درمان افسردگی زنان باردار

درمان افسردگی زنان باردار : همه ما در زندگی خود آنتی بیوتیک مصرف کرده ایم. این یکی از رایج ترین داروهایی است که در دنیای مدرن ما تجویز می شود.

از همان لحظه ای که به دنیا می آییم، نه تنها از طریق نسخه، بلکه از طریق غذا نیز به طور منظم در معرض این گروه از داروها قرار می گیریم.

درمان افسردگی زنان باردار : به حیوانات مزرعه و طیور به طور معمول آنتی بیوتیک داده می شود، بنابراین تمام محصولاتی که از آنها دریافت می کنیم (گوشت، شیر، تخم مرغ) منبع ثابتی از آنتی بیوتیک ها و باکتری های مقاوم به آنتی بیوتیک را برای ما فراهم می کند که این حیوانات در بدن خود تولید می کنند و تمام سمومی که در بدن آنها ایجاد می شود.

  افسردگی سالمندان

این باکتری ها تولید می کنند. ماهی های پرورشی مانند ماهی قزل آلا به طور معمول آنتی بیوتیک هایی به مخازن خود اضافه می کنند.

درمان افسردگی زنان باردار : بسیاری از میوه ها و سبزیجات برای کنترل بیماری با آنتی بیوتیک اسپری می شوند. در دنیای مدرن مدرن ما به سادگی نمی توانیم از قرار گرفتن در معرض آنتی بیوتیک ها اجتناب کنیم. این یک بخش “عادی” از زندگی شده است که بسیاری از ما این سوال را نمی پرسیم که “آنها با ما چه می کنند؟” و همانطور که تولید آنتی بیوتیک ها از صدها تن در سال در دهه ۱۹۵۰ به ده ها هزار تن در سال در دهه ۱۹۹۰ افزایش یافت، شواهد و تحقیقات نگران کننده در مورد اثرات مضر این گروه از داروها بر سلامت انسان افزایش یافت.

  مقابله با افسردگی حاد

بیایید ببینیم این تحقیق چه چیزی را نشان می دهد: • آنتی بیوتیک ها تأثیر مخربی بر باکتری های مفید بدن انسان، نه تنها در روده، بلکه در سایر اندام ها و بافت ها دارند.

درمان افسردگی زنان باردار : آنتی بیوتیک ها باکتری ها، ویروس ها و قارچ های خوش خیم را به بیماری زا تبدیل می کنند و به آنها توانایی حمله به بافت ها و ایجاد بیماری را می دهند.

  افسردگی راههای درمان

آنتی‌بیوتیک‌ها باکتری‌ها را تغییر می‌دهند و آن‌ها را در برابر آنتی‌بیوتیک‌ها مقاوم می‌کنند، بنابراین صنعت باید روی آنتی‌بیوتیک‌های جدید و قدرتمندتر برای حمله به این باکتری‌های تغییر یافته جدید کار کند. یک مثال خوب سل است.

درمان افسردگی زنان باردار : جایی که استفاده گسترده از آنتی بیوتیک ها انواع جدیدی از مایکوباکتریوم توبرکلوزیس را ایجاد کرده است که به تمام آنتی بیوتیک های موجود مقاوم هستند.

  افسردگی بعد از ترک گل

آنتی بیوتیک ها تأثیر مخرب مستقیمی بر سیستم ایمنی دارند و ما را در برابر عفونت ها آسیب پذیرتر می کنند که منجر به چرخه معیوب آنتی بیوتیک های بیشتر و عفونت های بیشتر می شود.

درمان افسردگی زنان باردار : بیایید نگاهی بیندازیم که گروه‌های مختلف آنتی‌بیوتیک‌ها با فلور روده چه می‌کنند. پنی سیلین ها در این گروه ما به طور گسترده ای از آموکسی سیلین، آمپی سیلین، فلوکلوکساسیلین و همه آنتی بیوتیک های دیگر با “-cillin” در انتهای نام آنها استفاده می کنیم.

  افسردگی و سربازی

این داروها بر دو گروه عمده از باکتری‌های مفید ساکن ما اثر مخرب دارند: لاکتوباسیل‌ها و بیفیدوباکتری‌ها، در حالی که رشد خانواده پروتئوس بیماری‌زا، استرپتوکوک‌ها و استافیلوکوک‌ها را تقویت می‌کنند.

درمان افسردگی زنان باردار : که فرد را مستعد ابتلا به IBS (سندرم روده تحریک پذیر) و سایر اختلالات گوارشی می کند.

  افسردگی شدید چه علائمی دارد

تتراسایکلین ها (تتراسایکلین، داکسی سایکلین و سایر “-سایکلین ها”) این گروه از داروها به طور معمول برای نوجوانان برای آکنه به عنوان یک دوره طولانی که از سه ماه تا دو سال طول می کشد، تجویز می شود.

درمان افسردگی زنان باردار : تتراسایکلین ها با تغییر ساختار پروتئین در غشاهای مخاطی، اثر سمی خاصی بر دیواره روده دارند. این به نوبه خود دو کار را انجام می دهد.

اول، دیواره روده را از نظر آناتومیکی در برابر تهاجم میکروب های بیماری زا آسیب پذیر می کند. دوم، به سیستم ایمنی بدن هشدار می دهد که به این پروتئین های تغییر یافته حمله کند و یک واکنش خودایمنی را در بدن علیه روده خود آغاز کند.

  درمان افسردگي بعد از ترك اعتياد

درمان افسردگی زنان باردار : به طور موازی تتراسایکلین ها رشد قارچ های کاندیدا، استافیلوکوک ها و کلستریدیا را در دستگاه گوارش تحریک می کنند.

آمینوگلیکوزیدها (جنتامایسین، کانامایسین)، ماکرولیدها (اریترومایسین) و سایر “مایسین ها” این داروها تأثیر مخرب خاصی بر کلنی های باکتری های مفید روده مانند E.coli فیزیولوژیکی و انتروکوک دارند.

  غذاهای ضد افسردگی زمستانی

درمان افسردگی زنان باردار : یک دوره طولانی درمان می تواند این باکتری ها را به طور کامل از دستگاه گوارش حذف کند و آن را در معرض تهاجم گونه های بیماری زا E.coli و سایر میکروب ها قرار دهد.

آنتی‌بیوتیک‌های ضد قارچ (نیستاتین، آمفوتریسین و غیره) این داروها منجر به تحریک انتخابی رشد خانواده پروتئوس و گونه‌های اگزولی لاکتوز منفی می‌شوند که قادر به ایجاد بیماری‌های جدی هستند.

درمان افسردگی زنان باردار : ترکیبی از آنتی بیوتیک ها اثرات مخرب قوی تری بر فلور روده نسبت به داروهای منفرد دارند.

  افسردگی خود را چگونه درمان کنیم

هنگامی که آنتی بیوتیک ها به صورت خوراکی تجویز می شوند و دوره طولانی مدت آنتی بیوتیک با دوز کم، مانند آنچه برای آکنه، سیستیت مزمن، عفونت مزمن گوش و سایر عفونت های مزمن تجویز می شود.

درمان افسردگی زنان باردار : آسیب بدتر می شود. پرسنل پزشکی و کارگران صنعت داروسازی در معرض خطر ویژه قرار گرفتن مزمن در معرض دوزهای پایین آنتی بیوتیک ها هستند و در واقع دیس بیوز روده در بین این افراد بسیار شایع است.

هنگامی که یک آنتی بیوتیک با دوز بالا تجویز می شود، روده را با تعداد زیادی سوله خالی می گذارد تا با باکتری، ویروس یا قارچی که ابتدا به آنجا می رسد، پر شود.

  درمان لاغری ناشی از افسردگی

درمان افسردگی زنان باردار : این زمان بسیار مهمی برای تجویز یک پروبیوتیک خوب است تا مطمئن شوید که این سوله‌ها به جای باکتری‌های بیماری‌زا توسط باکتری‌های دوست پر می‌شوند.

حتی زمانی که دوره آنتی بیوتیک کوتاه است و دوز آن کم است، مدت زمان زیادی طول می کشد تا باکتری های مفید روده بهبود یابد: Exoli فیزیولوژیکی یک تا دو هفته طول می کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *