درمان افسردگی در مردان جوان

درمان افسردگی در مردان جوان : مرحله دوم افزودن چیزهای خوب (غذاهای کامل با کیفیت بالا، مواد مغذی، آب، اکسیژن، نور، حرکت، خواب، آرامش، اجتماع، ارتباط، عشق، معنا و هدف) و هوش طبیعی و سیستم شفای بدن است. به بقیه رسیدگی خواهد کرد این پایه و اساس راه حل UltraMind است.

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. استفاده از این روش ساده و در عین حال جامع به من این امکان را می‌دهد که تقریباً همه بیماری‌ها را درمان کنم.

درمان افسردگی در مردان جوان : چه در مغز باشند و چه در بدن. و به یک دلیل ساده کار می کند: بدن و مغز یک سیستم هستند.

  با 2 میلیارد چه کنم

متأسفانه، افسانه‌های رایجی که در روان‌پزشکی و عصب‌شناسی کلاسیک پایه‌گذاری شده‌اند و برای دهه‌ها توسط جامعه ترویج می‌شوند.

درمان افسردگی در مردان جوان : ما را نسبت به حقیقت ساده اما عمیقی که طب عملکردی پرده‌برداری کرده است، کور کرده است.

و ما باید این اسطوره ها را قبل از رهایی از آنها درک کنیم. فصل ۳ افسانه های روانپزشکی و عصب شناسی دانشمندان نمی توانند روشی را که می بینند با روش دید خود ببینند.

  اختلال دو قطبی و توهم

درمان افسردگی در مردان جوان : لم دادن ما آنقدر عادت کرده ایم که به چیزها به شیوه خاصی نگاه کنیم که نمی توانیم نگاه متفاوتی به مغز، رفتار و خلق و خوی خود ببینیم.

همانطور که ما شروع به کشف ماهیت نحوه عملکرد مغز و چگونگی ارتباط نزدیک عملکرد آن با سایر سیستم های اصلی بدن می کنیم.

درمان افسردگی در مردان جوان : افسانه های پزشکی که ما در مورد آنها کار کرده ایم و ما را از دیدن واقعی منشأ آن منع کرده اند.

  بهترین ماشین با قیمت 500 میلیون

مشکلات خلقی، حافظه، توجه و سلامت مغز ما در حال از بین رفتن هستند. بیایید این افسانه ها را مرور کنیم و آنها را کنار بگذاریم.

درمان افسردگی در مردان جوان : افسانه تشخیص: اگر نام بیماری خود را بدانید، می دانید چه مشکلی دارید این افسانه در سراسر پزشکی نه تنها در روانپزشکی و مغز و اعصاب فراگیر است.

و این تنها بزرگترین مانع برای تغییر روش انجام کارها و یافتن آن است. پاسخ به مشکلات سلامتی ما مشکل به سادگی این است – ما در بازی نامگذاری و سرزنش در پزشکی هستیم.

  ماشین با 900 میلیون

درمان افسردگی در مردان جوان : این همان کاری است که ما برای انجام آن آموزش دیده ایم. نام «بیماری» را پیدا کنید، سپس دارو را با بیماری تطبیق دهید.

شما «افسردگی» دارید، بنابراین به یک «ضدافسردگی» نیاز دارید. شما «مضطرب» هستید، بنابراین به یک داروی «ضد اضطراب» نیاز دارید.

درمان افسردگی در مردان جوان : شما بیماری دوقطبی یا نوسانات خلقی دارید، بنابراین به یک “تثبیت کننده خلق و خو” نیاز دارید.

  آدرس های خرید حضوری ناپروکسن

متأسفانه، این رویکرد یا روش تفکر قدیمی، به طور فزاینده ای بی فایده و اغلب خطرناک است. از برخی جهات حتی ظالمانه است.

درمان افسردگی در مردان جوان : هنگامی که یک برچسب دارید، در گروه افرادی قرار می گیرید که دارای همان برچسب هستند و فرض بر این است که شما دارای ویژگی های این گروه هستید.

برای مثال، گروهی از روانشناسان، روانپزشکان و وکلا به سرپرستی دکتر دیوید روزنهان، استاد حقوق و روانشناسی دانشگاه استنفورد، تظاهر به شنیدن صداها کردند و خود را در بیمارستان های روانپزشکی سراسر کشور بستری کردند.

  علائم افسردگی در کودکان ابتدایی

درمان افسردگی در مردان جوان : پس از بستری شدن در بیمارستان ها، به فعالیت عادی خود ادامه دادند. کارکنان بیمارستان و پزشکان سپس تمام «رفتارهای عادی» خود، مانند یادداشت برداری، را «غیر طبیعی» ارزیابی کردند.

فقط بیماران “دیوانه” معمولی بودند که می توانستند آنها را از هم تشخیص دهند! هنگامی که به شما برچسبی مانند افسردگی، اسکیزوفرنی، ADHD یا زوال عقل می دهیم.

درمان افسردگی در مردان جوان : همین اتفاق برای شما می افتد. ما شما را با هر کس دیگری که این تشخیص را دارد در یک گروه قرار می دهیم و فرض می کنیم.

  افسردگی اساسی و خودکشی

که همه شما مشکل مشابهی دارید، حتی اگر شواهدی بر خلاف آن پیدا شود. اما این برچسب ها یا تشخیص ها فقط نام هایی هستند که ما با مجموعه ای از علائم مرتبط می کنیم.

درمان افسردگی در مردان جوان : این نام هیچ ربطی به دلیل داشتن این علائم – با علل اصلی “بیماری” ندارد. در اینجا یک مثال دیگر است.

  علت افسردگی در پریودی

هنگامی که به یک روانپزشک یا روانشناس مراجعه می کنید، اگر معیارهای مورد توافق جامعه روانپزشکی را داشته باشید و در کتابچه راهنمای کلاسیک انجمن روانپزشکی آمریکا، راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی IV (راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی IV) بیان شده است.

درمان افسردگی در مردان جوان : به شما برچسب “افسردگی” داده می شود. DSM-IV). در اینجا لیستی از ویژگی های افسردگی از DSM-IV آمده است.

خلق و خوی افسرده در اکثر اوقات روز، تقریباً هر روز، همانطور که با گزارش ذهنی (مثلاً احساس غمگینی یا خالی بودن) یا مشاهده انجام شده توسط دیگران (مثلاً با گریه به نظر می رسد) نشان داده می شود.

  افسردگی حاد بالینی

درمان افسردگی در مردان جوان : (در کودکان و نوجوانان، این حالت ممکن است به عنوان یک خلق تحریک‌پذیر مشخص شود.) کاهش قابل توجه علاقه یا لذت در تمام یا تقریباً همه فعالیت‌های بیشتر روز، تقریباً هر روز. کاهش قابل توجه وزن در صورت عدم رژیم غذایی یا افزایش وزن (به عنوان مثال، تغییر بیش از پنج پوند وزن بدن در یک ماه)، یا کاهش یا افزایش اشتها تقریباً هر روز.

  مهاجرت با 500 میلیون

بی خوابی یا پرخوابی (خوابیدن بیش از حد) تقریبا هر روز. بی قراری یا عقب ماندگی روانی حرکتی تقریباً هر روز. خستگی یا از دست دادن انرژی تقریباً هر روز. تقریباً هر روز احساس بی ارزشی یا احساس گناه بیش از حد یا نامناسب.

درمان افسردگی در مردان جوان : کاهش توانایی تفکر یا تمرکز، یا عدم تصمیم گیری، تقریباً هر روز. افکار مکرر مرگ (نه فقط ترس از مردن)، افکار خودکشی مکرر بدون برنامه مشخص، یا اقدام به خودکشی، یا برنامه خاصی برای خودکشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *