درمان افسردگی دوران یائسگی

درمان افسردگی دوران یائسگی : به نظر می رسد برخی از افسردگی ها با کوتاه شدن روزهای طولانی تابستان در پاییز و زمستان بروز می کنند.

این اختلال عاطفی فصلی یا SAD نامیده می شود و به دلیل حساسیت به کمبود نور طبیعی است که از طریق چشم ها به غده صنوبری در مرکز مغز می رسد.

درمان افسردگی دوران یائسگی : یکی از نشانه‌های آشکار، جدای از افسردگی که در یک زمان خاص از سال اتفاق می‌افتد، خواب سنگین (در برخی موارد بیش از ده ساعت) و سخت بیدار شدن در صبح است. اگر مشکوک هستید که افسردگی شما مربوط به تغییرات فصلی است.

  آدرس های خرید حضوری زولپیدم

ممکن است بخواهید در این مورد با پزشک خانواده خود صحبت کنید. برخی افراد متوجه می شوند که قرار گرفتن در معرض نور روشن در اوایل صبح می تواند بسیار مفید باشد.

درمان افسردگی دوران یائسگی : همانطور که جعبه های نوری که پرتوهای روشنی از نور را در یک طول موج خاص منتشر می کنند، می تواند بسیار مفید باشد.

شما باید تا دو ساعت در روز نزدیک آنها بنشینید. در انتهای این کتاب، آدرس جوامعی را که با اختلال عاطفی فصلی سروکار دارند.

درمان افسردگی دوران یائسگی : آورده‌ام که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماهیت این بیماری و مکان‌هایی که می‌توانید جعبه‌های نور را خریداری کنید.

  با سه میلیارد چه کنیم

با آنها تماس بگیرید. تغییر روش رفتار با بدن خود رژیم غذایی سالم داشته باشید افرادی که افسرده هستند اغلب رژیم های غذایی بسیار ضعیفی دارند.

درمان افسردگی دوران یائسگی : سعی کنید یک رژیم غذایی متعادل شامل میوه و سبزیجات تازه و درصد بالایی از کربوهیدرات (مانند پاستا، نان، سیب زمینی) داشته باشید.

این به این دلیل است که این غذاها انرژی خود را به آرامی آزاد می‌کنند و ممکن است به تقویت برخی از مواد شیمیایی در مغز کمک کنند که در هنگام افسردگی تخلیه می‌شوند.

  افسردگی برای سربازی

درمان افسردگی دوران یائسگی : ممکن است بخواهید در مورد ۷۷ غلبه بر افسردگی در این مورد مشاوره بگیرید. کتاب خوب دکتر آلن استوارت خسته همیشه است (برای جزئیات، به «کتابهای مفید»، ص ۳۷۰ مراجعه کنید).

شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد کاهش وزن خود می تواند بر مواد شیمیایی مختلف مغز تأثیر بگذارد.

درمان افسردگی دوران یائسگی : بنابراین در نظر بگیرید که آیا افسردگی شما با کاهش وزن ظاهر شده یا بدتر شده است.

برخی تحقیقات همچنین نشان داده اند که خوردن مقادیر زیاد شکر و سایر غذاهای تصفیه شده ممکن است تحریک پذیری را در برخی افراد افزایش دهد.

  مقابله با افسردگی حاد اثر ماری کریستین

درمان افسردگی دوران یائسگی : بنابراین سعی کنید کیک و سایر چیزهای شیرین را حذف کنید. برخی از افراد دوست دارند ویتامین های اضافی مصرف کنند.

شواهدی برای کمک به افسردگی بسیار نامشخص است، اما به شرطی که به خودتان آسیبی وارد نکنید (مثلاً ویتامین A بیش از حد می تواند به کبد شما آسیب برساند)، اگر هیچ چیز دیگری نباشد.

درمان افسردگی دوران یائسگی : ممکن است به عنوان دارونما عمل کنند – یعنی ممکن است به سادگی کمتر افسرده شوید.

  مبارزه با افسردگی بعد از شکست عشقی

زیرا شما به ویتامین ها اعتقاد دارید، نه به این دلیل که آنها در واقع تأثیر مستقیمی بر شیمی مغز شما داشته اند. یک پزشک خانواده دلسوز در این مورد به شما توصیه می کند.

درمان افسردگی دوران یائسگی : ورزش کنید شواهد فزاینده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد، برای افسردگی‌های خفیف تا متوسط، ورزش می‌تواند بسیار مفید باشد.

زیرا باعث افزایش تولید برخی مواد شیمیایی در مغز می‌شود. یکی از بیماران من که بیماری دوقطبی داشت (و لیتیوم و داروی ضدافسردگی مصرف می کرد)، متوجه شد که اگر صبح از خواب بیدار می شد، شنای شدید در استخر محلی به بهبود خلق و خوی او کمک می کرد.

  افسردگی در کودکان زیر یک سال

درمان افسردگی دوران یائسگی : وقتی افسرده می‌شویم، تمایل داریم کمتر انجام دهیم، و اگر بتوانید خودتان را به ورزش تشویق کنید، این می‌تواند مفید باشد.

ممکن است به شما حس موفقیت بدهد – علاوه بر اینکه برای شما خوب است و برخی مواد شیمیایی مغز را تقویت می کند. مصرف الکل خود را کاهش دهید.

درمان افسردگی دوران یائسگی : الکل می تواند اثر افسردگی داشته باشد و معمولاً کاهش مصرف مفید است، به خصوص اگر تمایل به نوشیدن برای کنترل خلق و خوی خود دارید.

  آدرس های خرید حضوری اسیکلوویر

گاهی اوقات مردم از آن برای خوابیدن استفاده می کنند. همانطور که دیدیم، این می تواند مضر باشد. الکل راه بدی برای مدیریت استرس و افسردگی است.

محرک ها و سایر داروها اگر از داروهای محرک استفاده می کنید، سعی کنید آنها را ترک کنید. این حتی برای محرک های ملایم مانند قهوه نیز صدق می کند.

درمان افسردگی دوران یائسگی : گاهی اوقات، متوجه شده ام که برخی از بیماران افسرده من مقادیر زیادی قهوه غلیظ می نوشند – گاهی بیش از ده فنجان در روز.

بسیاری از محرک ها می توانند اثرات جانبی افسردگی و/یا افزایش دهنده اضطراب داشته باشند. ۷۸ گام اولیه و اگر از داروهای غیرقانونی استفاده می کنید.

  با 1 میلیارد چه ماشینی بخرم

درمان افسردگی دوران یائسگی : سعی کنید آنها را ترک کنید زیرا هیچ فایده ای برای بدن شما ندارند. برخی از مصرف کنندگان حشیش انگیزه خود را از دست می دهند و با این دارو افسرده و بی تفاوت می شوند و در صورت وجود حساسیت زمینه ای، می تواند منجر به پارانویای خفیف نیز شود.

در واقع، سوء مصرف همه داروها از جمله مسکن ها در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد. اگر داروهای مسکن زیادی مصرف می کنید.

  افسردگی و مشکلات تنفسی

درمان افسردگی دوران یائسگی : باید به پزشک خانواده خود مراجعه کرده و برای کاهش مصرف برنامه ریزی کنید. آرام‌بخش‌ها مصرف هر از گاهی آرام‌بخش‌های عجیب و غریب می‌تواند مفید باشد.

با این حال، اگر برای مدت طولانی از داروهای آرام بخش استفاده می کنید، باید به فکر ترک آن باشید. شما نباید سعی کنید خیلی سریع آنها را از بین ببرید، بلکه مصرف خود را به آرامی کاهش دهید.

درمان افسردگی دوران یائسگی : مهم است که از پزشک خانواده خود مشاوره پزشکی دریافت کنید، که ممکن است شما را به یک پرستار روانپزشکی یا روانشناس ارجاع دهد.

  درمان افسردگی ناشی از تنهایی

همچنین گروه ها و کتاب های خودیاری برای کمک به ترک مسکن وجود دارد. یاد گرفتن آرامش گاهی اوقات گفتن این کار آسان تر از انجام آن است.

درمان افسردگی دوران یائسگی : با این حال، کتاب های متنوعی در مورد نوارهای آرامش و خودیاری و همچنین کلاس ها و گروه ها در بازار وجود دارد.

اینها را کاوش کنید و ببینید آیا می‌توانید موردی را پیدا کنید که مناسب شما باشد. برخی از عناصر کلیدی در آرامش وجود دارد. در اینجا یک راهنمای سریع است.

درمان افسردگی دوران یائسگی : تنفس ابتدا یاد بگیرید چگونه تنفس خود را کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *