با ۱۰ میلیارد چیکار کنم

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : بیانیه های اساسی حسابداری سه بیانیه اساسی حسابداری وجود دارد که اطلاعات یک شرکت را خلاصه می کند. اولین مورد، ترازنامه است که در شکل ۳.۱ نشان داده شده است، که دارایی های متعلق به یک شرکت، ارزش این دارایی ها و ترکیبی از تامین مالی (بدهی و حقوق صاحبان سهام) مورد استفاده برای تامین مالی این دارایی ها در یک مقطع زمانی را خلاصه می کند.

شکل ۳.۱ ترازنامه حالت بعدی صورت سود و زیان است که در شکل ۳.۲ نشان داده شده است که اطلاعاتی در مورد درآمدها و هزینه های شرکت و درآمد حاصل از آن توسط شرکت در طی یک دوره ارائه می دهد. این دوره می تواند یک سه ماهه (اگر صورت درآمد سه ماهه باشد) یا یک سال (اگر گزارش سالانه باشد) باشد.

  علائم افسردگی تحصیلی

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : شکل ۳.۲ صورت درآمد در نهایت، صورت جریان های نقدی وجود دارد که در شکل ۳.۳ نشان داده شده است، که منابع و استفاده از وجه نقد برای شرکت از فعالیت های عملیاتی، سرمایه گذاری و تامین مالی در طول یک دوره را مشخص می کند. صورت جریان‌های نقدی را می‌توان به‌عنوان تلاشی برای توضیح اینکه جریان‌های نقدی در یک دوره چه بوده و چرا مانده وجه نقد در طول دوره تغییر کرده است، تلقی شود.

  آدرس های خرید حضوری لووتیروکسین

شکل ۳.۳ بیانیه جریان های نقدی اندازه گیری و ارزش گذاری دارایی ها هنگام تجزیه و تحلیل هر شرکتی، ما می خواهیم انواع دارایی های آن، ارزش این دارایی ها و میزان عدم اطمینان در مورد این ارزش را بدانیم. صورت‌های حسابداری در طبقه‌بندی دارایی‌های متعلق به یک شرکت، یک کار جزئی ارزیابی ارزش این دارایی‌ها، و یک کار ضعیف در گزارش عدم اطمینان در مورد ارزش دارایی، کار نسبتاً خوبی دارد.

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : این بخش با نگاهی به اصول حسابداری زیربنای طبقه بندی و اندازه گیری دارایی ها و محدودیت های صورت های مالی در ارائه اطلاعات مرتبط در مورد دارایی ها آغاز می شود. اصول حسابداری زیربنای اندازه‌گیری دارایی: دارایی هر منبعی است که پتانسیل ایجاد جریان‌های نقدی آتی یا کاهش جریان‌های نقدی آتی را دارد.

  بهترین شغل با سرمایه 1 میلیارد

در حالی که این یک تعریف کلی به اندازه کافی گسترده است که تقریباً هر نوع دارایی را پوشش می دهد، حسابداران هشداری را اضافه می کنند که برای اینکه یک منبع دارایی باشد، یک شرکت باید آن را در یک معامله قبلی به دست آورده باشد و بتواند منافع آتی را با دقت معقول محاسبه کند. دیدگاه حسابداری از ارزش دارایی تا حد زیادی مبتنی بر مفهوم بهای تمام شده تاریخی است.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : که بهای تمام شده اصلی دارایی است که برای بهبود دارایی از زمان خرید به سمت بالا تعدیل شده و برای از دست دادن ارزش مرتبط با پیر شدن دارایی به سمت پایین تنظیم شده است. دارایی. این هزینه تاریخی را ارزش دفتری می نامند. در حالی که اصول پذیرفته شده حسابداری (GAAP) برای ارزیابی یک دارایی در انواع مختلف دارایی ها متفاوت است.

سه اصل زیربنای روش ارزش گذاری دارایی ها در صورت های حسابداری است: ۱. اعتقاد پایدار به ارزش دفتری به عنوان بهترین برآورد ارزش. برآوردهای حسابداری از ارزش دارایی با ارزش دفتری شروع می شود، و مگر اینکه دلیل قابل توجهی برای انجام این کار ارائه شود، حسابداران بهای تمام شده تاریخی را بهترین برآورد از ارزش دارایی می دانند.

  ماشین با بودجه 1 میلیارد

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : بی اعتمادی به بازار یا ارزش تخمینی. وقتی ارزش بازار فعلی برای دارایی وجود دارد که با ارزش دفتری آن متفاوت است، به نظر می رسد قرارداد حسابداری این ارزش بازار را با شک و تردید می بیند. قیمت بازار یک دارایی معمولاً هم بسیار بی ثبات و هم به راحتی قابل دستکاری است که نمی توان از آن به عنوان تخمین ارزش دارایی استفاده کرد.

  با 600 میلیون چه ماشینی میشه خرید

این شک زمانی عمیق‌تر می‌شود که ارزشی برای یک دارایی بر اساس جریان‌های نقدی مورد انتظار آتی برآورد شود. ترجیح برای دست کم گرفتن ارزش به جای دست کم گرفتن آن. زمانی که بیش از یک رویکرد برای ارزش گذاری یک دارایی وجود دارد، قرارداد حسابداری این دیدگاه را اتخاذ می کند که باید از برآورد محافظه کارانه تر (کمتر) ارزش به جای برآورد کمتر محافظه کارانه (بالاتر) ارزش استفاده شود.

  آدرس های خرید حضوری لاکتولوز

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : بنابراین، وقتی هم ارزش بازار و هم ارزش دفتری برای یک دارایی در دسترس است، قوانین حسابداری اغلب ایجاب می کند که از دو عدد کوچکتر استفاده کنید. اندازه گیری ارزش دارایی صورت مالی که در آن حسابداران ارزش دارایی را خلاصه و گزارش می کنند، ترازنامه است. برای بررسی نحوه اندازه‌گیری ارزش دارایی، اجازه دهید با نحوه طبقه‌بندی دارایی‌ها در ترازنامه شروع کنیم.

ابتدا دارایی های ثابت هستند که شامل دارایی های بلند مدت شرکت مانند کارخانه، تجهیزات، زمین و ساختمان می شود. بعد، دارایی‌های کوتاه‌مدت شرکت شامل موجودی (مواد اولیه، کارهای در حال انجام، و کالاهای نهایی، مطالبات (خلاصه کردن پول بدهی به شرکت) و وجوه نقد را داریم؛ اینها به عنوان دارایی‌های جاری طبقه‌بندی می‌شوند.

  آدرس های خرید حضوری کلاریترومایسین

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : سرمایه‌گذاری در دارایی‌ها و اوراق بهادار سایر شرکت‌ها، که عموماً به عنوان سرمایه‌گذاری مالی طبقه‌بندی می‌شوند. در نهایت، ما دارایی‌هایی را داریم که به طور ضعیف به عنوان دارایی‌های نامشهود طبقه‌بندی می‌شوند. اینها نه تنها شامل دارایی‌هایی مانند ثبت اختراع و علائم تجاری می‌شوند که احتمالاً درآمدها و جریان‌های نقدی آتی را ایجاد می‌کنند.

دارایی های ثابت اصول حسابداری پذیرفته شده عمومی (GAAP) در ایالات متحده مستلزم ارزیابی دارایی های ثابت به بهای تمام شده تاریخی است که برای هر گونه زیان تخمینی ارزش از پیری این دارایی‌ها. در حالی که در تئوری، تعدیل‌های پیری باید منعکس‌کننده از دست دادن قدرت درآمدی دارایی با افزایش سن باشد، در عمل آنها بسیار بیشتر هستند.

  افسردگی بعد از طلاق مردان

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : محصول قوانین و قراردادهای حسابداری است و این تعدیل ها را استهلاک می نامند. روش‌های استهلاک را می‌توان به طور کلی به خط مستقیم (که در آن ضرر ارزش دارایی هر سال در طول عمر آن یکسان فرض می‌شود) و تسریع (جایی که دارایی در سال‌های اولیه ارزش بیشتری از دست می‌دهد و در سال‌های بعد کمتر از دست می‌دهد) دسته‌بندی می‌شوند.

  افسردگی یائسگی زودرس

در حالی که قوانین مالیاتی، حداقل در ایالات متحده، آزادی شرکت‌ها را در انتخاب روش‌های استهلاک و عمر دارایی‌ها محدود کرده است، شرکت‌ها همچنان انعطاف‌پذیری قابل‌توجهی در این تصمیم‌ها برای اهداف گزارش‌گری دارند. بنابراین، استهلاکی که در گزارش‌های سالانه گزارش می‌شود، ممکن است همان استهلاکی باشد که در صورت‌های مالیاتی استفاده می‌شود، و عموماً هم نیست.

با ۱۰ میلیارد چیکار کنم : از آنجایی که دارایی های ثابت به ارزش دفتری ارزش گذاری می شوند و برای ذخایر استهلاک تعدیل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *