درمان افسردگی زنان بعد از زایمان

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : گاهی اوقات کودکان نگران پیدا کردن دوستان جدید، رفتن به مهمانی ها، انجام کارهای مدرسه یا دوری از مادر، پدر یا خانه خود هستند.

هر چیزی که باعث می شود هر یک از ما احساس نگرانی کنیم، ترس احساسی است که همه گاهی دارند. کپی رایت © Laurie Seiler 2008 51 جلسه ۱: آشنایی با یکدیگر در زیر برخی از چیزهایی که بسیاری از کودکان نگران آن هستند آورده شده است.

  افسردگی و یائسگی زودرس

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : لطفاً کادرهایی را که به بهترین شکل نگرانی شما را توصیف می کند، علامت بزنید. اگر چیزهایی وجود دارد که نگران آن هستید و در لیست نیست.

آنها را در فضاهای خالی پایین بنویسید. عنکبوت ها بیمارستان ها به مدرسه رفتن مارها مشاجره های تاریک در خانه صحبت کردن در کلاس حفظ امنیت خانواده میکروب ها و کثیفی بودن دوری از مامان و بابا نداشتن دوستان زیاد احساس اینکه مجبورم کارها را بارها و بارها انجام دهم چاق و زشت بودن رازهایی که نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.

  آدرس های خرید حضوری قرص متادون

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : در خانه یا مدرسه چه فکری بچه های دیگر در مورد من دارند ابتلا به یک بیماری جدی مانند سرطان یا ایدز چه اتفاقی می‌افتد وقتی می‌میرم در معرض حمله قرار گرفتن. سه مورد را در زیر ذکر کنید که در حال حاضر بیشتر از همه از آنها در زندگی خود ناراحت هستید.

  افسردگی شدید معافیت سربازی

روی عددی که به بهترین وجه احساس شما را نشان می دهد یک ضربدر قرار دهید. آشنایی با یکدیگر ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بسیار ناراحت خوشحال من دوستان زیادی ندارم بسیار ناراحت خوشحال بسیار ناراحت خوشحال بسیار ناراحت خوشحال بسیار ناراحت خوشحال همیشه اتفاق می افتد.

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : مردم هنگامی که نگران، ناراحت یا از دست دادن خونسردی خود هستند، «پلک‌های خود را برمی‌گردانند». این اغلب توسط چیزی به نام استرس ایجاد می شود. همه گهگاه دچار استرس می شوند.

  افسردگی قبل پریودی

این می تواند پزشکان، معلمان، رقصندگان، ورزشکاران، رانندگان و کارگران مغازه را نیز تحت تاثیر قرار دهد. مادران و پدران زمانی که نمی توانند قبض ها را پرداخت کنند.

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : زمانی که کار زیادی برای انجام دادن دارند، یا زمانی که صف های طولانی در جاده ها یا سوپرمارکت ها وجود دارد، ممکن است دچار استرس شوند.

کودکان همچنین زمانی که نمی توانند کار مدرسه خود را درک کنند، زمانی که سایر کودکان آنها را مورد توجه قرار می دهند، یا زمانی که بزرگسالان به آنها گوش نمی دهند، ممکن است دچار استرس شوند. مشکل استرس این است که اغلب از فردی به فرد دیگر منتقل می شود.

  آدرس های خرید حضوری نیتروفورانتوئین

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : به عنوان مثال، اگر تجارت ضعیف باشد، رئیس از کارمندی ناراحت می شود. در طول ناهار، کارمند با یک پیشخدمت بداخلاقی می کند.

گارسون همان شب به خانه می رود و بچه هایش را سرزنش می کند. بالاخره بچه ها سر گربه فریاد می زنند. اما گربه بیچاره باید چه کار کند؟ افراد اغلب زمانی که تحت استرس هستند رفتار متفاوتی از خود نشان می دهند.

  آدرس های خرید حضوری لاکتولوز

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : مردم می توانند شروع به فریاد زدن کنند یا مانند حیوانات وحشی رفتار کنند. برخی از مردم مانند ببر غرغر می کنند و غرش می کنند.

دیگران مانند میمون های وحشی دیوانه می شوند. برخی از افراد حتی کنترل خود را از دست می دهند و مانند کرگدن ها شارژ می شوند و همه چیز را که در چشم هستند می شکند.

  با 600 میلیون چه ماشینی میشه خرید

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : برخی دیگر ساکت می شوند و مانند لاک پشت در غلاف خود پنهان می شوند. برخی از مردم اشک تمساح واقعی می گریند.

در حالی که برخی دیگر از رویارویی با مشکل خودداری می کنند و مانند شترمرغ سر خود را در شن فرو می کنند. در برنامه اتصالات جالب، ما می خواهیم به چند روش جالب برای مقابله با آن احساسات پیچیده ای که باعث استرس می شوند و می توانند باعث شوند افراد “پلک خود را برگردانند” بررسی کنیم. این احساسات شامل ترس، خشم، غم و گناه است.

  نشانه های افسردگی در مردان متاهل

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : شما یاد خواهید گرفت که از افکار، احساسات، سیگنال های بدن و اعمال خود آگاه تر شوید.

با این اطلاعات می توانید یاد بگیرید که احساسات خود را بشناسید و راه های جدیدی را برای مقابله با زمانی که احساس عصبانیت، نگرانی، ناراحتی یا استرس می کنید، کشف کنید.

  راه درمان افسردگی بعد زایمان

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : با یادگیری “ارتباطات خنک” بین افکار، احساسات، سیگنال های بدن و اعمال خود، کمتر احتمال دارد که “درپوش خود را برگردانید” و احتمال “خونسرد ماندن” بیشتر می شود! به زمانی فکر کنید که احساس ناراحتی و استرس کرده اید.

با یکی از دوستان صحنه را اجرا کنید و آن را به گروه نشان دهید. شرح مختصری از صحنه ای که در این کادر بازی کردید ارائه دهید: آشنایی با یکدیگر فعالیت خانه ۱a: خانواده من تصویری از خانواده خود بکشید. خودتان را در تصویر قرار دهید.

  مهاجرت با 500 میلیون

درمان افسردگی زنان بعد از زایمان : ارتباطات جالب با CBT فعالیت خانه ۱b: امیدها و رویاها در خطوط زیر دو مورد را ذکر کنید که امیدوارید گروه به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *