درمان افسردگی در مردان

درمان افسردگی در مردان : هضم، جذب و جذب تمام غذاها و مواد مغذی که می خوریم برای سلامتی حیاتی است.

سیستم گوارش ما همچنین باید از ما در برابر سموم داخلی، حشرات و آلرژن های بالقوه محافظت کند و همچنین مواد زائد را از بین ببرد.

درمان افسردگی در مردان : خرابی در هر نقطه از این فرآیند باعث ایجاد بیماری می شود. کلید شماره ۵: افزایش سم زدایی بدن ما باید تمام مواد زائد متابولیک و سمومی را که از طریق غذا، هوا، آب و داروها از محیط خارج می کنیم، دفع کند.

  علائم افسردگی شدید در زنان

بار سمی در قرن بیست و یکم طاقت فرسا است و اغلب بدن ما نمی تواند آن را حفظ کند. این منجر به بیماری می شود.

درمان افسردگی در مردان : کلید شماره ۶: متابولیسم انرژی را تقویت کنید زندگی انرژی است. هنگامی که دیگر انرژی در سلول های شما تولید نمی شود، می میرید.

فرآیند استخراج انرژی از غذایی که می خورید و اکسیژنی که تنفس می کنید ضروری ترین فرآیند زندگی است.

درمان افسردگی در مردان : حفظ نرمی موتور متابولیک و محافظت از آن در برابر آسیب برای سلامتی ضروری است.

از دست دادن انرژی تقریباً در تمام اختلالات مغزی دیده می شود. کلید شماره ۷: ذهن خود را آرام کنید زندگی با معنا و هدف، زندگی در تعادل با ارتباط، اجتماع، عشق، حمایت و احساس توانمندی برای سلامتی ضروری است.

  افسردگی غیر معمول

درمان افسردگی در مردان : استرس های طاقت فرسا قرن بیست و یکم، از جمله انزوای اجتماعی، کار بیش از حد، و ناتوانی، فشار بسیار زیادی بر سیستم عصبی ما ایجاد می کند.

که منجر به فرسودگی شغلی و فروپاشی می شود. با درمان عدم تعادل در این هفت کلید، اکنون راهی برای درمان، متوقف کردن، کند کردن و معکوس کردن این اپیدمی احتمالی اختلالات “مغزی” (و همچنین تقریباً تمام بیماری هایی که در قرن بیست و یکم می بینیم) داریم.

  آدرس های خرید حضوری سلکوکسیب

درمان افسردگی در مردان : اما چه چیزی این عدم تعادل ها را ایجاد می کند؟ آیا این هفت سیستم کلیدی به دلیل رژیم غذایی نامناسب، آلرژن ها، عفونت ها، استرس و سموم از تعادل خارج شده اند؟

یا به دلیل کمبود مواد اولیه ضروری برای زندگی و سلامتی – غذای کامل و واقعی سرشار از مواد مغذی گیاهی و فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی، اکسیژن، آب و هوای تمیز، نور، خواب، ورزش، آرامش عمیق، عشق، تعادل ندارند. ، پیوند و اجتماع، معنا و هدف؟

  آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات

درمان افسردگی در مردان : بیشتر به این نکته، من می‌خواهم بدانم چگونه این عوامل بر ژنوم منحصربه‌فرد یک فرد و بیان ژنی آنها تأثیر می‌گذارند و مجموعه‌ای از مشکلات منحصربه‌فرد او را ایجاد می‌کنند.

می بینید، ژن های شما ثابت نیستند، اما می توانند به طور پویا به اطلاعات یا دستورالعمل هایی که از رژیم غذایی، سبک زندگی و محیط شما می آید، پاسخ دهند. «اطلاعاتی» که شما برای ژن‌هایتان ارسال می‌کنید تعیین می‌کند که آیا شما خوب بمانید یا بیمار شوید، و اینکه چقدر خوب عمل می‌کنید.

  افسردگی های شغلی

درمان افسردگی در مردان : این مطالعه نوتریژنومیک (علمی که چگونه غذا بر ژن‌های شما تأثیر می‌گذارد) است و بخش مهم دیگری از این نقشه راه جدید برای درمان بیماری است که در بیان شده است.

رویکردی جدید برای درک غذا: قدرتمندترین ابزاری که برای تغییر مغز و سلامت خود دارید، چنگال شماست. چرا؟ غذا فقط کالری یا انرژی نیست.

درمان افسردگی در مردان : غذا حاوی اطلاعاتی است که با ژن های شما صحبت می کند، آنها را روشن یا خاموش می کند و لحظه به لحظه بر عملکرد آنها تأثیر می گذارد.

  افسردگی در پیشرفت تحصیلی

درمان افسردگی در مردان : غذا سریع ترین و قوی ترین دارویی است که می توانید برای تغییر زندگی خود مصرف کنید. این کشف “مواد مغذی” نامیده می شود.

به ژن های خود به عنوان نرم افزاری فکر کنید که همه چیز را در بدن شما اجرا می کند. درست مانند نرم افزار کامپیوتر شما، تنها کاری را که شما به آن دستور داده اید با ضربه صفحه کلید شما انجام می دهد.

درمان افسردگی در مردان : غذاهایی که می خورید کلیدهایی هستند که پیام هایی را به ژن های شما می فرستند و به آنها می گویند چه کاری انجام دهند – ایجاد سلامتی یا بیماری.

  مشاوره انگیزشی برای پشت کنکوری ها

تصور کنید با یک چیزبرگر دوبل، سیب زمینی سرخ کرده بزرگ و یک نوشابه کولا چهل و هشت اونس چه پیام هایی ارسال می کنید.

درمان افسردگی در مردان : در نظر بگیرید که چه پیام هایی را می توانید با ماهی آزاد وحشی قرمز تیره، سبزی سرخ شده و برنج قهوه ای ارسال کنید.

علم nutrigenomics به ما اجازه می‌دهد تا پزشکی را شخصی‌سازی کنیم – همه افراد با مشکلات یکسان نیاز به نسخه مشابه ندارند.

  افسردگی بعد زایمان چیست

درمان افسردگی در مردان : ترکیب ژنتیکی فردی شما تعیین می کند که برای داشتن سلامتی مطلوب به چه چیزی نیاز دارید. شما فقط حدود سی هزار ژن دارید.

اما شما بیش از ۳ میلیون تغییر کوچک در ژن هایی به نام SNP (چند شکلی های تک نوکلئوتیدی) دارید. این تغییرات شخصیت شما را تشکیل می دهند.

درمان افسردگی در مردان : و آنها نیازهای فردی شما را کمی متفاوت از نیازهای فردی من می کنند. همه ما نیازهای متفاوتی به غذا، ویتامین ها، استراحت، ورزش، تحمل استرس یا توانایی مقابله با سموم داریم.

  علت افسردگی فصلی پاییز

این کتاب نقشه‌ای است که به شما کمک می‌کند مسیر خود را به سمت UltraWellness بر اساس نقاط قوت و آسیب‌پذیری خود – نیازهای فردی خود شخصی کنید.

درمان افسردگی در مردان : با تجزیه و تحلیل نقاطی که در هفت کلید UltraWellness از تعادل خارج هستید و سپس استفاده از علم تغذیه ژنومیک برای کمک به برقراری مجدد تعادل، می‌توانیم درمان‌هایی متناسب با نیازهای فردی هر فرد ایجاد کنیم.

این همان کاری است که در این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه انجام دهید. با استفاده از این روش، من اکنون به هر برخورد با یک بیمار از چارچوبی کلی می پردازم.

  افسردگی شب تولد

درمان افسردگی در مردان : که کاملاً با آنچه در دانشکده پزشکی آموخته ام متفاوت است. من یک طرح درمانی ایجاد می کنم که برای گروهی از افراد با علائم مشابه قابل تکرار نیست.

اما به طور ضروری برای هر بیمار ایجاد شده است. کاری که من انجام می دهم در واقع بسیار ساده است. اولین قدم این است.

درمان افسردگی در مردان : که چیزهای بد را از بین ببرید چیزهایی که باعث عدم تعادل می شوند، مانند کمبود مواد مغذی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *