داروی ضد افسردگی و وسواس فکری

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : مارشا به خودش یاد داد که باور کند او فردی ضعیف است. او معتقد بود که بی ارزش، ناکافی و درمانده است.

او با خود گفت که شکست های زیادی را در زندگی خود انباشته کرده است، چه چیزی جز شکست بیشتر برای او باقی مانده است؟ «شکست، شکست، چیزی جز شکست. فایده ش چیه؟ چرا ادامه بده؟» یکبار-شکست-همیشه-شکست یک ناباوری و دروغ است!

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : اگر به تاریخ نگاه کنید، می بینید که چه دروغ بزرگی است! ضرب المثل قدیمی “اگر در ابتدا موفق نشدید، تلاش کنید.

  برای افسردگی بعد از ترک اعتیاد

دوباره تلاش کنید” توصیه نادرستی نیست. مارشا، با کمک، نیاز داشت تا یاد بگیرد که از خود قدردانی کند، برای خود ارزش قائل شود.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : تا ببیند که او واقعاً انسان مهمی است که خدا عمیقاً نگران او بود. از آنجا می‌توانست یاد بگیرد که آن رفتارهایی را که این حقیقت را تقویت می‌کنند.

تمرین کند – چیزهایی که برای او خوب بودند و مضر نیستند. سرانجام متوجه شد که می تواند به مدرسه بازگردد و تحصیلاتش را تمام کند.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : او آپارتمانی برای خود و نوزاد در همان ساختمان خواهرش پیدا کرد و با مسیحیان دیگری که او را دوست داشتند و از او مراقبت می کردند.

  آدرس های خرید حضوری مترونيدازول

دوستی صمیمانه برقرار کرد. مارشا خود واقعی خود را در مسیح عیسی یافت که هرگز نگفت: «یک بار شکست بخور، همیشه شکست بخور».

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : شرلی زنی ۳۶ ساله، زیبا و سخت کوش است، اما از سیگار کشیدن خود پریشان است.

او احساس می کند در گیره ای گرفتار شده است که هیچ راهی برای خروج ندارد. “فایده ای ندارد. من سعی کردم ترک کنم و نمی توانم.

  با 600 میلیون چه ماشینی بخرم

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : من همیشه دوباره شروع می کنم.» “آیا شما معتقدید که وقتی شخصی در کاری تلاش می کند و شکست می خورد.

غیرممکن می شود؟” شرلی لحظه ای فکر می کند. “فکر نکنم. من برای شغل معلمی خود به چندین مدرسه مراجعه کردم.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : قبل از اینکه بالاخره به شغلی که الان دارم دست پیدا کنم، هشت بار رد شدم.» بنابراین این فرضیه اصلی شما را از بین می برد: “من قبلا شکست خورده ام، بنابراین همیشه باید شکست بخورم.” «برادرم چند سال پیش سیگار را ترک کرد و می‌گوید که دیگر حتی به سیگار کشیدن فکر نمی‌کند.

  افسردگی چطور درمان کنیم

می گوید که او حتی آن را از دست نمی دهد.» “آیا قبلاً سعی کرده ترک کند؟” “مطمئن. او بارها تلاش کرد. او یک بار موفق شد چند هفته ترک کند و یک بار دیگر برای چند ماه ترک کرد.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : اما پس از آن یک روز او آنها را رها کرد و از آن زمان دیگری را روشن نکرده است.” «شرلی، آیا نکته را می‌بینی؟

برادرت مثل شما چندین بار سعی کرد ترک کند. سپس یک روز بالاخره برای همیشه ترک کرد. این کاملاً نادرست است که به خود بگویید شکست های گذشته ثابت می کند.

  افسردگی بالینی درمان

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : که باید به شکست ادامه دهید. شرلی مانند کودکی که به خرس عروسکی چسبیده به باور نادرست خود چسبیده بود.

اگر می توانست خودش را متقاعد کند که عادتش تقصیر خودش نیست، که به نوعی قربانی بی گناهی است، می توانست سیگار را ادامه دهد و مجبور نباشد ناخوشایند نه گفتن به خودش را تجربه کند.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : دروغ “۱ نمی توانم کاری را انجام دهم زیرا قبلاً نتوانسته ام انجامش دهم” نادرست و شکست دهنده است. عیسی ما را آزاد می‌کند تا افرادی باشیم که قرار بود باشیم.

  مصاحبه انگیزشی معتادان

کامل، زیبا و قادر به گرفتن قدرت او به عنوان نیروی ما. نترس؛ زیرا من با تو هستم. زیرا من خدای تو هستم. آری، من به تو کمک خواهم کرد.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : آری، با دست راست عدالت خود از تو حمایت خواهم کرد. ۲ برای به دست آوردن خودکنترلی، مهم است که باورهای نادرست را در آنچه به خود می گویید شناسایی کنید.

به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که مشکلات خودکنترلی شما مربوط به لیست دروغ های زیر است. وقتی یکی از این دروغ ها را شناسایی کردید، هرگز به خودتان اجازه ندهید.

  کاشت مو

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : که از گفتن یکی از این دروغ ها خلاص شوید. اشتباه با خود • هیچ کس به هیچ وجه به من اهمیت نمی دهد.

پس چرا من حتی باید سعی کنم (لاغر، هوشیار، یکنواخت، غیرسیگاری یا هر چیز دیگری) باشم؟ • من دوران بدی از زندگی را گذرانده ام (یا با من خیلی بدرفتاری شده است) کمی به خودم بدهکار هستم.

  افسردگی نوجوان

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : بنابراین من می روم و (سیگار می کشم، می نوشم، می خورم، دزدی می کنم، یا هر چیز دیگری). • من آنقدر بدبخت بی ارزشی هستم.

اگر من (خودم را نابود کنم، به خودم صدمه بزنم، به چیزی مضر معتاد شوم یا هر چیز دیگری) واقعاً مهم نیست. • من خیلی سخت کار کرده ام و خیلی خوب کار کرده ام، باید فقط (چیزی بدزدم، بنوشم، سیگار بکشم، غذا بخورم یا هر چیز دیگری).

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : نمی توانم در برابر هر یک از این باورهای نادرست با حقیقت بحث کنید، از عزم و انرژی استفاده کنید.

  افسردگی و اضطراب در کودکان با ناتوانی یادگیری

خداوند شما را با دست راست خود نگه می دارد! پولس رسول می‌گوید: «خوشا به حال کسی که وسوسه را تحمل می‌کند، زیرا وقتی امتحان شود.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : تاج حیات را که خداوند به دوستدارانش وعده داده است، خواهد گرفت.» ۳ او به مسیحیان قرنتی می‌گوید: «استقامت و بی‌تحرک باشید.

همیشه در کار خداوند فراوان باشید.» ۴و دعای او برای مسیحیان افسس این بود که خداوند «برحسب غنای جلال خود به شما عطا کند، تا بوسیله روح خود در انسان درونی نیرومند شود.» ۵ ما کجا قوی هستیم؟

  علت افسردگی ناگهانی چیست

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : در انسان درونی، فرد درونی، در روح ما جایی که افکار ما در حال پرتاب و غلتیدن هستند تا احساسات و اعمال ما را ایجاد کنند.

وقتی پولس می‌گوید: «من می‌توانم همه چیز را به وسیله مسیح که مرا تقویت می‌کند، انجام دهم»، ۶ او یک اصل پویا دروغ‌شکن را به ما می‌دهد تا جان خود را بر آن بگذاریم.

داروی ضد افسردگی و وسواس فکری : این آیه در مورد کل حوزه رفتار خویشتن داری صادق است. پل در حال نوشتن تجربیات خود بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *