داروهای ضد افسردگی غیر معمول

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : سپس در سال ۲۰۰۲ مقاله مهمی منتشر شد که بر اساس ابتکار بهداشت زنان، مطالعه هزاران زن بود.

هدف ارزیابی اثرات هشت سال درمان جایگزینی پس از یائسگی با استروژن به اضافه پروژسترون بود. انتظار این بود.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : که این یک نمایش استاندارد طلایی از اثرات محافظتی چنین درمانی در برابر بیماری های قلبی عروقی، سکته مغزی و پوکی استخوان باشد.

و پنج سال پس از آن، کدهای مربوط به اینکه چه کسی هورمون دریافت می کند و چه کسی دارونما شکسته شد.

  راه درمان افسردگی شدید

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : و هیئت اخلاقی که بر پروژه ماموت نظارت می کرد، آن را متوقف کرد. زیرا مزایای استروژن به اضافه پروژسترون آنقدر واضح بود.

که دادن دارونما به نیمی از زنان غیراخلاقی بود؟ نه – زیرا استروژن به اضافه پروژسترون به وضوح خطر بیماری قلبی و سکته را افزایش می‌داد.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : در حالی که همچنان در برابر پوکی استخوان محافظت می‌کرد) که ادامه مطالعه غیراخلاقی بود. این یک بمب بود.

اخبار صفحه اول همه جا. آزمایش های مشابه در اروپا متوقف شد. سهام دارویی سقوط کرد. و هزاران زن در دوران یائسگی متعجب بودند که قرار است.

  افسردگی در مردان متاهل

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : در مورد درمان جایگزینی استروژن چه کاری انجام دهند. چرا چنین یافته های متناقضی با سال ها آمار بالینی و مطالعات آزمایشگاهی دقیق از یک سو و این مطالعه عظیم و عالی از سوی دیگر؟

به عنوان یکی از عوامل مهم، مطالعاتی مانند مطالعات مربوط به کاپلان استروژن را شامل می شود، در حالی که این کارآزمایی بالینی در مورد استروژن به اضافه پروژسترون بود.

  اختلال خلقی افسردگی اساسی

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : این به خوبی می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. سپس، به‌عنوان نمونه‌ای از نیش‌چینی که دانشمندان دوست دارند.

دیگران را دیوانه می‌کند، دوز هورمون‌های مورد استفاده احتمالاً تفاوتی ایجاد کرده است، همانطور که نوع استروژن (استرادیول در مقابل استریول در مقابل استرون، و مصنوعی در مقابل هورمون طبیعی).

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : در نهایت، و این یک نکته مهم است، مطالعات آزمایشگاهی نشان می‌دهد که استروژن در برابر تشکیل آترواسکلروز محافظت می‌کند.

نه اینکه آترواسکلروز موجود را معکوس کند. این کاملاً مرتبط است زیرا با توجه به رژیم غذایی غربی ما، مردم احتمالاً در سی سالگی شروع به تشکیل پلاک‌های آترواسکلروتیک کرده‌اند.

  آدرس های خرید حضوری هالوپریدول

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : نه در دهه پنجاه یا شصت پس از یائسگی. هیئت منصفه هنوز در این مورد حاضر نیست.

و اگرچه ممکن است معلوم نشود که استروژن پس از یائسگی از بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند، اما به نظر می رسد که استروژن ترشح شده توسط خود زنان در سنین بسیار پایین تر این کار را انجام دهد.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : و استرس، با سرکوب چنین سطوح استروژن، می تواند از این طریق به بیماری های قلبی عروقی کمک کند.

  آدرس های خرید حضوری پروپوفول

مرگ وودو زمان بررسی موضوعی است که در مدارس دولتی ما بسیار کم مورد بحث قرار می گیرد. نمونه های مستندی از مرگ وودو از انواع فرهنگ های سنتی غیرغربی پدید آمده است.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : یک نفر غذای حرام می خورد، به رئیس توهین می کند، با کسی که نباید می خوابد، کاری غیرقابل قبول خشونت آمیز یا کفرآمیز انجام می دهد.

دهکده خشمگین، شمنی را صدا می‌زند که برای متخلف تکان می‌دهد، یک عروسک وودو می‌سازد، یا به روشی دیگر هگز روی فرد می‌گذارد.

  اختلال افسردگی یک قطبی

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : به طور قانع کننده ای به زودی، هگزیده مرده می افتد. تیم هاروارد متشکل از وید دیویس گیاه شناس قومی و رجیس دسیلوا متخصص قلب این موضوع را بررسی کردند.

*دیویس و دیسیلوا به استفاده از اصطلاح مرگ وودو اعتراض دارند، زیرا بوی تحقیر غرب نسبت به جوامع غیرغربی – دامن علف، استخوان در بینی و همه اینها را می دهد.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : در عوض، آنها اصطلاح مرگ روانی فیزیولوژیکی را ترجیح می دهند، و خاطرنشان می کنند که در بسیاری از موارد حتی آن اصطلاح احتمالاً یک نام اشتباه است.

  با ۱ میلیارد چیکار کنم

در برخی موارد، شمن ممکن است افرادی را ببیند که در حال حاضر بسیار بیمار هستند و با ادعای اینکه آنها را هگز کرده است، هنگامی که فرد شروع به کار می کند.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : امتیاز قهوه ای به دست می آورد. یا ممکن است شمن به سادگی آنها را مسموم کند و به خاطر قدرت لعن کردنش تحسین شود.

  درمان افسردگی تولد

در آشفتگی (یعنی منبع سردرگمی) که به نظر من بسیار سرگرم کننده بود، شمن به وضوح به کسی نفرین می کند.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : و جامعه در واقع می گوید: «نفرین وودو کار می کند. این شخص رفته است، پس آب و غذای خوب را برای او هدر ندهید.» فرد از غذا و آب محروم می شود.

از گرسنگی می میرد. یکی دیگر از نفرین های وودو به حقیقت پیوست، دستمزد شمن ها بالا می رود. با این وجود، مواردی از مرگ روانی فیزیولوژیکی اتفاق می‌افتد.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : و این موارد کانون توجه برخی فیزیولوژیست‌های بزرگ در این قرن بوده است.

  علت افسردگی هورمون

در یک رویارویی عالی، والتر کانن (مردی که مفهوم جنگ یا گریز را مطرح کرد) و کرت ریشتر (پیرمرد بزرگ پزشکی روان تنی) در مکانیسم های فرضی مرگ روانی فیزیولوژیکی متفاوت بودند.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : کانن فکر می کرد که این به دلیل فعالیت بیش از حد سیستم عصبی سمپاتیک است.

در آن طرح، فرد از نفرین شدن به قدری عصبی می شود که سیستم سمپاتیک به دنده لگد می زند و عروق خونی را منقبض می کند.

  راه درمان افسردگی نامرئی

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : تا جایی که آنها را پاره می کند و باعث افت کشنده فشار خون می شود. ریشتر فکر می کرد که مرگ به دلیل فعالیت بیش از حد پاراسمپاتیک است.

در این فرمول‌بندی شگفت‌انگیز، فرد با درک سنگینی نفرین، تا حدی تسلیم می‌شود. عصب واگ بسیار فعال می شود.

داروهای ضد افسردگی غیر معمول : قلب را تا حد توقف کند می کند – مرگ به دلیل آنچه او “طوفان واگ” نامید. کانن و ریشتر هر دو امتیاز خود را حفظ کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *