه کنیم : آنها قادر به انجام این مراحل نهایی در هضم کازئین، گلوتن و بسیاری از مواد مغذی دیگر نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *