تست افسردگی کودکان و نوجوانان

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : من استنلی را در ژوئن ۲۰۰۲ ملاقات کردم، زمانی که در کنفرانس روان درمانی بدن ایالات متحده در بالتیمور صحبت کردم.

عصر قبل از سخنرانی من پیامی از جیم اوشمن دریافت کردم که از او و استنلی پرسیده بود که آیا می توانند در آن شرکت کنند.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : جیم توضیح داد که از ملاقات با استنلی و یادگیری در مورد کار او لذت می برم.

پس از صحبت من، استنلی تمایل خود را برای شناسایی معیارهای عینی، مانند تغییرپذیری ضربان قلب، که می تواند برای انجام تحقیقات برای تأیید کار بالینی که انجام می داد مورد استفاده قرار دهد، توضیح داد.

  علائم افسردگی غیر معمول

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : کنجکاو بودم و می‌خواستم در مورد کار، رویکردش و اینکه چرا به اندازه‌گیری عملکرد واگ علاقه داشت بیشتر بدانم.

من به او اشاره کردم که اسپوندیلولیستزیس دارم، وضعیتی که در آن مهره روی استخوان زیر آن به جلو می لغزد. او به طور معمول پاسخ داد: “من می توانم آن را درست کنم.” از او پرسیدم که فکر می کند چقدر طول می کشد؟

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : گفت حدود ده پانزده ثانیه! در این مرحله سعی می کردم بفهمم که او در ده تا پانزده ثانیه چه کاری می تواند انجام دهد.

  آدرس های خرید حضوری فنتانیل

من بر اساس آموزش او در تکنیک های رولفینگ و کرانیوساکرال، تصور کرده بودم که درمان او به چندین جلسه نیاز دارد. با توجه به سابقه ای که با یک متخصص ارتوپدی داشتم.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : کنجکاو بودم که آیا یک درمان جسمی می تواند موثر باشد. این پیشنهاد که می توان آن را در چند ثانیه بازسازی کرد، خارج از جهان بینی من بود.

  افسردگی زن خانه دار

تشخیص من بر اساس لغزش در قسمت تحتانی ستون فقرات در محل اتصال مهره های کمری و خاجی بود. این لغزش باعث کمردرد و احتمالاً وخامت تدریجی می شود که منجر به جراحی می شود.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : من توسط یک جراح ارتوپد تشخیص داده شد که ترس از جراحی را به من تحمیل کرد تا انگیزه پیشرفت در فیزیوتراپی را ایجاد کند.

پس از فارغ التحصیلی از فیزیوتراپی، نزد یک پزشک پزشکی ورزشی رفتم که برای محدود کردن تحرک کمربند تجویز کرد.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : از این مجموعه از متخصصان مراقبت های بهداشتی، دستورالعمل های متناقضی دریافت کردم. پزشکان مرا تشویق کردند که کمر را بی حرکت کنم.

  آدرس های خرید حضوری هپارین

در حالی که فیزیوتراپیست ها مرا تشویق کردند که حرکت کنم و روی انعطاف پذیری کار کنم. تا زمانی که استنلی را ملاقات کردم، برای من روشن نبود.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : که چگونه می توانم شرایط خود را برای به حداقل رساندن علائم و اجتناب از جراحی درمان کنم.

هنگامی که استنلی سخاوتمندانه پیشنهاد کرد که «آن را تعمیر کند»، من از این فرصت استقبال کردم. استنلی به من دستور داد که روی دست‌ها و زانوهایم بروم و آرام باشم و ستون فقراتم را نسبتاً در یک سطح نگه دارم.

  دلایل افسردگی شبانه

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : سپس با حرکت انگشتان هر دو دست در جهت مخالف، بافت را روی مهره هایی که لیز خورده بودند حرکت داد.

هنگامی که او این کار را انجام داد، مهره ها بلافاصله و بدون زحمت در موقعیت خود قرار گرفتند. به مدت پانزده سال از اصلاح روش او استفاده کردم تا بدون درد بماند.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : من بلافاصله فهمیدم که او چه می کند. دستکاری فیزیکی، که به آرامی سطوح بالایی بافت را حرکت می داد.

  افسردگی خفیف

به بدن سیگنال می داد که آرام شود. این آرامش برای سازماندهی مجدد تنظیم عضلانی عصبی که ستون فقرات را پشتیبانی می کرد.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : کافی بود و به مهره اجازه می داد به آرامی در جای خود قرار گیرد. بنابراین استنلی سیگنال‌های ایمنی را به سیستم عصبی عضلانی مخابره می‌کرد که سیستم را قادر می‌سازد.

فوراً از حالت دفاعی انقباض، که در آن تلاش می‌کرد از آسیب‌پذیری پایین ستون فقرات محافظت کند، به حالت ایمنی که در آن لمس ملایم عملکردی داشته باشد، تغییر مکان دهد.

  داروی افسردگی و لاغری

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : به سیستم اجازه می دهد موقعیت طبیعی خود را پیدا کند. روش استنلی تأیید کرد.

که استعاره ای از ایمنی در سراسر بدن آشکار می شود و نه فقط در سیستم مشارکت اجتماعی از طریق عضلات صورت و سر، یا در احشاء از طریق مسیرهای واگ شکمی.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : در تمام جنبه های آناتومی انسان، ایمنی با مقررات پایین و محدودیت دفاع بیان می شود. هنگامی که ایمنی رخ می دهد.

  بیماری افسردگی معافیت سربازی

سازه ها می توانند خود را برای حمایت از سلامت، رشد و ترمیم دوباره تنظیم کنند. از نظر عملکردی، کار استنلی مبتنی بر درک ضمنی او است.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : که وقتی سیستم عصبی در حالت ایمن ظاهر می‌شود، یک استقبال از لمس وجود دارد.

که می‌تواند برای همسو کردن ساختارهای بدن و بهینه‌سازی عملکرد خودمختار استفاده شود. اولین ملاقات ما ماهیت و درخشش استنلی را به تصویر کشید.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : این آرزوی پرشور او برای کاهش درد و رنج را تسخیر کرد. این رویکرد دلسوزانه او را به تصویر می‌کشد که از حالت‌های ایمنی از طریق هم‌تنظیمی ملایم حمایت می‌کند.

  خط تولید با 1 میلیارد

و درک شهودی او از سیستم های یکپارچه بدن را به تصویر کشید. من و استنلی اکنون پانزده سال است که دوستان خوبی هستیم.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : در چندین بازدید ما بحث کرده ایم که چگونه دستکاری های او حالت خودمختار را برای ارتقای سلامت، رشد و ترمیم تغییر می دهد.

همانطور که این کتاب بیان می‌کند، او ویژگی‌های تئوری چندواگال را با ویژگی‌های درمان‌های کرانیوساکرال و سایر درمان‌های جسمی به طرز درخشانی ادغام کرده است.

  دلیل افسردگی در نوجوانان دختر

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : برای انجام این کار، او به طرز ماهرانه ای اصل اولیه نظریه چند واگال را استخراج کرد: ساختارهای بدن در حالت ایمن از لمس و دستکاری استقبال می کنند.

بر اساس تئوری ، بدن، از جمله تنظیم عصبی ماهیچه‌های اسکلتی، در حالت ایمن عملکرد متفاوتی دارد.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان : در حالت ایمن، مسیرهای واگ شکمی سیستم عصبی خودمختار را هماهنگ می کند. در این حالت، ویژگی‌های دفاعی سیستم عصبی خودمختار محدود می‌شود و بدن سالم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *