با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : متعاقباً من اغلب مجبور بودم تصمیمات تخصیصی که توسط محققانی که تجربه کمتری داشتند، هرچند بدون شک باهوش‌تر و از نظر آکادمیک واجد شرایط تر از خودم بودند، بررسی کنم. ۷۱ فصل چهارم. تخصیص پورتفولیو وقتی از یکی از این دانشمندان موشکی پرسیدم که نظر آنها در مورد وزنه های پرتفولیویی که پیدا کرده بودند چیست.

اغلب شانه بالا انداختم. “اینها چیزی است که بهینه ساز به آن دست یافته است.” فرض ناگفته این بود که معادله باید درست باشد. امیدوارم بعد از خواندن این فصل کمتر ریاضیات جذاب را قبول کنید. برخی از خبرهای خوب بهینه سازی پورتفولیو سخت است. اما چند مشکل وجود دارد که وقتی از آن برای طراحی استراتژی های معاملاتی استفاده می کنید.

  کسب و کار با 4 میلیارد

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : به وجود نمی آیند. این به این دلیل است که شما مستقیماً تصمیم نمی گیرید که جایگاه خود در سازهای مختلف چقدر باید باشد. در عوض شما تصمیم می گیرید که چه وزنی باید به بخش های مختلف سیستم معاملاتی خود داده شود. اینها می‌توانند وزن‌های پیش‌بینی‌شده باشند که به شما می‌گویند به چه نسبت از تغییرات قوانین معاملاتی برای یک ابزار خاص استفاده کنید، یا وزن‌های ابزار تعیین می‌کنند که چه مقدار از سرمایه شما را برای معامله هر ابزار اختصاص دهید.

این به شما دو مزیت می دهد. اولاً، شما نمی توانید وزن های منفی در پورتفولیوی خود داشته باشید. شما نمی توانید قوانین معاملاتی را کوتاه کنید، بنابراین کمترین وزن ممکن صفر است. اگر انتظار می‌رود یک قانون معاملاتی ضرر کند، اصلاً نباید آن را لحاظ کنید. ۵۶ ثانیاً، استفاده از چارچوب من به این معنی است که سود حاصل از قوانین معاملاتی شما دارای انحراف استاندارد مورد انتظار یکسانی از بازده است.

  افسردگی شدید دارم

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : این به دلیل استانداردسازی نوسانات است که در فصل دوم، “قوانین معاملاتی سیستماتیک” در مورد آن صحبت کردم. با استفاده از این تکنیک، مشکل را ساده می‌کنید و فقط باید از نسبت‌ها و همبستگی‌های مورد انتظار شارپ برای محاسبه وزن‌های خود استفاده کنید. اگرچه شما موقعیت های اساسی در دارایی های فردی مانند سهام یا اوراق قرضه را در سیستم های معاملاتی خود بهینه سازی نمی کنید.

  افسردگی در مردان مسن

من از پرتفوی دارایی های ساده در این فصل برای ساده تر کردن مثال ها استفاده خواهم کرد. با این حال، برای آسان‌تر کردن تفسیر نتایج، بازده دارایی‌ها را قبل از هر محاسباتی تنظیم می‌کنم تا همان انحراف استانداردی را داشته باشند که هنگام کار با بازده سیستم معاملاتی خواهید داشت. دنیای ناپایدار وزن پرتفوی بیایید.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : متوجه شدم که بهتر است مرحله شبه بهینه سازی هنری را به طور کامل قطع کنیم. چرا برای شروع وزنه های مناسب را یادداشت نمی کنید؟ تنها ابزار مورد نیاز یک مداد نوک تیز و چیزی شبیه پشت پاکت یا حصیر آبجو برای نوشتن است. کمی سخت‌تر این بود که دقیقاً وزن‌های «خوب» برای یک نمونه کار مشخص به نظر برسد.

  با 100 میلیارد چه کنیم

من با پورتفولیوهای کوچک شروع کردم. برای موقعیت‌های ساده که وزن‌های مساوی توجیه می‌شد، این کار آسان بود. برای مقابله با گروه‌های دشوارتر، از نتایج آزمایش‌ها بر روی داده‌های مصنوعی با روش بوت استرپ استفاده کردم. برای کنار آمدن با پورتفولیوهای بزرگتر، مشکل را مدولار کردم.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : بنابراین ابتدا روی زیرمجموعه هایی از پورتفولیو کار کردم که آنها را به صورت گروهی تشکیل دادم و سپس وزن هر گروه را نسبت به دیگران محاسبه کردم. در صورت لزوم، بسته به اینکه مشکل چقدر پیچیده بود، از بیش از یک سطح گروه بندی استفاده کردم. روش کاردستی متولد شد.

  افسردگی بعد زایمان چه مدت طول میکشد

بیایید ببینیم چگونه با جزئیات بیشتر کار می کند. روش Handcrafting این روش شامل ساخت نمونه کارها به روش پایین به بالا با تشکیل گروه هایی از دارایی های مشابه است. در داخل و بین گروه‌ها، تخصیص‌ها را با استفاده از جدول وزن‌های بهینه برای پورتفولیوهای مشابه تنظیم می‌کنید. این وزن ها از آزمایش های خودم در مورد بوت استرپینگ می آیند.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : همانطور که انتظار دارید، این روش فرض می کند که همه دارایی ها دارای انحراف استاندارد مورد انتظار یکسانی از بازده هستند. من همچنین در حال حاضر فرض می کنم که آنها نیز همان نسبت شارپ (SR) را دارند. من این فرض را بعداً راحت می‌کنم، اما همانطور که در بالا و شاید در فصل آخر دیدید.

  افسردگی پس از ازدواج

یافتن تفاوت‌های آماری معنی‌دار بین نسبت‌های شارپ دارایی‌ها بسیار رایج است. بنابراین تنها چیزی که نیاز دارید این است که تصور کنید چه همبستگی هایی احتمالا وجود دارد. همانطور که می بینید اینها نیازی به دقیق بودن ندارند، و می توانید آنها را با داده های تاریخی تخمین بزنید یا با توجه به ماهیت دارایی های موجود در پورتفولیوی خود حدس بزنید.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : اگر نمی‌خواهید خودتان حدس بزنید، جداول ۵۰ تا ۵۷ در ضمیمه C برخی از همبستگی‌های تقریبی بین بازده ابزارهای مختلف و مجموعه‌ای از قوانین مختلف معاملاتی را برای یک ابزار نشان می‌دهند. هنگامی که همبستگی های خود را ایجاد کردید، باید دارایی های بسیار مرتبط را با هم گروه بندی کنید.

  اختلال دو قطبی در مردان

به جز در نمونه کارها غیر معمول، گروه بندی ها معمولاً کاملاً واضح هستند. بنابراین به عنوان مثال در یک سبد سهام Nikkei شما احتمالاً همه سهام شرکت ژاپنی را با هم، همه بانک ها را با هم و غیره را قرار می دهید. گروه‌ها در حالت ایده‌آل باید فقط شامل یک، دو یا سه دارایی باشند، اما اگر همبستگی‌های آنها به اندازه کافی مشابه باشد، بیشتر اشکالی ندارد.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : در این گروه‌های کوچک تنها تعداد محدودی از الگوهای همبستگی متمایز وجود دارد که واقعاً اهمیت دارند. ۷۹ فصل چهارم. تخصیص پورتفولیو وزن های صحیح برای این الگوها در جدول ۸ نشان داده شده است. اگر مقدار همبستگی دقیق نشان داده نشد، باید به نزدیکترین عدد مربوطه گرد کنید.

  درمان افسردگی در بارداری

مقادیر منفی باید در سطح صفر قرار گیرند. بین دارایی های A و B، A و C، و B و C به ترتیب. اینها وزن نشان داده شده برای دارایی های A، B و C را به ترتیب نشان می دهد. بیایید به شهودی فکر کنیم که این وزن ها از کجا می آیند. سهام چندان متنوع نیستند زیرا همبستگی ۰.۹۰ با یکدیگر دارند. اما اوراق قرضه با دو شاخص سهام همبستگی ندارند.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : بنابراین تنوع بیشتری را به پرتفوی اضافه کنید. بنابراین منطقی است که آنها وزن بیشتری دریافت کنند و وزن سهام کمتر شود. هنگامی که هر گروه پردازش شد، بر اساس حدس و تخمین خود از همبستگی بین گروه ها، وزن ها را به گروه ها تخصیص می دهید.

  مشاوره انگیزشی

همچنین با استفاده از چارچوب تخصیص دارایی، سرمایه گذاران و معامله گران نیمه خودکار می توانند بسیاری از مزایای معاملات سیستماتیک را بدون استفاده از قوانین معاملاتی برای پیش بینی قیمت ها به دست آورند. ۷۳. در فصول بعدی روشن خواهد شد که این معنای متواتر چیست.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : مثال های معاملاتی سیستماتیک به شما نقطه شروعی می دهد ایجاد یک سیستم معاملاتی جدید از ابتدا یک چشم انداز دلهره آور است. در بخش پایانی این کتاب سه مثال مفصل وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه می‌توان از چارچوب برای تخصیص دارایی‌های سرمایه‌گذاران، معامله‌گران نیمه خودکار و معامله‌گران سیستماتیک ثابت استفاده کرد.

  چطور افسردگی خود را درمان کنم

اینها با هم مجموعه ای از سیستم ها را فراهم می کنند که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع برای توسعه ایده های خود استفاده کنید. عناصر چارچوب جدول ۱۵ مؤلفه هایی را که در یک سیستم معاملاتی کوچک با دو قانون معاملاتی، در مجموع چهار تغییر قانون معاملاتی و دو ابزار دارید، نشان می دهد. ابتدا برای هر ابزار یک زیر سیستم معاملاتی ایجاد می کنید.

با ۷۰۰ میلیون چه کاری راه بندازم : هر زیرسیستم سعی می کند قیمت یک ابزار جداگانه را پیش بینی کند و موقعیت مناسب مورد نیاز را محاسبه کند. سپس این زیرسیستم ها در یک پورتفولیو ترکیب می شوند که سیستم معاملاتی نهایی را تشکیل می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *