درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : کارمند فروش به او گفت که کمان کرایه نمی‌دهند، بنابراین ادی با فروشگاه دیگری تماس گرفت.

ادی اتفاقی را که اتفاق افتاد چنین توضیح داد: «یک آقای بسیار خوش‌رویی به تلفن پاسخ داد. پاسخ او به سوال من برای اجاره کاملا متفاوت از جای دیگر بود.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : او گفت که متاسفم، اما آنها دیگر کمان را اجاره نکردند، زیرا نمی توانند این کار را بکنند.

سپس از من پرسید که آیا قبلاً اجاره کرده بودم یا خیر. من پاسخ دادم: بله، چندین سال پیش. او به من یادآوری کرد که احتمالاً ۲۵ تا ۳۰ دلار برای اجاره پرداخت کردم.

  افسردگی و لرزش بدن

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : دوباره گفتم “بله”. سپس پرسید که آیا من از آن دسته افرادی هستم که دوست دارم پول پس انداز کنم؟ به طور طبیعی، من پاسخ دادم “بله”. او در ادامه توضیح داد که آنها ست های پاپیونی با تمام تجهیزات لازم را به قیمت ۳۴.۹۵ دلار به فروش رسانده اند.

من می‌توانم یک مجموعه کامل را فقط با ۴.۹۵ دلار بیشتر از اجاره یک مجموعه بخرم. او توضیح داد که به همین دلیل اجاره آنها را متوقف کرده اند.

  آدرس های خرید حضوری قرص ترامادول

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : آیا فکر کردم منطقی است؟ پاسخ «بله» من منجر به خرید این مجموعه شد، و وقتی آن را برداشتم.

چندین مورد دیگر را از این فروشگاه خریدم و از آن زمان به مشتری دائمی تبدیل شدم.» سقراط، «مگس گاد آتن» یکی از بهترین ها بود.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : فیلسوفانی که جهان تاکنون شناخته است. او کاری کرد که تنها تعداد انگشت شماری از مردم در تمام تاریخ توانسته اند انجام دهند: او کل مسیر تفکر بشر را به شدت تغییر داد.

  پیام انگیزشی مشاور مدرسه

و اکنون، بیست و چهار قرن پس از مرگش، او به عنوان یکی از عاقل ترین متقاعد کننده هایی که تا به حال بر این دنیای پر کشمکش تأثیر گذاشته است، مفتخر می شود.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : روش او؟ آیا او به مردم گفته است که اشتباه می کنند؟ اوه، نه، سقراط نیست. او برای این کار بسیار ماهر بود.

تمام تکنیک او که اکنون «روش سقراطی» نامیده می‌شود، مبتنی بر دریافت پاسخ «بله، بله» بود. او سوالاتی را مطرح کرد که طرف مقابلش باید با آنها موافقت کند.

  با افسردگی پشت کنکور چه کنیم

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : او به گرفتن پذیرش یکی پس از دیگری ادامه داد تا اینکه یک دسته از بله را به دست آورد. او به پرسیدن سؤالات ادامه داد تا اینکه سرانجام.

تقریباً بدون اینکه متوجه شود، مخالفانش نتیجه‌ای را پذیرفتند که چند دقیقه قبل به شدت آن را انکار می‌کردند. دفعه بعد که وسوسه شدیم به کسی بگوییم که اشتباه می کند.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : بیایید سقراط قدیمی را به یاد بیاوریم و یک سوال ملایم بپرسیم – سوالی که پاسخ “بله، بله” را دریافت خواهد کرد.

  درمان افسردگی در یائسگی

چینی‌ها ضرب‌المثلی دارند که آبستن حکمت دیرینه مشرق زمین است: «کسی که نرم قدم می‌گذارد، راه دور می‌رود.» آنها پنج هزار سال را صرف مطالعه طبیعت انسان‌ها، آن چینی‌های فرهیخته کرده‌اند.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : و ظرافت زیادی به دست آورده‌اند: «او اصل ۵ از طرف مقابل بخواهید فوراً «بله، بله» بگوید. ۱. هری آ. اوورستریت، تأثیر بر رفتار انسان (نیویورک: نورتون، ۱۹۲۵). اکثر افرادی که سعی می کنند دیگران را به طرز فکر خود جذب کنند.

خودشان زیاد حرف می زنند. بگذارید دیگران خودشان صحبت کنند. آنها بیشتر از شما در مورد کسب و کار و مشکلات خود می دانند. پس از آنها سوال بپرسید.

  افسردگی در بارداری و جنسیت

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : بگذارید چند نکته را به شما بگویند. اگر با آنها مخالف باشید، ممکن است وسوسه شوید که صحبت خود را قطع کنید.

اما نکن. خطرناکه. آنها به شما توجه نخواهند کرد در حالی که هنوز ایده های زیادی از گریه خود برای بیان دارند. پس صبورانه و با ذهنی باز گوش کنید. در مورد آن صادق باشید.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : آنها را تشویق کنید تا ایده های خود را به طور کامل بیان کنند. آیا این سیاست در تجارت سود دارد؟ اجازه بدید ببینم.

  اختلال دوقطبی و معافیت سربازی

در اینجا داستان یک نماینده فروش است که مجبور شد آن را امتحان کند. یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در ایالات متحده در حال مذاکره برای یک سال الزامات پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی بود.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : سه تولید کننده مهم پارچه ها را در بدنه نمونه کار کرده بودند. همه اینها توسط مدیران شرکت موتور بازرسی شده بود.

به هر سازنده اخطاریه ارسال شده بود که در یک روز معین، به نماینده ای از هر تامین کننده فرصت داده می شود تا آخرین درخواست خود را برای قرارداد مطرح کند.

  افسردگی بعد از نتایج کنکور

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : نماینده یک تولید کننده با حمله شدید لارنژیت وارد شهر شد. آقای آر در حالی که داستان را قبل از یکی از کلاس‌هایم تعریف می‌کرد.

گفت: «وقتی نوبت من به ملاقات مدیران در کنفرانس رسید، صدایم را از دست داده بودم. به سختی می توانستم زمزمه کنم.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : من را به اتاقی بردند و خودم را رو در رو با مهندس نساجی، عامل خرید، مدیر فروش و رئیس شرکت دیدم.

  آدرس های خرید حضوری ایمی پرامین

بلند شدم و تلاش شجاعانه ای کردم تا حرف بزنم، اما کاری بیشتر از جیر جیر نمی توانستم انجام دهم. همه آنها دور یک میز نشسته بودند.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : بنابراین روی یک کاغذ نوشتم: «آقایان، صدایم را از دست داده ام. زبانم بند آمده.” رئیس جمهور گفت: «من برای شما صحبت خواهم کرد. او انجام داد.

او نمونه های من را به نمایش گذاشت و از نکات خوب آنها تمجید کرد. بحث پر جنب و جوشی در مورد شایستگی کالای من به وجود آمد.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : و رئیس جمهور از آنجایی که برای من صحبت می کرد، موضعی را اتخاذ کرد که من در طول بحث داشتم.

  افسردگی کنکور

تنها مشارکت من شامل لبخند، تکان دادن سر و چند حرکت بود. در نتیجه این کنفرانس منحصر به فرد، قراردادی به من تعلق گرفت که شامل بیش از نیم میلیون یارد پارچه مبلی به ارزش مجموع ۱۶۰۰۰۰۰ دلار می شد.

درمان افسردگی بعد از ترک اعتیاد : بزرگترین سفارشی که تا به حال دریافت کرده بودم. می‌دانم اگر صدایم را از دست نمی‌دادم، قرارداد را از دست می‌دادم، زیرا تصور اشتباهی درباره کل پیشنهاد داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *