با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : علاوه بر این، اتوماسیون دخالت را متوقف نمی کند. ابتدا درجه اتوماسیون را در نظر بگیرید. داشتن سیستمی که از یک انسان برای انجام واقعی معاملات تولید شده به طور خودکار مستلزم مداخله است. اگر فرآیند از انتها به انتها کاملاً خودکار باشد، تداخل سخت‌تر است.

یک جوک قدیمی وجود دارد که می گوید بهترین راه اندازی معاملات سیستماتیک شامل یک کامپیوتر، یک مرد و یک سگ است. رایانه یک استراتژی کاملاً خودکار را اجرا می‌کند، مرد به سگ غذا می‌دهد، و سگ در صورت دست زدن به رایانه، او را گاز می‌گیرد. ۱۴ ۱۳. ابزار اصطلاح من برای چیزی است که شما در آن معامله یا سرمایه‌گذاری می‌کنید.

  افسردگی روان پریشانه

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : بنابراین سهم BP یک ابزار است. مانند آتی ذرت، و همچنین شرط بندی اسپرد بر روی نرخ مبادله ین / دلار. ۱۴. این جوک از جوک های قبلی که شامل انواع مختلف سخت افزار به جای سیستم های تجاری بود، شکل گرفت. عموماً یا به نظریه‌پرداز مدیریت وارن بنیس یا به کارکنان آزمایشگاه‌های بل نسبت داده می‌شود.

فصل اول. مغز انسان معیوب ثانیاً، هر نرم افزار خودکار خوب راه هایی برای لغو آن در مواقع اضطراری دارد. اگر شدیداً می‌خواهید مداخله کنید، «موقعیت‌های اضطراری» مکرر وجود خواهد داشت. اتوماسیون کمک چندانی نمی کند مگر اینکه به قوانین معاملاتی خود ایمان داشته باشید. سیستمی که کاملاً خودکار است اما کاملاً قابل اعتماد نیست، بالقوه کشنده است.

  آدرس های خرید حضوری هیدروکسی کلروکین

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : هر فرد عاقلی وسوسه می‌شود که در اولین نشانه مشکل آن را خاموش کند. بنابراین اتوماسیون به تعهد کمک می کند، اما باید با یک سیستم خوب طراحی شده انجام شود که شما به آن اطمینان کامل دارید. طراحی سیستم خوب پس یک سیستم خوب طراحی شده چیست؟

چگونه می توانید چیزی بسازید که بتوانید به آن اعتماد کنید، به آن متعهد شوید و در آن دخالت نکنید، صرف نظر از اینکه خودکار باشد یا نه؟ اعتماد به سیستمی که عینی است بسیار ساده تر است. اولاً، چون شفاف است: شما می‌دانید که با توجه به داده‌های خاصی دقیقاً موقعیت‌ها باید چه باشند. ثانیاً، می‌توانید یک سیستم هدف را در طول تاریخ آزمایش کنید.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : این به شما نشان می دهد که رفتار گذشته آن چگونه بوده است و چگونه باید در آینده معامله کند. به عنوان مثال، فرض کنید یک سیستم معمولاً در هر ده روز معاملاتی در گذشته شبیه‌سازی شده پس‌آست شما، حدود ۵ درصد از دست داده است. اگر در معاملات واقعی هر چند هفته یکبار ۵ درصد ضرر می کنید.

  با 850 میلیون چه ماشینی بخرم

نگران نباشید.۱۶ علاوه بر اینکه سیستم ها باید عینی باشند، من سیستم هایی را نیز ترجیح می دهم که نسبتاً ساده، شفاف و مبتنی بر ایده های اساسی هستند، مانند فرضیه قبلی من که تئوری چشم انداز موفقیت قاعده ضرر اولیه را توضیح می دهد. شفافیت برای جلب اعتماد در سیستم های معاملاتی، همانطور که در سیاست مهم است، مهم است.

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : در فصل بعدی با جزئیات بیشتر توضیح خواهم داد که چرا سیستم هایی را ترجیح می دهم که عملکرد و رفتار آنها قابل توضیح باشد. علاوه بر این ویژگی‌های مثبت، سه دام مهم نیز وجود دارد که هنگام طراحی سیستم‌های معاملاتی باید از آنها اجتناب کرد.

  آدرس های خرید حضوری مبورین

بیش از حد مناسب، بیش از حد معامله و شرط‌بندی بیش از حد. بیش از حد برازش یک سیستم معاملاتی جدید از اتر نمی آید. باید توسط یک فرد واقعی، احتمالا بیش از حد اعتماد به نفس، طراحی و توسعه داده شود. مرتکب اشتباهات طراحی برای آن شخص به دلیل همان سوگیری های شناختی بسیار آسان است که سعی می کند با تجارت سیستماتیک از آنها فرار کند.

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : کامپیوتر HAL در آرتور سی کلارک در سال ۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی نمونه خوبی از آن چیزی است که وقتی اتوماسیون را بیش از حد انجام می دهید و سپس به سیستم اعتماد نمی کنید، اتفاق می افتد. ۱۶. در واقع با استفاده از چارچوب من می‌توانید در مورد ضررهای احتمالی پیش‌بینی کنید، حتی در شرایطی که نمی‌توانید آزمایش مجدد انجام دهید.

  افسردگی درمان نشده

مانند زمانی که یک معامله‌گر نیمه خودکار هستید که از قوانین معاملاتی سیستماتیک استفاده نمی‌کنید. ۱۷. در مقایسه با سیستمی که صرفاً با آزمایش مجدد تعداد زیادی از قوانین معاملاتی و انتخاب بهترین ها بدون توجه به اینکه آیا می توان آن را توضیح داد، ساخته شده است، فرآیندی که گاهی اوقات داده کاوی نامیده می شود.

  آدرس های خرید حضوری فنی توئین

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : در فصل بعدی به این تمایز باز خواهم گشت. ۱۸. این فقط طراحان سیستم معاملاتی نیستند که بیش از حد اعتماد به نفس دارند.تعداد قابل توجهی از تحقیقات دانشگاهی وجود دارد که نمونه هایی از اعتماد بیش از حد به امور مالی اختیاری را نشان می دهد.

به عنوان مثال در میان تحلیلگران سهام و پیش بینی کنندگان اقتصاد کلان. ۲۰ تجارت سیستماتیک اولا “اشتباه روایی”: مغز ما در دیدن الگوهایی که هیچ کدام وجود ندارند عالی است. در حالی که قوانین معاملاتی در حال توسعه هستند، اغلب یک فرآیند مناسب وجود دارد که طی آن بهترین قوانین با نگاه کردن به نتایج آزمون برگشتی انتخاب می شوند.

  نشانه های افسردگی در کودکان چیست؟

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : اگر مراقب نباشیم قوانین انتخاب شده به خوبی با داده ها مطابقت دارند. آنها به شدت بر روی یک مجموعه از شرایط بازار تنظیم می شوند و در معاملات واقعی بدتر از یک قانون ساده تر عمل می کنند. سیستم بیش از حد نصب خواهد شد. مغالطه روایی به این معنی است.

که ما تمایل داریم در قیمت‌های دارایی‌های تاریخی پیش‌بینی‌پذیری بیشتری از آنچه واقعاً وجود داشته، ببینیم و بنابراین طبیعتاً به قوانین معاملاتی بیش از حد برازنده می‌شویم. من به این مشکل در فصل سوم، “مناسب” باز خواهم گشت. سوگیری دوم، و شاید جدی ترین از همه: اعتماد به نفس بیش از حد. این خود را در عدم تنوع نشان می دهد.

  افسردگی اساسی و خودکشی

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : بررسی پرتفوی های فردی نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران آماتور اوراق بهادار نسبتا کمی در پرتفوی خود دارند، با تعصب نسبت به کشور خود، و همچنین فاقد تنوع در بین طبقات دارایی هستند. ممکن است فکر کنید که متخصصان با دسترسی به ابزارهای کمی پیچیده، این اشتباهات را مرتکب نمی شوند.

متأسفانه اغلب انجام می دهند. این زمانی اتفاق می افتد که آنها عدم قطعیت قابل توجه در بازده دارایی مورد انتظار را در نظر نگیرند. متداول‌ترین مدل‌های بهینه‌سازی مورد استفاده فرض می‌کنند که الگوی بازده را دقیقاً می‌دانند. تغییرات کوچک در ورودی‌های مدل، پرتفولیوهای شدید را با تمام تخم‌هایشان در یک یا دو سبد تولید می‌کند.

  افسردگی نوجوانان و کودکان

با ۵۵۰ میلیون چه ماشینی بخرم : نتیجه می تواند به همان اندازه بد یا بدتر از نمونه کارهای آماتورهای صرف باشد. در عمل، بسیاری از کارشناسان با خروجی خام بهینه‌سازی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند تا اینکه در نهایت انتظارات خود را از نتیجه باید منعکس کنند! در فصل چهارم، «تخصیص پورتفولیو» بیشتر در این مورد بحث خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *