درمان افسردگی در مردان

درمان افسردگی در مردان : حتی انواع فرعی افسردگی مانند خفیف، متوسط و شدید، با و بدون ویژگی های روان پریشی، مزمن، کاتاتونیک، مالیخولیایی، غیر معمول و بیشتر به شیوه ای مشابه وجود دارد. و به معنای واقعی کلمه هزاران تمایز مختلف مانند اینها برای “بیماری های روانی” اصلی فهرست شده در DSM-IV وجود دارد. آنها شامل اختلالات دوران کودکی، هذیان، زوال عقل یا اختلالات شناختی، اختلالات سوء مصرف مواد، اسکیزوفرنی و سایر اختلالات روان پریشی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات شخصیت، اختلالات خوردن و اختلالات خواب هستند.

  علائم افسردگی در زنان متاهل

اما این توصیف از افسردگی (و سایر اختلالات روانی در DSM-IV) فقط از علائمی است که مشاهده می کنیم. این توصیفات به ما هیچ چیز در مورد اینکه چرا این علائم رخ می دهند.

درمان افسردگی در مردان : یا اینکه چگونه افرادی که دقیقاً علائم مشابهی دارند ممکن است به دلایل زمینه ای مختلف داشته باشند و در نتیجه به درمان متفاوت و فردی نیاز دارند.

به ما نمی گوید. در یک شام اخیر برای تحقیق! آمریکا (یک گروه حامی برای تحقیق و انتشار تحقیقات) در واشنگتن دی سی، من با جراح عمومی و مدیر مؤسسه ملی سلامت روان، توماس اینسل، M.D. نشستم. بحث پیرامون میز شام بر روی محدودیت های ما متمرکز بود.

  افسردگی نوجوانان دختر

درمان افسردگی در مردان : رویکرد فعلی تجزیه بدن به اجزای سازنده آن برای درک چگونگی کارکرد چیزها. از دکتر اینسل پرسیدم نظرش در مورد DSM-IV چیست.

او گفت که این ۱۰۰ درصد دقت دارد، اما ۰ درصد اعتبار دارد – که راهی عالی برای توصیف علائم ارائه می‌کند.

درمان افسردگی در مردان : اما چیزی برای بیان بیولوژی زیربنایی برای عوامل ایجاد کننده آنها ندارد. او مدل جدیدی از روانپزشکی به نام «علوم اعصاب بالینی» را پیشنهاد کرد که تمام طیفی از چیزهایی را که بر ذهن و مغز تأثیر می‌گذارند، در بر می‌گیرد.

  کاشت مو با 11 سال تجربه موفق

ما در مورد نیاز مؤسسه پزشکی برای حرکت فراتر از مدل محدود فعلی تشخیص خود (هم در روانپزشکی و هم در بقیه پزشکی) بحث کردیم.

درمان افسردگی در مردان : این دیگر نشان دهنده علم یا درک ما از نحوه عملکرد بدن نیست. آینده پزشکی درمان شخصی است، نه “یک اندازه برای همه”.

  تولد افسردگی در ایران

روش منسوخ نامگذاری بیماری و سپس اختصاص دارو برای رفع آن به وضوح کارساز نیست. متأسفانه امروزه به نظر می رسد تعداد کمی در صنعت پزشکی این را درک کنند.

درمان افسردگی در مردان : حقیقت این است که عمل پزشکی عملاً مبتنی بر افسانه تشخیص است. من می‌خواهم به شما کمک کنم تا بفهمید این مشکل چقدر جدی است.

زیرا اساس همه چیزهایی است که در این کتاب توضیح می‌دهم. بی اهمیت نیست زیرا همه چیز را در مورد نحوه تفکر ما در مورد بیماری و آنچه در مورد آن باید انجام دهیم تغییر می دهد.

  آدرس های خرید حضوری قرص ترامادول

درمان افسردگی در مردان : یک کتاب دو جلدی وجود دارد که متخصصان پزشکی از آن به نام ICD-9 (طبقه‌بندی بین‌المللی بیماری‌ها) استفاده می‌کنند.

این کتاب مقدس تشخیص پزشکی است. این سیستمی است که توسط شرکت های بیمه پزشکی و مدیکر برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی حقوق دریافت می کند استفاده می شود.

درمان افسردگی در مردان : پزشکان باید بر اساس ICD-9 بیماری خود را “نام” کنند تا پول خود را از این آژانس ها دریافت کنند! این کتاب حاوی نام هر بیماری شناخته شده است.

  علائم افسردگی کودکان دبستانی

بیش از ۱۲۰۰۰ بیماری فهرست شده است. ICD-9 این تصور را ایجاد می کند که همه این بیماری ها مجزا و مجزا هستند. فقط یک مشکل وجود دارد. آنها نیستند.

درمان افسردگی در مردان : مشکلات اساسی بسیار کمی وجود دارد که تقریباً هر بیماری را توضیح می دهد. مهم نیست که بیماری شما تحت چه تخصصی قرار می گیرد.

  علل افسردگی زنان پس از زایمان

همانطور که پیر لاپلاس، ریاضیدان و ستاره شناس قرن هجدهم در Mecanique Celeste خود گفت، قوانین بنیادی بسیار کمی می توانند تعداد خارق العاده ای از پدیده های بسیار پیچیده را توضیح دهند.

درمان افسردگی در مردان : این مشکلات زمینه ای ارتباط بین همه بیماری های موجود در ICD-9 است. تقریباً در هر یک از بیماری های ذکر شده در آن «انجیل»، همان چند چیز اشتباه می شود.

و همین چند مشکل همگی به هم مرتبط هستند. یکی بر دیگری در شبکه ای عظیم از زیست شناسی تأثیر می گذارد. یک قسمت از وب را بکشید و کل وب حرکت می کند.

  افسردگی پاییزی درمان

درمان افسردگی در مردان : این وب از هفت کلید UltraWellness ساخته شده است. این کلیدها علل اساسی همه بیماری ها هستند. و آنها کلیدهایی هستند که به یک UltraMind منتهی می شوند.

اینها مسیرهای مشترک برای همه بیماری ها هستند. به هر کجا که نگاه کنید، هر مشکلی که دارید، هنگامی که یاد بگیرید چگونه این هفت کلید را تجزیه و تحلیل کنید.

درمان افسردگی در مردان : متوجه خواهید شد که آنها ریشه تمام مشکلات سلامتی شما هستند. این تمام چیزی است که ما نیاز داریم. وقتی یاد گرفتیم.

  آدرس های خرید حضوری لوپرامید

که چگونه سلامت و بیماری را با استفاده از این مفاهیم هدایت کنیم، می توانیم کتابچه راهنمای دو جلدی ICD-9 را در زباله بیندازیم.

زیرا این نقشه راه اشتباهی برای منطقه بیماری است. این نقشه راه جدید، افسانه تشخیص را برمی‌گرداند و با انجام این کار یکی از ریشه‌ای‌ترین مفاهیمی را که از این رویکرد پزشکی جدید بیرون می‌آید.

درمان افسردگی در مردان : آشکار می‌کند: نام بیماری ارتباط کمی با علت بیماری دارد. یک بیماری، علل متعدد—یک علت، بیماری های متعدد یک بیماری می تواند علل بسیار بسیار متفاوتی داشته باشد که همه آنها علائم مشابهی دارند.

  افسردگی راههای درمان

برای مثال افسردگی را در نظر بگیرید. ممکن است عوامل مختلفی باعث ایجاد آن شود، اما علائمی که ما می بینیم در همه جا یکسان است.

درمان افسردگی در مردان : به طور دقیق این علائم را توصیف می کند (۱۰۰ درصد دقت)، اما در مورد علل آن چیزی نمی گوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *