با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : در زمینه، لین و وندل مفهوم «ریسک دوره بازاریابی» را به عنوان بازتابی از نقدشوندگی املاک و مستغلات معرفی کردند. ریسک دوره بازاریابی نشان دهنده این واقعیت است که شروع سرمایه گذاری، دوره نگهداری دقیق یک ملک برای سرمایه گذار ناشناخته است.

زیرا مشخص نیست که پس از تصمیم گیری برای واگذاری، چه مدت زمان برای فروش نیاز دارد. لین و وندل نشان می‌دهند که ریسک دوره بازاریابی می‌تواند به میزان قابل‌توجهی به ریسک سرمایه‌گذاری دارایی اضافه کند، اگرچه این اثر با افق سرمایه‌گذار کاهش می‌یابد.

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : رویکرد دیگری به موضوع نقدینگی دارند و یک روش بهینه‌سازی پرتفوی را توصیف می‌کنند که مسائل نقدینگی را به حساب می‌آورد، و همچنین موضوع دیگری که در تحلیل میانگین واریانس سنتی به حساب نمی‌آید: عدم قطعیت Knightian. در مفهوم سنتی ریسک، بازده واقعی یک دارایی از توزیع تصادفی احتمالات حاصل می شود.

  چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم

یک سرمایه‌گذار بازده مورد انتظاری دارد، اما ریسک وجود دارد زیرا بازده تحقق‌یافته می‌تواند با بازده مورد انتظار قبلی متفاوت باشد. عدم قطعیت نایتی زمانی به وجود می آید که سرمایه گذار حتی نمی داند توزیع احتمالات چگونه به نظر می رسد. این می تواند به این دلیل باشد که پارامترهایی مانند بازده مورد انتظار فقط تخمین زده می شوند (اغلب از داده های تاریخی) و لزوماً با مقادیر آینده برابر نیستند (به این خطای تخمین گفته می شود).

  افسردگی کودکان طلاق

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : اوراق قرضه و اسلزک هم ریسک و هم عدم قطعیت را به حساب می آورند و مسائل نقدینگی را با تخمین اسپرد پیشنهادی خرید و فروش مستغلات با زمان متغیر و ترکیب آن با احتمال انحلال فرضی برای سبد املاک و مستغلات در هر سه ماهه در بر می گیرند.

آنها دریافتند که پورتفولیوهایی که با محاسبه عدم قطعیت نایتین تشکیل می شوند، پیشرفت های قابل توجهی در عملکرد تعدیل شده با ریسک ایجاد می کنند. این پورتفولیوها تخصیصی به املاک و مستغلات دارند که کمتر از آنهایی است که توسط تحلیل میانگین واریانس سنتی پیشنهاد شده است.

  مقاله افسردگی زنان خانه دار

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : با این حال، تخصیص ها در طول زمان پایدارتر و نسبت به روش های سنتی ۶۱ که اغلب پورتفولیوهای بسیار شدیدی را ارائه می دهند، بسیار واقعی تر هستند. نکته مهم این است که تخصیص بهینه املاک و مستغلات هنوز بالاتر از میانگین سبد سهام نهادی است.

عدم نقدشوندگی، که اغلب توسط سرمایه گذاران به عنوان یک اشکال عمده برای املاک و مستغلات به عنوان یک طبقه دارایی تلقی می شود، تأثیر معقول کمی بر تخصیص بهینه املاک و مستغلات، حتی برای احتمالات بسیار بالای انحلال دارد. علاوه بر این، حتی با در نظر گرفتن هزینه‌های نقدینگی و عدم اطمینان، افزودن املاک و مستغلات به سبد دارایی‌های چندگانه، عملکرد را بهبود می‌بخشد.

  با میلیارد چه کنیم

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : افق سرمایه گذاری می تواند اثرات فوق العاده ای بر تخصیص بهینه حتی فراتر از مسائل نقدینگی داشته باشد و باید توسط تصمیم گیرنده سبد سیاستی به دقت مورد توجه قرار گیرد. پرتفوی بهینه میانگین واریانس معمولاً با استفاده از بازده کوتاه مدت برآورد می شود.

  افسردگی و طلاق

با این حال، بهینه سازی مبتنی بر، برای مثال، بازده سه ماهه واقعاً فقط برای سرمایه گذار با افق سرمایه گذاری یک چهارم بهینه است. بدیهی است که یک سرمایه گذار نهادی معمولی افق بسیار طولانی تر از آن دارد و به راحتی می تواند افق سرمایه گذاری ۲۵ ساله یا بیشتر داشته باشد.

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : اگر بازده طبقات دارایی در طول زمان نامرتبط باشد (یعنی بازده آتی با بازده گذشته نامرتبط باشد)، افق سرمایه گذاری مسئله ای نیست. سرمایه‌گذاران افق بلند و افق کوتاه دارای پرتفوی بهینه یکسانی خواهند بود زیرا ریسک و بازده هر دو مقیاس می‌شوند و طبقات دارایی در موقعیت نسبی یکسان نسبت به یکدیگر قرار می‌گیرند و ترکیب بهینه طبقات بی‌تأثیر است.

  اختلال دوقطبی و وسواس فکری

با این حال، مشخص است که بازده اکثر طبقات دارایی به معنای بازگشت است، در نتیجه نوسانات بازده های افق بلند کمتر از نوسانات بازده های افق کوتاه است. این بدان معناست که پرتفوی بهینه برای سرمایه گذاران افق بلند و کوتاه می تواند بسیار متفاوت باشد. ۶۲ مک کینون و الزمان نقش افق سرمایه گذاری را در تخصیص املاک و مستغلات در یک سبد دارایی چندگانه بررسی می کنند.

  افسردگی و لاغری شدید

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : آنها گزارش می دهند که بازده املاک و مستغلات به معنای برگشت است و بنابراین ریسک املاک با افق سرمایه گذاری کاهش می یابد، اما نه به همان میزانی که ریسک برای سهام کاهش می یابد. در واقع، برای افق های سرمایه گذاری بیش از ده سال، املاک و مستغلات و سهام دارای ریسک تقریباً یکسانی هستند.

با این حال، آنها همچنین گزارش می دهند که پرتفوی های بهینه تخصیص زیادی به املاک و مستغلات در تمام افق های سرمایه گذاری دارند. بر اساس این نتایج، در حالی که افق سرمایه گذاری موضوع مهمی است و سرمایه گذاران نهادی باید اثرات آن را بر تخصیص املاک و مستغلات خود و ساخت کلی پرتفوی خود به دقت بررسی کنند.

  افسردگی صبحگاهی

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : اما مزایای املاک و مستغلات در یک سبد دارایی چندگانه را نفی نمی کند. Rehring به طور همزمان نقدینگی، افق سرمایه‌گذاری و هزینه‌های معامله را بررسی می‌کند، سه موضوعی که اغلب به عنوان تأثیرگذار بر تصمیم سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات ذکر می‌شوند.

تلاش می کند تا مشخص کند کدام یک از اثرات مهم هستند. او نتیجه می گیرد که تحلیل میانگین واریانس سنتی می تواند بسیار گمراه کننده باشد زیرا این ویژگی ها را در نظر نمی گیرد. با این حال، به نظر می رسد که اثر نقدینگی که با ریسک دوره بازاریابی اندازه گیری می شود، اهمیت ناچیزی داشته باشد.

  افسردگی بعد از کنکور

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : هزینه های مبادله، که معمولاً برای املاک و مستغلات در مقایسه با سایر طبقات دارایی بالاست، برای سرمایه گذاران افق کوتاه و میان مدت بسیار مهم است، اما برای سرمایه گذاران افق بلندمدت اهمیت کمتری دارد. در نهایت، گنجاندن اثر افق سرمایه‌گذاری و بازگشت میانگین در تحلیل بسیار مهم است.

  افسردگی شدید معافیت سربازی

همه این نتایج بینش هایی را در مورد محدودیت های تحلیل میانگین واریانس و مهمتر از آن بینش هایی ارائه می دهند که برای متخصصان سرمایه گذاری در تصمیم گیری در مورد سیاست ۶۳ تخصیص پورتفولیو به املاک و مستغلات مفید است. با این حال، هر یک از این مسائل پیچیده است و تحقیقات در مورد آنها ادامه دارد.

با ۱ میلیارد چیکار میشه کرد : هیأت منصفه هنوز در مورد بهترین روش گنجاندن موضوعاتی مانند نقدینگی، افق سرمایه‌گذاری و هزینه‌های مبادله در تصمیم‌گیری تخصیص دارایی‌ها صحبت نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *