درمان افسردگی در مردان میانسال

درمان افسردگی در مردان میانسال : نقشه راه جدیدی برای چگونگی عملکرد بدن انسان و نحوه درمان بیماری ها – چه روحی و چه جسمی – پدیدار شده است.

این نقشه راه بر اساس روش‌های سنتی نام‌گذاری و تشخیص بیماری (یا سیستم طبقه‌بندی بیماری ICD-9 که در فصل ۳ درباره آن بیشتر خواهید آموخت) نیست.

درمان افسردگی در مردان میانسال : بلکه بر اساس سیستم‌های فیزیولوژیکی زیربنایی، هسته‌ای، در هم تنیده و فیزیولوژیکی است که در واقع، زمینه تمام بیماری هاست ۱۸ هیچ عنصری نمی تواند مجموعه علائم کلایتون را توضیح دهد.

اما معمای خاص او در مجموع داستانی منحصر به فرد را بیان می کند. و در حالی که ممکن است الگوهای مشابهی در سایر کودکان مبتلا به ADHD وجود داشته باشد.

  علائم افسردگی بعد از زایمان در زنان

درمان افسردگی در مردان میانسال : الگوی او برای او منحصر به فرد است. کودک دیگر مبتلا به ADHD ممکن است عدم تعادل های متفاوتی داشته باشد و نیاز به تست های تشخیصی و درمان های متفاوتی داشته باشد.

آموزش دانشکده پزشکی به من توانایی تشخیص هزاران بیماری مختلف را داد. بیماری هایی که من پیشنهاد می کنم واقعاً آن طور که ما فکر می کنیم وجود ندارند.

  داروی افسردگی چاقی

درمان افسردگی در مردان میانسال : ما بیماری هایی مانند افسردگی یا ADHD را نام گذاری می کنیم، اما این فقط به ما کمک می کند.

تا افرادی را که علائم مشابهی دارند با هم گروه بندی کنیم تا به همه آنها دارو درمانی مشابهی بدهیم. اما اگر بخواهم به شما بگویم که اکتشافات علمی جدید به ما می گویند که چیزی به نام افسردگی وجود ندارد، چه؟

درمان افسردگی در مردان میانسال : آنچه ما به عنوان علائم افسردگی می بینیم بازتاب چند عدم تعادل متداول به هم پیوسته در بدن است.

  علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان

که هیچ ارتباطی با تخصص های پزشکی آن گونه که ما می شناسیم ندارد. افسردگی یک بیماری روانپزشکی نیست، بلکه یک بیماری سیستمیک است.

درمان افسردگی در مردان میانسال : برای درمان آن باید به کل سیستم یعنی اکوسیستم بدن شما بپردازیم. این بدان معنی است که ما باید بدانیم.

که کل بدن چگونه به عنوان یک سیستم عمل می کند، نه اینکه چگونه قطعات مختلف بدن مستقل از یکدیگر عمل می کنند. ما باید با مردم رفتار کنیم.

درمان افسردگی در مردان میانسال : نه اعضای بدن. ما می خواهیم علل بیماری را درمان کنیم نه علائم. من طبق اصول پزشکی جداگانه آموزش دیدم.

  درمان افسردگی دوران یائسگی

برای مشکلات قلبی به متخصص قلب، برای مشکلات معده به متخصص گوارش، برای درد مفاصل به روماتولوژیست، برای مشکلات پوستی به متخصص پوست مراجعه کنید. شما فقط از پزشک پوست در مورد درد مفاصل خود نپرسید.

درمان افسردگی در مردان میانسال : اگر بپرسید، او تماس شما را قطع می کند و به شما می گوید که به پزشک مشترک مراجعه کنید.

نقشه راهی که در دانشکده پزشکی به من داده شد تا در قلمرو بیماری پیمایش کنم، نقشه اشتباهی بود. این به ما یاد داد که بیماری را تشخیص دهیم و سپس درمان های استاندارد شده را بدون توجه به اینکه چه کسی رنج می برد.

  آدرس های خرید حضوری فلوکستین

درمان افسردگی در مردان میانسال : اختصاص دهیم. این رویکرد اشتباه است. این نقشه ای است که ما را در جهت اشتباه می فرستد.

نه تنها دردهای مفاصل، بثورات پوستی، روده تحریک پذیر و افسردگی به هم مرتبط هستند، بلکه تنها راه برای رهایی از این بیماری مزمن (که ۱۶۲ میلیون نفر را تحت تاثیر قرار می دهد) استفاده از یک نقشه جدید است – نقشه ای که اجازه می دهد تا ما ببینیم چگونه همه چیز به هم وصل شده است.

  افسردگی و خودکشی

درمان افسردگی در مردان میانسال : این چیزی است که روش جدید و غنی به نام Functional Medicine ارائه می دهد. علم زیست شناسی سیستم ها را در یک محیط عملی به کار می گیرد.

این نظام جدید انقلابی است که من از آن صحبت کرده ام. این یک تغییر اساسی در تفکر ما است، یک پارادایم کاملاً متفاوت، مانند تغییر جهان گرد است.

درمان افسردگی در مردان میانسال : نه مسطح. این رویکرد ما را نسبت به طرز فکر ما در مورد بیماری و بدن انسان تغییر می دهد. با آن می‌توانیم واقعاً بیماری را درمان و درمان کنیم.

  افسردگی کنکوریها

برخلاف طب رایج، طب عملکردی درمان را بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار شخصی می کند. همه ما متفاوت هستیم. ما ساختار ژنتیکی متفاوتی داریم.

درمان افسردگی در مردان میانسال : در نتیجه بدن ما به روش های مختلف به محیط خود واکنش نشان می دهد. درک این موضوع به ما امکان می دهد تا روش های منحصر به فردی را برای درمان افراد، نه بیماری ها، توسعه دهیم.

در قلب این تغییر پارادایم، هفت کلید UltraWellness قرار دارد، همان کلیدهایی که راه حل UltraMind را تشکیل می دهند.

  افسردگی بعد زایمان چه مدت طول میکشد

درمان افسردگی در مردان میانسال : تمام پزشکی را می توان در چند اصل و مفهوم اساسی یا قوانین طبیعی که همه بیماری ها و رنج ها را توضیح می دهد، ساده کرد.

این مفاهیم هفت کلید یا سیستم اصلی بدن هستند. در قسمت دوم، چگونگی تأثیر هر یک از این کلیدها بر خلق و خو، رفتار، توجه، حافظه و عملکرد کلی مغز را بررسی می‌کنم.

درمان افسردگی در مردان میانسال : آزمون‌هایی را ارائه می‌کنم که به شما کمک می‌کند تشخیص دهید کدام یک از این کلیدها برای شما نامتعادل است تا بتوانید بهینه‌سازی و درمان کنید.

  علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر

مغز تو. این به شما یک نقشه راه شخصی برای سفر به سلامت و تندرستی می دهد. این به شما کمک می کند تا از مغز شکسته خود و تعداد زیادی از علائم دیگر که ممکن است.

درمان افسردگی در مردان میانسال : از آنها رنج می برید، درمان کنید. اکنون می‌خواهم کلیدها را به شما معرفی کنم، زیرا برای درک نحوه عملکرد کل برنامه بسیار مهم هستند.

در حین خواندن این مطلب، به خاطر داشته باشید که این کلیدها واقعاً جدا نیستند، بلکه در یک وب پویا و سیال به هم متصل می شوند و تعامل دارند.

  پیام های انگیزشی مشاوره

درمان افسردگی در مردان میانسال : هفت کلید: حفظ تعادل کلید شماره ۱: تغذیه بهینه ما از چیزهایی ساخته شده ایم که می خوریم.

زیست شناسی، بیوشیمی و فیزیولوژی ما برای عملکرد بهینه به مواد اولیه خاصی نیاز دارند – تعادل و کیفیت مناسب پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین ها و مواد معدنی مناسب در دوز مناسب برای هر یک از ما و همه رنگدانه های رنگارنگ در غذاهای گیاهی، به نام فیتونوترینت‌ها، که از سلامت و عملکرد ما حمایت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *