درمان افسردگی بعد از مهاجرت

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : گاهی اوقات بدخلقی یا احساسات منفی ممکن است برای مدت طولانی ادامه داشته باشد.

در واقع، بسیاری از احساسات منفی و واکنش‌های دفاعی بدن برای استفاده کوتاه‌مدت و نه بلندمدت طراحی شده‌اند.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : به عنوان مثال، فرض کنید مقداری غذای بد می خورید و دچار مسمومیت غذایی می شوید. ممکن است استفراغ کنید و اسهال داشته باشید.

این خوشایند نیست، اما یک دفاع عالی در برابر مواد مضر است و به سرعت از شر آنها خلاص می شود. با این حال، چه اتفاقی می افتد.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : اگر این برای روزها ادامه یابد؟ شما بسیار بیمار می شوید، زیرا شروع به کم آبی و از دست دادن ویتامین ها و مواد معدنی مهم بدن خواهید کرد.

  علل افسردگی زنان بعد از زایمان

در واقع، قبل از ظهور پزشکی مدرن، بسیاری از مردم در اثر مسمومیت غذایی می مردند، زیرا استفراغ و اسهال آنها بیش از حد طولانی بود – آنها ضعیف شده بودند و نمی توانستند خود را حفظ کنند.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : بنابراین پارادوکس اینجاست: تکامل یک سیستم دفاعی بدنی طراحی کرده است که می تواند شما را نیز بکشد!

این واقعیت که در کل این سیستم بیشتر از ضرر مفید است، نباید ما را به اینکه چقدر می‌تواند آسیب‌رسان باشد، دست کم بگیرد. یا استرس را تحمل کنید.

  افسردگی سربازی

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : قبلاً دیدیم که واکنش های استرس کوتاه مدت اغلب مفید بودند. اما، مانند اسهال و استفراغ، می توانند بسیار مفید باشند.

در واقع، استرس مزمن برای قلب، سیستم ایمنی و خلق و خوی شما مضر است. بنابراین یکی از ایده های کلیدی برای درک این است.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : که تکامل سیستم های کاملی را طراحی نکرده و طراحی نکرده است. این بدان معنی است که ما باید به عواملی فکر کنیم.

  آدرس های خرید حضوری آلوپورینول

که احساسات منفی و حالات بد را با آگاهی از عواملی که آنها را حفظ می کنند، خاموش می کنند. بهبودی این فصل کمی ما را در خانه ها برده است.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : اما امیدوارم تا به حال متوجه شده باشید که برخی از جنبه های افسردگی، مانند احساسات ما، ممکن است عملکردهای انطباقی داشته باشند.

با این حال، این بدان معنا نیست که همه افسردگی ها سازگار هستند. دور از آن. در بسیاری از موارد که افراد نمی توانند با استرسی که تحت آن هستند کنار بیایند.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : افسردگی در چرخه بازخورد منفی قفل می شود. آنها ممکن است نتوانند از موقعیت استرس زا دور شوند، یا ممکن است.

  افسردگی در زنان باردار چگونه است

طرز فکری که در مورد خود و موقعیتشان دارند، اوضاع را بسیار بدتر می کند. یا هر دو شرط ممکن است اعمال شود. افرادی که اینگونه زندگی می کنند.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : به سادگی می توانند خسته شوند. وقتی این اتفاق می‌افتد، باید راه‌هایی پیدا کنیم که بتوانیم به سیستم‌های استرس (و سایر) آنها فرصتی برای بهبودی بدهیم.

یکی از راه ها مصرف داروهای ضد افسردگی است. برخی از افراد تمایلی به مصرف دارو ندارند و می گویند که احساس می کنند دارو از آنها محافظت می کند.

  آدرس های خرید حضوری دی ام تی

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : یا آنها را کمتر به استرس پاسخ می دهد – گویی که دارو به عنوان یک مانع عمل می کند. آنها این را منفی می بینند – اما نباید این را ببینند.

زیرا ممکن است این دقیقاً همان چیزی باشد که لازم است. اگر اسید معده بیش از حد دارید، ممکن است یک آنتی اسید مصرف کنید تا به سیستم اجازه دهد.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : تا آرام شود و خودش را درمان کند. یا اگر بریدگی جدی داریم پانسمان می کنیم تا خوب شود. ما آن را مدام انتخاب نمی کنیم.

  مبارزه با افسردگی زنان

یا آن را در معرض عفونت قرار نمی دهیم. ما آن را می پوشانیم و از آن محافظت می کنیم. ما نگران انجام این کار نیستیم، زیرا می‌دانیم که به سیستم زمان می‌دهیم تا خودش را تعمیر کند.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : زمانی که معده درد شدیدی داشتم و در بیمارستان تحت بررسی قرار گرفتم، مشخص شد که التهاب خفیفی دارم.

خیلی دردناک بود اما جدی نبود. مقداری دارو مصرف کردم؛ اما دکتر مهربانم همچنین به من توصیه کرد که وعده‌های غذایی زیاد نخورم یا شب‌ها غذا بخورم، زیاد الکل ننوشم و سیگار نکشم.

  چگونه بیماری افسردگی را درمان کنیم

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : به عبارت دیگر باید از شکمم محافظت می کردم و سبک زندگی ام را کمی تغییر می دادم. در بسیاری از موارد افسردگی اصول دقیقاً یکسان است.

داروها ممکن است برای محافظت از سیستم استرس شما و تقویت برخی مواد شیمیایی خلق و خوی که ممکن است تحلیل رفته باشند ضروری باشد.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : اما چیزهای زیادی نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید که ممکن است در آینده به محافظت از شما کمک کند.

یکی از اینها اعمال کنترل بیشتر بر طرز تفکر خود در مورد موقعیت های استرس زا است، به طوری که سیستم استرس خود را ناخواسته با از دست دادن دیدگاه و تمرکز فقط بر احساس شکست، شکست و حقارت بیش از حد تحریک نکنید.

  افسردگی دوران بارداری

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : با تغییر نحوه تفکر و برخی از باورهای کلیدی خود، ممکن است محرک های افسردگی خود را تغییر دهید.

شدت آن را کاهش دهید و راه هایی برای رهایی از آن بیابید، نه اینکه به روش هایی فکر کنید و رفتار کنید که شما را در آن نگه می دارد.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : با تغییر روشی که این کتاب در مورد آن است، راه‌هایی برای انجام این کار بیاموزید. در بخش‌های دوم و سوم راه‌های زیادی را بررسی خواهیم کرد.

  با 850 میلیون چه ماشینی بخرم

که از طریق آنها می‌توانید استرس و افکار افسرده‌کننده خود را تحت کنترل درآورید. به عنوان مثال، ما ارزش نوشتن چیزها را برای کند کردن تفکرتان بررسی می کنیم.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : به شواهد برخی از افکار منفی خود نگاه می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید جایگزین هایی برای افکار منفی خود پیدا کنید.

با این حال، من همچنین بر اهمیت رشد شفقت درونی تأکید می کنم. دلایل این امر بسیار ساده است و به نحوه عملکرد مغز ما مربوط می شود.

  کاشت مو در تهران

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : اساساً، مغز ما طوری طراحی شده است که با افزایش استرس و (اگر نتوانیم از خود دفاع کنیم) به سیگنال‌های منفی مانند انتقاد، طرد شدن، تهدید یا مورد سوء استفاده قرار گرفتن پاسخ دهد و (اگر نتوانیم از خود دفاع کنیم) مواد شیمیایی خلق و خوی خود را کاهش دهیم.

درمان افسردگی بعد از مهاجرت : از سوی دیگر، به طور کلی مغز با کاهش هورمون های استرس و افزایش مواد شیمیایی خلق و خوی واکنش نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *