با افسردگی دوران پریودی چه کنیم

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : همه این بیماری‌های عصبی در نهایت برای یک نورون بحران انرژی هستند: گلوکز را به یک نورون قطع می‌کنند (هیپوگلیسمی)، یا گلوکز و اکسیژن را قطع می‌کنند (هیپوکسی-ایسکمی)، یا باعث می‌شوند یک نورون مانند دیوانه عمل کند (تشنج) ذخایر انرژی به شدت کاهش می یابد.

امواج جزر و مدی مخرب انتقال دهنده های عصبی و یون ها به مکان های اشتباه سرازیر می شوند، رادیکال های اکسیژن تولید می شوند.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : اگر گلوکوکورتیکوئیدها را اضافه کنید، نورون حتی کمتر قادر به تمیز کردن آشفتگی است.

  افسردگی را چگونه درمان کنیم تفکر هشتم

به لطف آن سکته یا تشنج، امروز بدترین روز زندگی آن نورون است و با ۲۵ درصد انرژی کمتر از حد معمول در بانک وارد بحران می شود.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : در نهایت، اکنون شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض استرس یا گلوکوکورتیکوئیدها واقعاً می‌تواند.

نورون‌های هیپوکامپ را بکشد. اولین اشارات این امر در اواخر دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. دو محقق نشان دادند که اگر خوکچه هندی در معرض سطوح دارویی گلوکوکورتیکوئیدها قرار گیرد.

  اختلال افسردگی شبانه

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : یعنی سطوحی بالاتر از آنچه که بدن به طور معمول تولید می کند مغز آسیب می بیند. به طور عجیبی، آسیب عمدتاً به هیپوکامپ محدود شد.

این درست در زمانی بود که بروس مک ایون برای اولین بار گزارش داد که هیپوکامپ مملو از گیرنده های گلوکوکورتیکوئیدها است.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : هنوز هیچ کس واقعاً درک نکرده بود که هیپوکامپ تا چه حد مرکز فعالیت های گلوکوکورتیکوئیدی در مغز است.

با شروع در اوایل دهه ۱۹۸۰، محققان مختلف، از جمله خود من، نشان دادند که این “سمیت عصبی گلوکوکورتیکوئید” فقط یک اثر دارویی نیست.

  افسردگی دوره بارداری

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : بلکه به پیری طبیعی مغز در موش صحرایی مربوط است. در مجموع، مطالعات نشان داد.

که قرار گرفتن در معرض مقدار زیادی گلوکوکورتیکوئید (در محدوده ای که در طول استرس مشاهده می شود) یا خود استرس زیاد، انحطاط هیپوکامپ پیر را تسریع می کند.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : برعکس، کاهش سطح گلوکوکورتیکوئید (با برداشتن غده فوق کلیوی موش صحرایی) پیری هیپوکامپ را به تاخیر می اندازد.

  از تنهایی افسردگی گرفتم

و همانطور که می‌توان انتظار داشت، میزان قرار گرفتن در معرض گلوکوکورتیکوئید در طول زندگی موش نه تنها میزان دژنراسیون هیپوکامپ را در دوران پیری تعیین می‌کند.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : بلکه میزان کاهش حافظه را نیز تعیین می‌کند. گلوکوکورتیکوئیدها و استرس از کجا خارج می شوند و سلول های مغز شما را می کشند؟

مطمئناً، هورمون‌های استرس می‌توانند شما را به طرق مختلف بیمار کنند، اما آیا مسمومیت عصبی کمی فراتر از مرزهای طعم خوب نیست؟

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : با گذشت ده سال از مطالعه این پدیده، ما هنوز مطمئن نیستیم. در مورد آسیب به هیپوکامپ انسان چطور؟

  کاشت مو طبیعی

قبلاً در این فصل می دانیم که استرس بیش از حد و/یا گلوکوکورتیکوئیدها می تواند عملکرد هیپوکامپ را مختل کند.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : آیا شواهدی وجود دارد که نشان دهد این می تواند نوعی آسیب آشکار به هیپوکامپ باشد که ما در مورد آن صحبت کردیم؟

یعنی آیا می‌تواند شبکه‌های عصبی را با آتروفی شدن فرآیندها قطع کند، از تولد نورون‌های جدید جلوگیری کند، مرگ نورون ناشی از سایر توهین‌های عصبی را بدتر کند.

  افسردگی زنان مطلقه

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : یا آشکارا نورون‌ها را بکشد؟ تا به امروز، شش مجموعه از یافته ها در انسان باید نگرانی هایی را ایجاد کند.

سندرم کوشینگ. همانطور که در بالا توضیح داده شد، کوشینگ شامل هر یک از انواع تومورهایی است که مقدار زیادی گلوکوکورتیکوئیدهای آسیب زا تولید می کنند.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : که پیامدهای آن شامل اختلال در حافظه وابسته به هیپوکامپ است. مونیکا استارکمن از دانشگاه میشیگان از تکنیک‌های تصویربرداری مغزی در بیماران کوشینگ برای بررسی اندازه کلی مغز و اندازه‌های زیربخش‌های مختلف استفاده کرده است.

  آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا

او گزارش می دهد که کاهش انتخابی در حجم هیپوکامپ در این افراد وجود دارد. علاوه بر این، هر چه مقدار اضافی گلوکوکورتیکوئید شدیدتر باشد.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : کاهش حجم هیپوکامپ بیشتر و مشکلات حافظه بیشتر می شود. ۲. اختلال استرس پس از سانحه (PTSD). همانطور که در فصل ۱۵ با جزئیات بیشتر بحث خواهد شد، این اختلال اضطرابی می تواند.

از انواع مختلفی از عوامل استرس زای آسیب زا ناشی شود. کار پیشگام داگلاس برمنر از دانشگاه اموری، که توسط دیگران تکرار شده است.

  علل هورمونی افسردگی

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : نشان می‌دهد که افراد مبتلا به PTSD ناشی از ضربه‌های مکرر (برخلاف یک تروما) – سربازانی که در معرض قتل عام شدید و مکرر در جنگ قرار گرفته‌اند.

افرادی که مکرراً در کودکی مورد آزار قرار گرفته‌اند – هیپوکامپ کوچک‌تری دارند. باز هم، به نظر می رسد کاهش حجم فقط در هیپوکامپ باشد.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : و حداقل در یکی از این مطالعات، هر چه سابقه تروما شدیدتر باشد، کاهش حجم شدیدتر است. ۳. افسردگی شدید.

  افسردگی طلاق

همانطور که در فصل ۱۴ توضیح داده خواهد شد، افسردگی اساسی کاملاً با استرس طولانی مدت در هم تنیده است.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : این ارتباط شامل افزایش سطح گلوکوکورتیکوئید در حدود نیمی از افراد مبتلا به افسردگی اساسی است.

ایوت شلین از دانشگاه واشنگتن و دیگران نشان داده‌اند که افسردگی شدید طولانی‌مدت بار دیگر با هیپوکامپ کوچک‌تر همراه است.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : هر چه سابقه افسردگی طولانی تر باشد، کاهش حجم بیشتر است. علاوه بر این، در بیماران مبتلا به زیرگروه افسردگی است.

  آدرس های خرید حضوری فلوکستین

که بیشترین ارتباط را با افزایش سطح گلوکوکورتیکوئید دارد، جایی که هیپوکامپ کوچکتر را می بینید. جت لگ مکرر. فصل ۱۱ یک مطالعه منفرد اما جذاب را بررسی می کند.

با افسردگی دوران پریودی چه کنیم : که مهمانداران خطوط هوایی را با شغل طولانی در تغییر منطقه زمانی در پروازهای بین قاره ای بررسی می کند. میانگین زمان مجاز برای بازیابی از هر دوره بزرگ جت لگ کوتاه‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *