با افسردگی پشت کنکور چه کنیم

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : در حالی که هنوز هیچ کس به صراحت نشان نداده است که آتروفی فقط در آن دسته از افراد افسرده با سطح گلوکوکورتیکوئید بالا رخ می دهد.

آتروفی در زیرگروه های افسردگی که در آنها افزایش گلوکوکورتیکوئید بیشتر است، شایع تر است. افسردگی مزمن نیز در برخی از مطالعات با کاهش حجم در قشر پیشانی همراه بوده است.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : این در ابتدا برای کسانی از ما که دنیا را با عینک های رنگی گلوکوکورتیکوئیدی می بینیم گیج کننده بود.

  آدرس های خرید حضوری قارچ سيلوسايبين

اما اخیراً برطرف شده است. در موش صحرایی، هیپوکامپ به طور عمده هدف در مغز برای عملکرد گلوکوکورتیکوئیدی است.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : همانطور که با تراکم گیرنده های هورمون اندازه گیری می شود. با این حال، در مغز پستانداران، هیپوکامپ و قشر فرونتال به نظر می رسد به طور یکسان و قابل توجهی به گلوکوکورتیکوئیدها حساس هستند.

بنابراین برخی شواهد شرایطی کاملاً مناسب نشان می‌دهند که افسردگی بیش از حد گلوکوکورتیکوئید ممکن است با کاهش حجم هیپوکامپ و قشر فرونتال ارتباط داشته باشد.

  افسردگی کودکان دبستانی

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : فصل ۱۰ به مجموعه ای از چیزهای بدی اشاره کرد که گلوکوکورتیکوئیدها می توانند روی نورون ها انجام دهند.

برخی از مطالعات دقیق و وسواس گونه نشان داده اند که از دست دادن سلول ها در قشر پیشانی همراه با کاهش حجم در افسردگی است.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : به عنوان یکی از نقاط سردرگمی، این سلول های گلیال حمایت کننده هستند و نه نورون ها که از بین می روند.

اما در هیپوکامپ، هیچ کس هنوز سرنخی ندارد. این می تواند کشتن یا آتروفی نورون ها، ممانعت از تولد نورون های جدید یا همه موارد فوق باشد.

  با ۳ میلیارد چیکار کنم

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : هر توضیحی که در سطح سلولی باشد، به نظر دائمی است. سال‌ها تا دهه‌ها پس از اینکه این افسردگی‌های اصلی تحت کنترل قرار گرفتند (معمولاً با دارو)، کاهش حجم هنوز وجود دارد.

ضد گلوکوکورتیکوئیدها به عنوان داروهای ضد افسردگی پیوند گلوکوکورتیکوئید-افسردگی پیامدهای مهمی دارد. وقتی برای اولین بار آن پیوند را در ابتدای فصل معرفی کردم.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : به این منظور بود که بینشی در مورد طعم افسردگی به شما بدهم – فردی شبیه یک اسفنج دریایی پرشور به نظر می رسد.

  اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی

که بی حرکت روی لبه تختش نشسته است، اما او در واقع در میانه یک نبرد داخلی در حال جوشیدن است. ضمناً در این توصیف این ایده وجود داشت که تحت افسردگی قرار گرفتن در واقع بسیار استرس زا است.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : و بنابراین، در میان چیزهای دیگر، ترشح گلوکوکورتیکوئید را تحریک می کند. داده‌هایی که به‌تازگی بررسی شدند.

سناریوی مخالف را نشان می‌دهند – استرس و گلوکوکورتیکوئید بیش از حد می‌تواند دلیل افسردگی باشد، نه صرفاً یک پیامد. اگر واقعاً چنین است.

  درمان افسردگی و احساس تنهایی

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : یک مداخله بالینی جدید باید کارساز باشد: یکی از آن داروهای افسردگی با سطوح گلوکوکورتیکوئید بالا را مصرف کنید.

دارویی را پیدا کنید که بر روی غده فوق کلیوی برای کاهش ترشح گلوکوکورتیکوئید مؤثر باشد و افسردگی باید کاهش یابد. و بسیار هیجان انگیز، که نشان داده شده است.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : رویکرد، با این حال، پر از مشکلات است. شما نمی خواهید سطح گلوکوکورتیکوئیدها را بیش از حد سرکوب کنید.

  خرید خانه با 2 میلیارد

زیرا در تعداد زیادی از صفحات این کتاب، باید تا به حال مشخص شده باشد که این هورمون ها بسیار مهم هستند.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : علاوه بر این، «مهارکننده‌های استروئیدوژنز آدرنال»، که این داروها نامیده می‌شوند، می‌توانند عوارض جانبی ناخوشایندی داشته باشند.

با این وجود، برخی گزارش‌های ثابت نشان داده‌اند که آنها اثرات ضد افسردگی در افراد مبتلا به افسردگی با گلوکوکورتیکوئید بالا دارند.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : نسخه دیگری از همین رویکرد استفاده از دارویی است که گیرنده های گلوکوکورتیکوئیدی در مغز را مسدود می کند.

  افسردگی ناگهانی

اینها وجود دارند و نسبتاً ایمن هستند، و اکنون شواهد قابل قبولی وجود دارد که آنها نیز کار می کنند. یک هورمون نسبتا مبهم به نام DHEA، که تا حدی توانایی مسدود کردن دسترسی گلوکوکورتیکوئید به گیرنده‌های خود را دارد.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : دارای برخی ویژگی‌های ضد افسردگی نیز گزارش شده است. بنابراین، این مطالعات اخیر نه تنها چیزی در مورد پایه های افسردگی به ما می آموزد.

  احساس افسردگی در دوران پریودی

بلکه ممکن است راه را برای نسل جدیدی از داروهای این بیماری باز کند. برخی از محققین این مشاهدات را با یک پیشنهاد نسبتاً رادیکال ساخته اند.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : برای آن دسته از روانپزشکان بیولوژیکی که به جنبه های هورمونی افسردگی توجه دارند، سناریوی سنتی گلوکوکورتیکوئید در بالا توضیح داده شده است.

در آن، افسردگی ها استرس زا هستند و سطح گلوکوکورتیکوئید را افزایش می دهند. هنگامی که فردی با داروهای ضد افسردگی درمان می شود.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : نوروشیمی غیرطبیعی (مربوط به سروتونین، نوراپی نفرین و غیره) عادی می شود، افسردگی را کاهش می دهد.

  آدرس های خرید حضوری اگزازپام

اتفاقاً باعث می شود که زندگی کمتر احساس استرس کند و سطح گلوکوکورتیکوئید به عنوان یک محصول جانبی به حالت عادی باز می گردد.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : سناریوی جدید بسط منطقی علیت معکوس است که هم اکنون مورد بحث قرار گرفت.

در این نسخه، به هر یک از دلایل مختلف، سطح گلوکوکورتیکوئید در فردی افزایش می‌یابد (به دلیل اینکه فرد تحت استرس زیادی است.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : زیرا چیزی در مورد کنترل تنظیمی گلوکوکورتیکوئیدها در آن فرد نادرست است)، و باعث تغییراتی در شیمی سروتونین می‌شود. (یا نوراپی نفرین و غیره) و افسردگی.

  آدرس های خرید حضوری سفتریاکسون

در این سناریو، داروهای ضد افسردگی با عادی سازی سطح گلوکوکورتیکوئیدها عمل می کنند، در نتیجه شیمی مغز را عادی می کنند و افسردگی را کاهش می دهند.

با افسردگی پشت کنکور چه کنیم : برای حمایت از این دیدگاه، باید نشان داده شود که مکانیسم اصلی عمل دسته‌های مختلف ضدافسردگی، کار بر روی سیستم گلوکوکورتیکوئید است و تغییرات در سطوح گلوکوکورتیکوئیدها قبل از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *